Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Lg-4081b flash nem megy (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) vjannus


vjannus
aktív tag

Hellóztok Az Lg-4081b-re(Box) felakartam tenni a 4082b-t(A204) de nem sikerült bár a program nem írt ki hibát megpróbáltam minden féle állapotban de nem lett jó
-sec -mas....mindegyikben miután megcsináltam ez írja ki:coded b the Dangerous Brothers, Vlad C Igor de semmi hiba küldést nem tett. Megnéztem egy Lg52X combora mit írki ott kiírta a hiba üzit ami megnyugtatott.

Miután mind ezt meg tettem nero info és még mindig A100-s van rajta mit tegyek?

(#2) moonman válasza vjannus (#1) üzenetére


moonman
titán

Hagyd a fenébe, mert még elcseszed a garanciát. Az a minimális sebességnövekedés nem éri meg. Tedd fel inkább a hivatalos LG site-ról a A102-t. Az 4081B-hez a legújabb.

(#3) vjannus


vjannus
aktív tag

Háát akkor jó

(#4) vjannus


vjannus
aktív tag

de háát nem lenne jobb azért a 4082b 204? vagy csak a 203 megy fel?

(#5) vjannus


vjannus
aktív tag

Lg-4081b-re hivatalos site???? Én csak 101 -t találtam 102-t nem

(#6) moonman válasza vjannus (#5) üzenetére


moonman
titán

Bocs, A101. Elírtam.
Nem, egyáltalán ne próbálkozz 4082-es fw-el 4081-re! Semmi garancia rá, hogy túléli, ha meg igen, akkor sem lesz észrevehető gyorsulás. Persze ez mind szvsz, minenki azt csinál amit akar... :U

(#7) vjannus


vjannus
aktív tag

miért mi történhet vele? Te írd már le hogy honnan töltöd akkor a frimwaret? Pontosan thx

(#8) moonman válasza vjannus (#7) üzenetére


moonman
titán

Például eltávozik az örök vadászmezőkre... Nem tudom, nem játszanék vele. (gari miatt pláne)

GSA-4081B fiwmware A101: [L]http://us.lgservice.com/jsp/common/download.jsp?DOC_ID=ACSWL000012807&FILE_NAME=ACSWL000012807-b1-a1.exe&ORIGINAL_NAME_b1_a1=GSA4081_A101.exe&FILE_GUBUN=B[/L]
DVD-RAM driver: [L]http://us.lgservice.com/jsp/common/download.jsp?DOC_ID=ACSWL000012817&FILE_NAME=ACSWL000012817-b1-a1.exe&ORIGINAL_NAME_b1_a1=DVDRAM_WinXP.exe&FILE_GUBUN=B[/L]

(#9) vjannus


vjannus
aktív tag

ja 2 év van rá már meg van kb fél éve stabilan megy semmi bajomnem volt idáig vele. Köszi

(#10) moonman válasza vjannus (#9) üzenetére


moonman
titán

A 101-est én is feltettem, azzal nem lesz gond. Ez csak gondolom javítás (több lemezt kezel, megbízhatóbban, stb...) Ramod van? Nagyon állat! :C (persze, hogy van, boxod van :U )

[Szerkesztve]

(#11) vjannus


vjannus
aktív tag

mondjuk a ram nak is meg van a hátránya nálam jóval lasabban írja meg mint pl 2,4 dvd-r de a dvd -rw-nél gyorsabban pedig 3X-n írna a dvd-ramot

(#12) moonman válasza vjannus (#11) üzenetére


moonman
titán

Nálam egész emberi sebességgel kezeli. Főleg commanderből másolgatok.

(#13) vjannus


vjannus
aktív tag

hogy érdet az adat átvitele (3500-4700) commanderből másolgat :read?

(#14) moonman válasza vjannus (#13) üzenetére


moonman
titán

read-write :D

(#15) vjannus


vjannus
aktív tag

Total commanderrel írsz?

(#16) moonman válasza vjannus (#15) üzenetére


moonman
titán

Simán. Mivel ramdrive-ként kezeli. Tedd fel az imént belinkelt dvd-ram drivert, tegyél be egy ramot, formázd meg és voila! Kb, mintha egy (nagyon lassú) vinyód lenne. :)

(#17) vjannus


vjannus
aktív tag

oké ezt nem is tudtam hogy lehet ilyet is csinálni muszály megformázni még siha se tettem mindíg csak gyors törlés

(#18) moonman válasza vjannus (#17) üzenetére


moonman
titán

Muszály. Filerendszert kell rá létrehoznia. Elég sokáig eltart, de onnantól csak betesz, másol, töröl. :D

(#19) vjannus


vjannus
aktív tag

Kb lesz 30min gondolom de hosszútávon megéri ma még megis teszem

(#20) moonman válasza vjannus (#19) üzenetére


moonman
titán

Igen. Filerendszernél hagyd azon, amit ajánl. Asszem UDF2, de nem vagyok biztos benne. FAT nem célszerű. Sok sikert! :)

(#21) vjannus


vjannus
aktív tag

ja a fat nem igen lenne értelmes se hosszú filenév se nagy méret

(#22) moonman válasza vjannus (#21) üzenetére


moonman
titán

Tud FAT32-t is, de a lemez kezelése szempontjából, jobb ha dvd-filerendszert (UDF) választasz.

(#23) vjannus


vjannus
aktív tag

de 3gb file csak ntfs és Udf tudja kezelni ez tuti

(#24) moonman válasza vjannus (#23) üzenetére


moonman
titán

Csodálkoznék, ha ntfst gyártana dvd-re... :D Marad az UDF.

(#25) vjannus


vjannus
aktív tag

hát igen ha ló nincs szamár is jó

(#26) Dikri


Dikri
tag

Sziasztok!
Vettem én is egy 4082B irot, és firmwaret frissitenék. Láttam van Dosos, és Windowsos verezió is. És minek bajlodjak a Dosossal, a másik egyszerübb lenne. Viszont nem értem hogy miért van 2 féle is. Ha valaki perfekt angolbol segitsen nekem. Idecoyzom.

An RPC1/Auto-Reset Beta is available in a Windows Flasher.

The RPC1 is the regular patch, the Auto-Reset is slightly different from our previous firmwares in that it resets back to the settings your drive has before it was flashed, rather than reseting to the factory state. This means if you are set to region 2 with 4 user changes left now, this will be the state the drive returns to every time you restart the system. No region changes you make after the flashing will be written to the EEPROM.

Ha jol értem akkor a sima az olyan mint a Dosos verzio, de akkor mi ez az Auto resetes fajta?

Thx elöre is

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Lg-4081b flash nem megy (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.