Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) deedee


deedee
őstag

szóval találtam egy fizetős oldalt.hogy miért és miként keresgéltem,az most lényegtelen./mielőtt bárki elvonatkoztatna:1 éves múlt a kislányom,nyugodt családi életet élek,nem vonz a pedó kipróbálása!!!/
mivel az oldal nagy betűkkel hírdette,hogy ők bíz nem pedo oldal,hát beléptem,nem sajnáltam rá a pénzt.hogy miért léptem be?hát csak azért mert a reklámnak kitett képeken max 10-12 éves kislányok voltak.közben meg nagyban hírdetik hogy nem pedó témájú az oldal.és ''nem is csalódtam'' a tartalmat illetően.bőven 14 alatti lányok voltak kb 300 képen.
na most mit lehet,mit tudok tenni?

(#2) divot válasza deedee (#1) üzenetére


divot
veterán

Ajánlom a telefontanút: Bővebben: link

(#3) Integra válasza deedee (#1) üzenetére


Integra
titán

szomorú ez az egész:(
pont a héten volt a 8mm a reteklubon

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4) etilin válasza deedee (#1) üzenetére


etilin
aktív tag

Van valami netrendör nevü pH user ő biztos tud valami okosat mondani.
Felhasználó
Net Rendör

E-mail cím
iskolabusz(KUKAC)minimail(PONT)hu

Extra adatok

ICQ azonosító
2654 IRC nick/cím
-
Telefonszám
- WWW cím
www.startlap.hu

Arckép




[Szerkesztve]

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#5) deedee válasza divot (#2) üzenetére


deedee
őstag

tényleg!jó ötlet.így névtelen maradok és nem szállnak rám rosszarcú emberek,hogy néhány biciglilánc társaságában elbeszélgessenek velem.

(#6) deedee válasza etilin (#4) üzenetére


deedee
őstag

inkább a telefontanús dolog mellett maradok.az email rossz kezekbe is kerülhet és bizonyos embereknek messze elér a keze...

(#7) Viktor77 válasza etilin (#4) üzenetére


Viktor77
titán

Aki kb. 12 éves volt?

Már asszem 2 napja bannolva lett, a stílusa miatt.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#8) FPéter válasza Viktor77 (#7) üzenetére


FPéter
aktív tag

Asszem nekem is rémlik, telefontanú a biztos. Fülkéből mégjobb:)

(#9) deedee válasza Viktor77 (#7) üzenetére


deedee
őstag

3 képet leszedtem.1-et elküldhetek a méledre,hogy te is megitélhesd a korát.persze ez kissé hülyén hangzik,tudom./mármint a mél küldés/.viszont nagyon erős smink is van rajtuk,az még kissé ''véníti'' őket....

(#10) divot válasza deedee (#9) üzenetére


divot
veterán

Szép lassan belegabajodsz. Ne küldj semmi sehova, már a kép letöltése is degenerált ötlet volt.

(#11) deedee


deedee
őstag

már meg is van a telefontenú száma:06-80/555-111

(#12) deedee válasza divot (#10) üzenetére


deedee
őstag

nem degenerált ötlet,hanem megbizonyosodás a dolgokról.alaptalanúl felesleges bárkit megvádolni mert sok zürrel jár.

(#13) FPéter válasza deedee (#12) üzenetére


FPéter
aktív tag

Na igen, de azzal is bűntényt követsz el ha megnézed. Ha még tárolod is akkor mégrosszabb.


De tényleg...lehet hogy nem is 18 éven aluliak.

[Szerkesztve]

(#14) Viktor77 válasza deedee (#12) üzenetére


Viktor77
titán

Küldj 1 képet, megnézem. Vagy még jobb, ha egy Moderátornak küldöd.

Igazad lehet a megbizonyosodással kapcsolatban, sok olyan oldal van, akik direkt ilyen ''angyalarcú'', de már 18 éves elmúl csajokat mutatnak.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15) FPéter


FPéter
aktív tag

Nekem van olyan huszonéves ismerősöm, aki kb. 15nek néz ki...


Tényleg...vajon bűncselekmény-e, ha a pedofil képeket 18 éven aluli tölti le és tárolja? Mer végülis a saját korosztálya.

[Szerkesztve]

(#16) deedee válasza FPéter (#13) üzenetére


deedee
őstag

30 múltam,a házasságom előtt volt sok kaladom,tehát az ''érett'' női testet felismerem.főleg mivel szembetűnő jelei is vannak ha egy'' nő ''mégcsak kislány!

amúgy meg gyorsan törlöm a képeket......Elég lesz a telefonos dolog...

