Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Live for speed (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) mormota


mormota
senior tag

jónagyot mindenkinek...

olvasgattam a fórumot... és rábukkantam egy hozzászólásban a lfs kifejezésre...
először nem is tudtam, hogy mi is ez, de egy kis utánaolvasással rájöttem:
(L)ive (F)or (S)peed :)

aztán rákerestem guglén (mert én használom is:)) ) és kidobta a honlapját: [L]http://lfs.racesimcentral.com/[/L] mondom letöltöm, kipróbálom... ennyit csak megér. megérte. nem is nagy ~145 mega.
lehet singlében jáccani, de lehet neten is nyomulni (ez szerepel is a nyitóképen: online racing simulator). a single nem valami jó, de a net nagyon
nagyon beleszerettem. tetszik. határozottan.
irányítás egérrel, egyszerűen (lehet kormánnyal, csak az nincs), élethű a fizikája, sajnos törés nincs benne.

annyi vele a baj, hogy kellene hozzá unlock code, és akkor nem csak 2 autó, és 2 pálya közül lehetne választani.


ki játszott már vele?

Illusztrálok, tehát vagyok

(#2) bzoley válasza mormota (#1) üzenetére


bzoley
veterán

Ha már így rákérdeztél:)
Elég régóta megvan már, de csak nemrég vettem meg hozzá a kulcsot. Offline-ban tényleg nem köt le túl sokáig, néha csapok vele pár kanyart egyéb, kiábrándító autós játék után. Online viszont baromi jókat szórakozunk néha a haverokkal. Annyit hozzátennék az irományodhoz, hogy a két verdánál többet automatikusan nem kapsz meg, még ha van kulcsod akkor sem, versenyeket kell nyerni értük. Az uccsó kettő még sajna nekem is hiányzik, de az LX4(zöld Super7) nagyon állat(és a többi is). Tulajdonképpen ha jól számolom ez az első játék, amiért pénzt adtam ki(sms-en kívül:) ), de megérte.

[Szerkesztve]

(#3) mormota válasza bzoley (#2) üzenetére


mormota
senior tag

mennyibe volt ez neked?

Illusztrálok, tehát vagyok

(#4) bzoley válasza mormota (#3) üzenetére


bzoley
veterán

4e fölött kicsivel. Pontosan fillérre nem tudom, mert kártyával fizettem és még nem néztem meg a havi részletezést.
[L]http://bzoley.uw.hu/lfs.jpg[/L]

[Szerkesztve]

(#5) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

anno én is játszogattam vele, de nem fogott meg annyira mint a CS, ezért maradtam annál mint állandó játék. elég sok embert ismerek akik komolyan játsszák, brutálisan tudnak vezetni! Ebben a játékban amúgy a legnagyobb hangsúly az autó beállításán van, mert ha pl alapon van beállítva az autó, akkor 1-2 mp-vel lassabban mész mint egy jól beállítottal.
ajánlom figyelmetekbe a magyar oldalát [L]http://lfs.hsw.hu[/L], itt sok hasznos információ található.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#6) marcee válasza mormota (#1) üzenetére


marcee
addikt

Na ez az a játék, amit nem tudtak az elmúlt 2 éveben feltörni és saccolom, hogy már nem is fogják. Viszont nagyon olcsón meg lehet venni. 2 srác programozza plussz egy csinálja a zenét hangokat, ezzel el is értünk a fejlesztők és kiadó munlkatársainak listájának végére :D
Valami 12 font-os ár rémlik.

\m/

(#7) Mosqu!to válasza marcee (#6) üzenetére


Mosqu!to
addikt

igen, de ez még egy béta (S1). az hiszem S3 -ig fognak dolgozni, és ahány S annyiszor 12 font. szal végeredményben a játék 36 font lesz, azaz annyi mint egy átlag új játék:)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#8) marcee válasza Mosqu!to (#7) üzenetére


marcee
addikt

Nekem úgy rémlik, hogy az S1 a kész játék harmada, tehát nem beta, ehhez képest már csak kevés új ficsőrt terveztek és a finomhangoláson, pálya és verda tervezésen van a hangsúly.
Mellesleg, mintha leült volna a project egy csöppet. :F

\m/

(#9) Mosqu!to válasza marcee (#8) üzenetére


Mosqu!to
addikt

így is lehet mondani, a jövőben a nagyobb élethűségen, grafikán, hangokon akarnak javítani, illetvá pár új autó, pár új kerék típus(slick), törés, és egyéb dolgokon javítanának. nem ült amúgy annyira le, mert az S2 hamarosan kijön. cdboltokban még mindíg nem lesz kapható.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#10) mormota


mormota
senior tag

hát akkor sajnos nem lesz meg fullba:)
eddigi életem során még nem adtam ki pénzt ilyesmire:)

egy kormány azért majd lehet hogy befigyel..:)

Illusztrálok, tehát vagyok

(#11) Vertic válasza mormota (#10) üzenetére


Vertic
aktív tag

a magyar lfs demo ligában indulhatsz a teljes játék megvétele nélkül is, kipróbálhatod, hogy milyen a feelingje, ingyen. :D (én a teljes s1 bajnokságban indulok, szerintem baromi jó dolog, a liga nélkül szerintem nem nagyon venném elő az lfst...
itt van az oldal: [L]http://lfs.hsw.webgalaxy.hu[/L]

a program fejlesztése amúgy három ún. stage-en keresztül folyik, tehát még erőteljes fejlesztés alatt áll minden téren, most az s1-nél tartunk (stage 1), az s2 pedig karácsony körülre várható állítólag. abban több pálya és autó lesz, átlátszó ablakok, jobb fizika (gumihőmérséklet, gumikopás, benzinfogyás, ezért természetesen pitkiállások, realisztikusabb felfüggesztés-modell, és azt hiszem jobb aerodinamikai modell is), jobb hangok, + amit még nem tudunk... :)

az s3-ba tervezik valószínűleg a törés implementálását, bár lehet, hogy s2-ben is lesz valamilyen szintű sérülés pl. a felfüggesztésen, de ez nem biztos.

mindenesetre nem ült le a projekt, csak ugye 3 emberrel lassú a fejlesztés (ebből csak egy programozik)

[Szerkesztve]

'' ... tehát háromig számolj, és ameddig számolsz az három legyen ... ''

(#12) Raptor007


Raptor007
csendes tag

Nekem bejött az LFS :C most csinálgatok hozzá 1 skint. Magyar rendőrautó lesz csak 1 bajom van...ebben kérnék segítséget(remélem vki tud majd segíteni:) ).
A neten és kül. LFS oldalakon kerestem-kutattam de nem találtam olyan progit amivel a duda hangokat tudnék csiálni...mert ugye magyar renda.--hoz magyar hang:)) de német hangot találtam de az nem jó:O hangra. Aki tud kérem segítsen nagyon örülnék neki ha ímélben:D válaszolna! Köcce szépen

(#13) vicces


vicces
addikt

képeket valaki nem akar benyomni ?

:)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Live for speed (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.