Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) Ganger


Ganger
aktív tag

hali!

Pár maxtor tapasztalat:

-szeret nagyon gyorsan meghalni, minden különösebb ok nélkül, ha nagyon leterheli az ember akkor valószínűbb, én is nyúztam
Az elmúlt másfél hónapban kinyúlt nálam is, meg az ismerőseimnél is jó pár garanciális vinyó.
Rohadt meleg a kis köcsög, a prescottomra néha simán ráver. húzom is a számat miata, szerintem aki maxtort vesz annak javasolt hűteni is rendesen. Lehet hogy x fokot irnak hogy még muzsikál, de a maxtoroknak amúgy is nagy a rizikófaktora, inkább próbálom letörni. Alapból nem maxtorra teszem a rendszert. Nem telepitek rá progikat,max olyat ami nélkülözhető, játékok pl, nem másolok rá ''több szálon''. Csak adattárolásra használom, illetve abból is a kevésbé fontos adatokat. Filmek zenék. A maxtorokból köszönöm, de elegem van.

Ha beadja a kulcsot, fel a maxtor oldalára, aztán a vinyó szériaszámát beirva meg lehet tudni még hány hónap rá a garancia, ha meg van felé lehet adni postán, aztán kicserélik. Régebben még külföldre ment a vinyó, onnan meg küldték vissza az újat. Most valahova Csepelre kell küldeni állítólag, ha érdekel vkit a cím előkerítem
A regisztrációnál kell mindenképp a hibakód, amit a powermax kidobott.

Asszem ennyi ha vmit kihagytam, akkor sorry
:U

[Szerkesztve]

Repül a rohadt gép ki tudja hol áll meg, s kit hogyan talál meg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.