(#17) Divi


Divi
aktív tag

1 feljelentést megér ;]

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#18) FPéter válasza deedee (#16) üzenetére


FPéter
aktív tag

Ne vedd rossz néven, nem kérdőjeleztem meg semmit. Csak hátha...de igazad van, elhiszem Neked.

[Szerkesztve]

(#19) GP-Sz válasza FPéter (#13) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Én is tudom, hogy a jogrendszer néha nincs teljesen rendben, de azért abból világbotrány lenne, ha meghurcolnak vkit azért, mert megnézte/tárolta azokat a képeket, ami alapján feljelentett egy pedo oldalt :)

(#20) BobMaster válasza deedee (#1) üzenetére


BobMaster
senior tag

Mélben az oldal címet, közvetlen kapcsolatom van a rendőrökhöz. ha tényleg az, ne várjunk egy percet sem.

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#21) BobMaster válasza GP-Sz (#19) üzenetére


BobMaster
senior tag

Végülis az oldal üzemeltethetője hivatkozhat rá, hogy ő is visszatérő vendég volt, csak biztos nem elég alaposan takarított a gépén.

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#22) deedee válasza BobMaster (#20) üzenetére


deedee
őstag

oké

(#23) FPéter válasza GP-Sz (#19) üzenetére


FPéter
aktív tag

Nem lepődnék meg semmin. Pl mikor egy 17 év körüli srác elkapott egy bankrablót és úgy szorította földre h a rabló megsérült..naná hogy ellene is eljárás indult. Mostanában volt a híradóban.

(#24) deedee válasza Viktor77 (#14) üzenetére


deedee
őstag

mél ment.na mit szólsz hozzá?tényleg kiskorú bőven?vagy én vagyok ennyire vak???

(#25) BobMaster válasza deedee (#22) üzenetére


BobMaster
senior tag

megkaptam, rátaláltam, lepadlóztam, zsinórban elszívtam két szál cigit és felhívtam az ismerősömet.

Tényleg azt írják, hogy nem pedofíl oldal, és hogy csak figyelemfelkelésnek tették ki a képeket. De azért mégis. Én sem vagyok prűd, de nekem ez most sok volt.

Aztán most várjuk mi lesz

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#26) deedee válasza BobMaster (#25) üzenetére


deedee
őstag

akkor nem tévedtem...

(#27) FPéter válasza BobMaster (#25) üzenetére


FPéter
aktív tag

Huh, akkor nagyon durva lehet.

A magyar net is egyre sz*rabb...magyar spammerek és magyar pedofil oldalak, magyar online bankos csalás...2 éve ez még nem így volt azért.

[Szerkesztve]

(#28) GP-Sz válasza FPéter (#23) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Eljárást indítani hivatalból kötelező, de ez nem egyenlő azzal, hogy bármi következménye van.

(#29) Viktor77 válasza deedee (#24) üzenetére


Viktor77
titán

Kiskorú.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#30) BobMaster válasza GP-Sz (#28) üzenetére


BobMaster
senior tag

De a srác előzetesbe került, a rabló meg szabadlábon védekezhet...

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#31) ollie


ollie
MODERÁTOR

Én kivégezném az olyan szemeteket, akik kislányokat csinálnak fel. Ja és azokat is, akik ezeken a képeken élvezkednek.

***

(#32) Integra válasza FPéter (#15) üzenetére


Integra
titán

huuu, nekem is volt ilyen csajom, majdnem 30 volt én meg nem mertem hozzányúlni, mert fostam hogy kiskorú.... pedig a kedvenc korosztályom:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#33) deedee


deedee
őstag

ki kell lépnem,az asszony korán kel,aludni akar.a lényeg,hogy pontot tettünk az ügy végére.már ami engem illet.hurrá

(#34) FPéter válasza BobMaster (#30) üzenetére


FPéter
aktív tag

Így van:( Pedig az ilyen embereknek inkább valami kis oklevelet vagy pnézösszeget kellene adni, nem előzetest basszus.

Nagyon offba megyek át, de vajon mitől lehet az hogy nem vág kupán senki, mikor elhagytam a biciklilezáróm kulcsát és fényes nappal lemezvágó ollóval leszenvedtem a lakatot a város kellős közepén, fél órán keresztül? Senki nem tudhatta, hogy a saját biciklimet ''lopom''.

[Szerkesztve]

(#35) Integra válasza FPéter (#23) üzenetére


Integra
titán

ez sajnos így van, a jogrendszer ilyen.
én önvédelemből verekedtem (megvédtem magam és a barátnőm) és én most gyanusított vagyok és úgy kezelnek mint egy bűnözőt, és mikor a vizsgáló rendőrnőnek azt mondtam hogy úgy érzem hogy a rendszer a jogos tettest védi és nem engem, akkor azt mondta rá, hogy sajnos joggal érzem ezt...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36) FPéter válasza Integra (#35) üzenetére


FPéter
aktív tag

Persze, világos, hogy nem a rendőr hibája.

