Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ?madview? 9800 pro kerdes-ek (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) xtry


xtry
tag

hi elvileg ez van nekem....
a kartyara nem irtak ra a gyartot, a gep nem jelzi ki pl. everest....
az azt irja hogy r350es a meg (meg az ati tool is), amugy r360 van rajta(hutes le lett szedve es lattam)
a baj az hogy kepi hibatr csinal....
arra gyanakszom, hogy nem jo a hutes, ezert a referencia le lett cserelve 1 thermaltake a1178ra, de mintha ez is keves lenne.....
sztetek mitevo legyek?
kene memoryhutes?
plz help....

(#2) klepto válasza xtry (#1) üzenetére


klepto
addikt

Alapban is rosz, vagy csak tuningnál? Garis még? Érdekes szines csíkokat tesz ki a képernyőre? Ha beletrafáltam a csíkozásba, akkor az ram hiba, és nem javítható. Ha garis, aplikáld vissza a gyári hűtést úgy, hogy ne vegyék észre, hogy leszedted, és vidd vissza gariba. Ha nem garis, akkor keress meg vele egy kukát :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#3) xtry válasza klepto (#2) üzenetére


xtry
tag

huh eleg rossz hirek....
sarga izet csinal atitoolnal, meg neha csik lila......
alaporajelen megy
nem lehet hogy hutes kell?

(#4) xtry


xtry
tag

amugy win alatt jo meg minden csak amikor jon 3d......akkor ha hosszan jattszo akkor jon....

(#5) klepto válasza xtry (#4) üzenetére


klepto
addikt

Ha csak húzásnál csinálja, akkor szvsz azt az órajelet nem bírja. Vedd vissza gyorsan, mert elszálhat valamelyik ramja, és akkor tényleg kuka! Ha garis is, azért nem fogják cserélni, mert nem tudod túlhúzni :(

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#6) xtry válasza klepto (#5) üzenetére


xtry
tag

alapon megy, es most neztem doom3at 30 percet jattsuzottam esmost nem volt hiba.....
nappal melegebb volt vagy 3Cvel.....
nem lehet hogy huteni kene?

(#7) xtry válasza xtry (#6) üzenetére


xtry
tag

boccs a hazban(pchaz) most terhelesnel 47 C reggel 53C szoval ott nagyobb a kulonbseg

(#8) xtry


xtry
tag

re
a referencia hutovel sokszor csikozott, potty(sarga ati toolsban), de most hogy vcan eza tt
nem csinalja, neha vhol 1 feket csikot huz vmi haz oldalan..... lehet hogymeg hueni kell?
vagy tuti hogy szar a ram? azert megiscsak javult a referenciahoz kepest......

(#9) flashfly


flashfly
csendes tag

Hello

van egy 9800pro m
érdekelne h milyen memoriák is vannak pontosan a karimon... de pont ilyet sehol se találok .. =(

segitseg kellene !

a memoriara ez van irva:
SAMSUNG 404
K4D263238E - GC2A

ha tudja vki h ezek mifélék, vagy h mennyire lehet huzni akkor irjon pls

"Ha azt gondolod képes vagy rá, vagy azt, hogy nem vagy képes, mindkét esetben igazad van."

(#10) xtry


xtry
tag

up!

(#11) Amigo78 válasza flashfly (#9) üzenetére


Amigo78
senior tag

K4D263238E 4Mx32 2.5/2.5,2.8/2.8,2.375~2.94 4K/32ms 22,25,2A,33,36,40,45 144FBGA SSTL_2 Mass Production - 128 bites

(#12) Amigo78 válasza Amigo78 (#11) üzenetére


Amigo78
senior tag

http://www.samsung.com/Products/Semiconductor/common/product_list.aspx?family_cd=GME0202

(#13) Ragnar válasza xtry (#10) üzenetére


Ragnar
tag

Próbáld ki , hogy csak a memóriák órajelét downlockolod kb 50MHz - el , és teszteled , hogy ugyanúgy hibázik - e , vagy esetleg vegyél hűtőbordát a memóriákra. Nekem volt egy R9700- em , amin ha 5 MHz - et húztam a ramon , akkor már hibázott.

-AMD Athlon64 3000+ @2200 MHz -- ABIT KV8pro -- Inno6800 GT@ultra -- 2x512 MB @440MHz DDR-- 120GB SATA HDD

(#14) somé válasza flashfly (#9) üzenetére


somé
őstag

Szabvány 9800Pro memo,2,8 nanos...Ilyen van az enyémen,memborda nélkül nálam AtiTool-lal 376(752) a vége..

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#15) Hynix


Hynix
csendes tag

Sziasztok!Egy kérdésem lenne.Szeretném megtudni, mekkora órajelet bír a kártyám. Ez áll rajta: 4BLC2M32B2.Altta is van írva, mégpedig: -55 D.Segítséteket előre is köszi

PIII 450 MHz 256/100 SDRam 20 GByte Maxtor 40x SCSI Plextor GeForce 2 MX400 32 MB Ram ABIT BH6 Mercury táp

(#16) somé válasza Hynix (#15) üzenetére


somé
őstag

A magórajel és a mem órajele az kettő.Melyikre vagy kíváncsi?Az aláírásodban lévő kártyáról van szó?

