Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Isten


Isten
tag

Sziasztok,


én csak egy érdekes esetet szeretnék megosztani veletek! Van egy vinyóm, 40 GB-s , elvileg Maxtor/Quantum, gyakorlatilag Maxtor, vagy má nem tom! A helyzet az, hogy bevittem a suliba a vinyóm, hogy nyomjanak ra cuccokat, es jobban megnezte a srac a vinyom, es aszonta, hogy ez a vinyo regebben meg volt ''égve'', ezt onnan látta, hogy a tokozása a cuccnak ilyen fekete, és bordák vannak benne, és ilyen ''szemcsésen'' égett össze! Na mindegy, és aszonta erre a srác, hogy az ilyen vinyókat még azért adják ki, mert alkatrészt cseréltek benne, és az elektronikát lecserélték, tehát elvileg jó a vinyó, viszont ami szemét dolgo, az az, hogy van benne S.M.A.R.T. és aszonta, hogy abban van egy hőmérséklet figyelő, és állítólag azt kiiktatták, mert van neki S.M.A.R.T. parancsokat támogató progija, és lekérdezte ezeket a dolgokat, és nem volt benne. A másik meg az, hogy azért nem tudom, hogy most Maxtor e vagy Qunatum vagy Qunatum Maxtor, mert ugyan egy darab se Quantum, se Maxtor chip nincs benne, ezért lehet Maxtor.. De semmi arra utaló jel. Na és még csak annyi, hogy aszonta a boltos a srácnak, akinek mutattam a vinyót, hogy semmi fontos dolgot ne tegyen rá.. Az a másik, hogyha ezeket a vinyókat másodszor visszaküldték, elvileg a lemez is sérülhet, aminek pedig az élettartama ezáltal csökkenhet, vagy akkor most mi újság??

(#2) Hacked_4168


Hacked_4168
csendes tag

Szar ügy haver!!!

A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

(#3) Isten


Isten
tag

De senkivel nem történt ilyen, nem néztétek a vinyó alját, nem igaz, hogy csak Kaposváron játszódott le a sztori! :(

(#4) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Működik? Igen? Akkor meg mi a probléma? Ha szerencséd van eldöcöghet ez még évekig is... Kellemetlen, de ez van...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#5) cadaver


cadaver
tag

irj a forro nyomonnak vagy nemtom mi van manapsag es azok majd kideritik neked jol. vagy legvegso esetben a frejtomi :)) :DD

(#6) khalox válasza Isten (#3) üzenetére


khalox
őstag

Ez melyik bolt volt? Én is kaposvári lennék eredetileg..

(#7) khalox válasza khalox (#6) üzenetére


khalox
őstag

.. csak azért kérdezem, mert akkor oda nem megyek :(((

(#8) Den válasza Isten (#1) üzenetére


Den
veterán

Erősen összeesküvés elmélet szaga van a történetnek, ne törődj vele.

www.simson4t.hu

(#9) The_Tom válasza Isten (#1) üzenetére


The_Tom
senior tag

szoktak olyat csinalni, hogy gyarilag javitjak a hdd-t es eladjak ujnak, de arra ezt rairjak, vmi ilyesmit: ''Factory repaired'' vagy hasonlo. ilyen nincs a tieden??

Üdv.

Szerintem.

(#10) Isten


Isten
tag

Nem találtam ilyen és ehhez hasonló feliratot!

khalox viszont ha érdekel, melyik bolt volt ez, dobj egy email!

(#11) khalox válasza Isten (#10) üzenetére


khalox
őstag

Levél elidult.

(#12) khalox válasza khalox (#11) üzenetére


khalox
őstag

izé.. elindult

(#13) robekri válasza Isten (#1) üzenetére


robekri
addikt

Nézd meg, hogy a vezérlőn millyen chipek vannak!
Utána nézzél meg egy eredeti maxtor vinyó chipjét és egy quantumét, és már meg is tudod, hogy mily vezérlőd van! /akkor izguljál ha esetleg valami philips chip azok szeretnek sütikézni:((/

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.