Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Matrox G550 DH - milyen? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) venember83


venember83
nagyúr

milyen a matrox millenium g550 dh kepminoseg es fps tekinteteben? a g400 tudom, hogy marha szep kepet adott

(#2) MaUser válasza venember83 (#1) üzenetére


MaUser
addikt

Mégolyanabb.:) Kicsit gyorsabb, de nem igazán fps-re való. Ha (és remélem igen) úgy érted az fps-t, hogy miylen frissítést támogat, akkor nem hiszem, hogy ez rossz lenne mivel a dac itt már 360MHz-es.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#3) Teddy


Teddy
csendes tag

Hali!
Fél évig volt szerencsém egy ilyen karit használni. Elégedett voltam vele, nagyon szép képe van. A Medal of Honor és a Return to Castle Wolfenstein 1024*768/32 bit-en még elment vele, de gyanítom ez a felső határait súrolta. 3D Mark 2001 Se: 1380 pont (Athlon XP 2000+, MSI-6590, WinXP Prof. SP1)
Szóval játékhoz is jó, bár nem a 3D az erőssége.(Egy nyomdász cimbié volt a kártya-profi!) :))

Akkora volt, hogy alig fért be akárhová...!!!

(#4) borely válasza venember83 (#1) üzenetére


borely
tag

És még valami, amit még más kártyától nem láttam: a TV-n akkor is tudsz DVD-t. DivX-t nézni teljesképernyőn, ha a lejátszó az elsődleges képernyőn/moncsin/ le van csukva a tálcára!

''Jobb bármilyen kicsi fényt is gyújtani, mint szidni a sötétséget''

(#5) Keitaro válasza borely (#4) üzenetére


Keitaro
addikt

Ezt megcsinálja manapság minden, csak pl használj egy DivxG400-at és kapcsold be az Extended Overlay-t

(#6) badbrother válasza venember83 (#1) üzenetére


badbrother
aktív tag

A képe nagyon szép, mindig meglepődöm hazaérve, mert munkahelyen vacakabb monitor+kártya rongálja a szemem. Játékra is jó, ha nincsenek nagy igényeid. De a jövő játékait alighanem jobb lesz elfelejteni ezzel a kártyával.
De dolgozni ideális.

(#7) CsendPenge válasza venember83 (#1) üzenetére


CsendPenge
őstag

Nekem (is) ilyen kártyám van, szerintem egészen jó. Természetesen ne ezt válaszd, ha fps bajnok szeretnél lenni, mer a Matrox mindig is 2D és munka területén jeleskedett. Az viszont egy elismert tény, hogy a képe nagyon szép, ezzel én is egyetértek.

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#8) zaba


zaba
tag

Baromi jó munkakártya a cégnél és otthon is 2-3 éve ezeket használom folyamatosan. Semmivel nem akad össze, egyetlen baja,hogy kezd kevés lenni rajta a ram, de photoshophoz, CAD-hoz kőkemény!

Red meat can kill ya'. Enjoy!

(#9) Terminus_


Terminus_
aktív tag

UP!

Mit tud ez a kartya egy Radeon 8500LE-hez képest? Valahogy nem vagyok megelégedve a radeonom 2D-s képvel, és mivel sokat használom munkára a gépet a 2D egyenlőre fontosabb, mint a 3D. Ezzel szemben viszont jó lenne ha néha kikapcsolódásra is tudnám használni (értsd: játék).

-

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Matrox G550 DH - milyen? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.