Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Laox


Laox
aktív tag

Sziasztok!

Elég jó áron van náluk az iPhone. Viszont furcsa, hogy 150.000 forint felett utánvéttel nem, csak előre utalással küldik.

Amit furcsának találok:
- megnéztem a Facebook oldalukat, a borító- és a profilkép netről szedett
- a weboldalukon a 2 munkatárs képe szintén netről szedett
- a cégadatokkal kapcsolatban az a furcsa, hogy a cégkivonat alapján egy Burjánné Tóth Zsuzsanna a tulajdonos, nem a weboldalon szereplő férfi
- a Facebookon tipikus lájk-nyereményjáték van egy renderelt képpel kiegészítve

Viszont a weboldalt azért nem is munka összehozni és állítólag rendelés előtt proforma számlát is küldenek az utalás végett. Szóval nem tudom, furcsa, de ha az ember nagyon el akarja hinni, akkor hihető, hogy léteznek.

(#2) zsu79


zsu79
újonc

Burjánné Tóth Zsuzsanna vagyok, az Apple Box Kft. tulajdonosa. Az üzletem ajéndékbolt, a facebookon meg lehet nézni a lapunkat. Soha nem forgalmaztunk műszaki cikkeket. A Mac-center.hu oldal jogtalanul használja az adatainkat, a képen szereplő két férfi is tudja már, hogy ellopták a fotójukat. 2016. 02.04-én bejelentést tettünk a rendőrségen, 5-én a NAV bűnügyekkel foglalkozó osztályán. Több károslut is jelentkezett már nálunk is, hogy elutalták a pénzt és nem kaptak semmit. Az oldalon lévő telefonszám nem működik, emailre nem válaszolnak. Senki ne vásároljon tőlük. Akinek pedig kért okoztak a lakhelyénél illetékes rendőrkapitányságon tegyen feljelentést.

(#3) Laox válasza zsu79 (#2) üzenetére


Laox
aktív tag

Köszönöm a választ, akkor jó, hogy hallgattam a megérzéseimre és nem rendeltem tőlük. Remélem azért itt is sokan látni fogják ezt és nem szaladnak bele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.