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#17) Hynix


Hynix
csendes tag

A mem órajelére lennék kiváncsi, és a lenn lévő kártyáról van szó.Köszi

PIII 450 MHz 256/100 SDRam 20 GByte Maxtor 40x SCSI Plextor GeForce 2 MX400 32 MB Ram ABIT BH6 Mercury táp

(#18) Amigo78 válasza Hynix (#17) üzenetére


Amigo78
senior tag

1000/5.5=180~200mhz

(#19) somé válasza Hynix (#17) üzenetére


somé
őstag

Ha húzni akarod,sokat ne várj,talán 10-15 Mhz-et..

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#20) xtry


xtry
tag

figyu!!!!!!!!!!!!!
szoval nekem elvileg eza karim van, everest meg minden azt irja hogy r350es a mag, de levee a magon r360 van....
ph-n az irtak errol hogy hynix ramok vannak rajta, nah ezen samsung van, neztem biosokat ocfaqon, es ott madviewhoz(9800 pro ami nekem van) csak hynixes bios van........
akkor most lehet rossz bios van kariban es ezert hibazik?????????????????????????
help plz...............................

(#21) xtry válasza xtry (#20) üzenetére


xtry
tag

up!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! plz help.................................................................................

(#22) somé válasza xtry (#20) üzenetére


somé
őstag

Előfordulhat,hogy samsung ram van rajta...az én Club3d-met is többfajta rammal gyártották(samsung-hynix)Az everest a vga biosából olvassa az adatokat,ugye a 9800 az R350-es.De ettől akár XT mag is lehet rajta...

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#23) xtry válasza somé (#22) üzenetére


xtry
tag

atitool ias azt irja es r360as a mag.....
szoval vmi biossal lehet mert samsungos bios nincs itt: softmod.ocfaq.com/bios.php
alap is hynixes....
phn is azt irtak hoyg eza seria hynixes....
szoval nemtom de lehe hogy rossz a bios es ezert vannak hibak karival......

(#24) somé válasza xtry (#23) üzenetére


somé
őstag

[L]http://vganfo.uw.hu/[/L] / BIOS.Itt le van írva a hogyan kell cserélni.Ha egyéb kérdésed lenne,keresd az oldal íróját,rudi-t... Viszont nem tudom,honnan tölthetnél le megfelelő Biost a karidra.. :(

[Szerkesztve]

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#25) _Volkovy_ válasza xtry (#23) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

nehogy elkezdd már frissítgetni a bios-t,ordít hogy memóriahibája van.vidd vissza.

(#26) xtry válasza _Volkovy_ (#25) üzenetére


xtry
tag

hali
addig vmi cserekarit szoktak adni?
mert vagy 2 7 az atfutasi ido az tuti...
es nem vagyok bp-i....
vagy ahany haz annyi szokas?

(#27) I_Am válasza xtry (#26) üzenetére


I_Am
veterán

Cserekártyát nagyon ritkán adnak a kiskerek.

Amugy tényleg lehetséges, hogy csak a hűtéssel lesz a gond, de ha alapórajelen az eredeti hűtés nem elég neki, akkor vissza gariba.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#28) xtry


xtry
tag

olyan prgt nem tud vki hogy kiiratja mien biost lat?
olvasgattam vganfo.uw.hu-n bios frissitest..... nem lehet hogy nekem is hynixre van beallitava mig samsung ramjaim vannak? mas gyarto pl. bba biosa jo nekem nem?

(#29) xtry válasza xtry (#28) üzenetére


xtry
tag

biosfrissites 1altalan nem segithet? van is pcios vidkarim..... bba-a bios nem jo?

(#30) xtry


xtry
tag

re, downgradeltem 2*30 mhzel, igy nem hibazik!!!!!!!!!!!!! es sokkal langyosabb huvosebb
amugy akinek 9800 proja van annak ati tray tool ezt irja ki? : xtry.fw.hu/2.JPG
?
cs

(#31) xtry válasza xtry (#30) üzenetére


xtry
tag

up!....

(#32) xtry


xtry
tag

up!

(#33) xtry


xtry
tag

de nem lehet memoriahibas ha downgradelve megy nem??????????
akkor eleg ha szerzek hutest memoriara nemde?

(#34) somé válasza xtry (#33) üzenetére


somé
őstag

Lásd #25,ne szöszölj vele,annak menni kéne rendesen...garis még?Honnan való?

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#35) xtry válasza somé (#34) üzenetére


xtry
tag

garis meg... csakhat 2 7....... es most hogy lejjebbvettem ramok sebeseget nincs semmi baj...........szoval lehet meglesz probalva raszerlni ramhutest(nem ragasztoisat!!!!)bp-rol van, ha igyse fog menni alapon akkor csere lesz mindenkepp......

(#36) somé válasza xtry (#35) üzenetére


somé
őstag

Ne akkor,hanem rögtön.Gyári értékekkel nem szabadna neki szemetelni.Szerinted miért nincs rajta gyárilag hűtő?
Egyébként valakinél semmi előnyt nem jelentett a memhűtés..Szó mi szó,vidd vissza....

A fantáziához intelligencia szükséges.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ?madview? 9800 pro kerdes-ek (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.