És így esetleg nem is kaphatsz álláshoz erkölcsi bizonyítványt, ami tiszta szívás.

(#37) Integra válasza FPéter (#34) üzenetére


Integra
titán

anno mikor felnyomták az autóm és kintről nem tudtam nyitni, a csomagtartón keresztül szálltam be az autóba és bentről tudtam csak kinyitni az autót.
megcsináltam ezt a westend bekamerázott parkolójában, az IBS előtti parkolóban és a váci utcában a zsaruk előtt, akik 20 méterre álltak tőlem.
szerinted kit érdekelt?
ez van, nem tudok mit mondani rá:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38) Integra válasza FPéter (#36) üzenetére


Integra
titán

de kapok, ennek utánajártam, nem jár semmilyen kárral az ilyen eset, tisztában vannak a rendőrök is az ilyen esetekkel. a nyílvántartás amiben az ilyen gyanusítottakat tartják nyilván, az sem az a fajta nyílvántartás, mint a kőrözöttek meg bűnözők listája, ennek is utánajártam. van itt mindenféle ember, milliárdos, orvos, ügyvéd, politikus, rendszergazda, szóval absz vegyes. ez a bagatell pitiáner ganyusított belső lista:)
egyébkén az én esetemben csak pozitívan csalódtam a rendőrök viselkedésében, tisztességes korrekt viselkedést láttam tőlük csak.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39) FPéter válasza Integra (#37) üzenetére


FPéter
aktív tag

Nahát, ez sokkal durvább mint az én példám. És akkor milyen alapon várjuk, hogy SPAM ellenes törvény szülessen, amit még alkalmazni is tudnak, vagy hogy lekapcsoljanak egy pedo oldalt, amikor ilyenek történnek...:F

(#40) FPéter válasza Integra (#38) üzenetére


FPéter
aktív tag

Nekem sincs bajom a rendőrökkel, de szerencsétlenek nem érnek semmit, ha nem tudnak hatásosan fellépni.
Elég stresszes meló lehet. Mondjuk a kocsinál azért a rendőr helyében megkérdeztem volna, hogy ki vagy. Az nem volt túl tisztességes, kötelességtudó.

(#41) Shim válasza Integra (#37) üzenetére


Shim
őstag

lollerlol :)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#42) Integra válasza FPéter (#39) üzenetére


Integra
titán

és nem két perc volt ez a beszállós bűvészmutatvány, mert kalaptartó ki, ülés lehajt, cipő levesz, előremászik, ajtó kinyit, cipő vissza, kiszáll, kalaptartó vissza, ülés visszahajt, kintről csomagtartó becsuk, beszáll és elindul.. szerintem inkább röhögtek, mint megkérdezték volna hogy mi a fészkest csinálok. :F

spam: a lycos féle spamellenes képernyővédős cikket olvastad a zinedxen??

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#43) ^Bundi^


^Bundi^
senior tag

Vhova told be a linkjét..és jöhet nekem is a kép a mailomra ha nem gond..

Nos Omnes Una Manet

(#44) FPéter válasza Integra (#42) üzenetére


FPéter
aktív tag

Mondjuk valóban érdekes látvány lehetett:D

Olvastam, de a lycos.com-ról akkor még nem lehetett letölteni, legalábbis nem találtam semmi utalást rá. Pedig jó ötlet, használnám. Te tudod honnan kell letölteni?

(#45) Integra válasza FPéter (#44) üzenetére


Integra
titán

nem, én is azonnal azt néztem hogy honnan tudom letölteni de a zindex sem adott meg linket

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#46) MasOyama válasza BobMaster (#30) üzenetére


MasOyama
őstag

Ez komoly? :( Ne már. De szar ez az ország...

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#47) deedee


deedee
őstag

még mindíg fennt van az oldal.most mi van?ennyire lassúak a rendőrök?????

(#48) deedee


deedee
őstag

még mindíg fennt van az oldal.most mi van?ennyire lassúak a rendőrök?????

(#49) ollie válasza deedee (#48) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem neked is be kéne jelentened a dolgot, ugyanis az ip-k naplózva vannak (időő szerint, tehát nem számít az se, ha dinamikus az ip) az internet szolgáltatóknál, tehát semmi idő alatt megkapják azoknak a listáját, akik meglátogatták az oldalt. És máris rögtön gyanusított leszel (nem fogják elhinni, hogy csak azért töltöttél le néhány képet, hogy a rendőrök munkáját segítsd).

***

(#50) Integra válasza ollie (#49) üzenetére


Integra
titán

ez nem hülyeség, amit mondasz, legalább az ISP-je tudja hogy náluk is bejelentette.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.