Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) PeliScan válasza Panther (#250) üzenetére


PeliScan
addikt

És elszégyellték magukat ettől a *hm*től? :DDD

(#252) e-biza


e-biza
őstag

az 1ö rész tetszett, 2-ben nagyon sok az értelmetlen rész számomra -angolul néztem, feliratozva, de nem értettem az angol társalgást anynira értelmetlen volt, föleg az Architect rész. Az m3 viszont tetszett. Igaz a gépek városa inkább hasonlitott egy 1990-es évekbeli CG grafikára ez a tipikus lila szin, olyasmi Tron feeling :) de sztem jobb volt mint a 2es epizod. A 2-ben ott volt az a szellemikerpár amit szintén nem értettem. Én nem láttam az Animatrixot de számomra nem érthetö egy rész:? Ugye az Épitész azt mondja hogy Ö a 6. Neo...tehát már 5x elpuszitották Ziont. Ha elpuszitották, hogy kezdödött újra az egész? Persze lehet Noé :) bárkájának az elméletiére kenni de én úgy szürtem le, hogy a matrixbol felszabadultak sem a valos énjük, hanem egy mátrix-ban vannak még mindig. Vegyük azt a részt, hogy Megállitja a bombákat mint tette a mátrix1-ben, vagy ugye hogy látja Mr Andersont vakon. Nem tudom milyen a magyar forditás, angolul kell nézni :) én bevallom láttam a Harry Pottert angolul és magyarul, utobbira én is azt mondtam volna: ''mekkora sz*r''. valoszinüleg u.ez a helyzet itt is. a Star Wars - Jar Jar -ja is el van b@szv@ magyarul. Oké hogy igy lehet leforditani: Me sai Jar Jar Binks - Én hivni Dzsár Dzsár Binksz. De angolul jobb :) ez van. Nekem tetszett a film egyszer megnézhetö. Magyar nyelv sux soxor.

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#253) bLaCkDoGoNe válasza e-biza (#252) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A gépvároshoz: szerintem csak sokat Unreal2-ztek a CG-sek :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#254) Panther válasza PeliScan (#251) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Magamban mondtam, nem nekik :) (értsd: erre a lehetőségre még nem gondoltam azelőtt)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#255) bLaCkDoGoNe válasza Panther (#254) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Hm... :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#256) Thom!


Thom!
veterán

[L]http://freeyourmind.uw.hu/index.php?load=&id=110[/L]
Neo tragikus hős!

(#257) Szalma válasza Thom! (#256) üzenetére


Szalma
őstag

(Igen. Ez így volt logikus, szörnyű, hogy magyarázni kell... Túl optimisták (egyszerűek) lennének az emberek?)

Szeretettel:
Szalma

(#258) PeliScan válasza Panther (#254) üzenetére


PeliScan
addikt

Pedig mondhattad volna az egyik szemedből sugárzó megvetéssel a másikból meg szánalommal, mintegy egyenesen nekikszegezve h **hm**... biztos meglett volna a hatása. :)

(#259) PeliScan válasza Thom! (#256) üzenetére


PeliScan
addikt

Ha a filmből vezeti ezeket le, akkor úgy baromság ahogy van. Tekinve, h a film (M3) már teljesen összemosta a valóságot és a mátrixot, így pl azt mondta h Kovács kijutott a mátrixból meg már nem is része; akkor hogy törölhette őt? Ehh. Ez is csak egy kétségbeesett próbálkozás, h megyarázza az ötlettelenséget és a kavarást. De nem jön össze, legalábbis nekem nem jön be. :)

(#260) Szalma válasza PeliScan (#259) üzenetére


Szalma
őstag

(Az egyetlen való világbéli részleges kópiát megölték, nem? A Mátrix egy szoftver, a gépek világának egy kis rutinja az elemek karbantartására. Nem nehéz kijutni belőle. Annyira kijutott, hogy épített egy saját, kissé esős világot magának a tapasztalatai alapján, hogy Neoval végezhessen optimális körülmények között...)

Szeretettel:
Szalma

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.