Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Levi123 blogja

Hozzászólások

(#401) Levi123


Levi123
senior tag

Már Vácon vagyok, hála égnek eltelt a mai nap.
Egyik tőlem feljebb lévő emberke bent a cégnél kapott új széket.. mondanom sem kell, hogy már a régit szétülte, a "pilletestével". Olyan műszaki zseni, hogy még azt se tudta összerakni és még rám nézett, hogy segítsek. Na majd tudja mikor.. amúgy is utálom azt a nagyképű naplopót.. Idegesítő!

Levi

(#402) Levi123


Levi123
senior tag

Ma hajnalban Gödnél elgázolt egy embert a vonat, még délben is helyszíneltek, nem tudták megállapítani a személyazonosságot. Jézusom mi lehetett abból az emberből.

Levi

(#403) Levi123


Levi123
senior tag

Átlagos szombati nap volt ma, talán annyiban volt más, hogy ma én csináltam az ebédet. Sütöttem mustáros húst tepsiben, rizzsel és salátával nagyon finom volt. Ági meg készített finom somlói galuskát desszertnek. Most nézünk egy filmet, a bushidó penge c. filmet.

Levi

(#404) Levi123


Levi123
senior tag

Holnap munka.. jó volt ez a hosszú hétvége megint.
Most nem dolgoztam, de ma itt az udvarban egy nagy fát gallyaltunk meg..
Megyek fürödni, majd fekszek.
Ági holnap már vizsgázik, itt a vizsgaidőszak.

Levi

(#405) Levi123


Levi123
senior tag

Újra itthon, ma sikerült jó pár dolgot elintéznem.
Délután voltam az OTP-ben, hát nem mondom hogy türelmetlen vagyok, de 1 órát várni az nem semmi.
16:12 perckor nyomtam azt a nyavajás sorszámot, majd 17 órakor sorra kerülök és azt mondja a nőci "ötkor bezártunk".. mondom neki: ne haragudjon, de én nem tehetek róla, hogy a 20 db ügyintézői ablakból csak 4-5 működik. Nem is csoda, hogy feltorlódik a nép.
Na akkor azt mondja, várjak még egy kicsit "lehívja" kollegáját.. pfff mondom kész...
na olyan 17:30 körül jöttem ki az otp-ből. HURRÁ!!
Aztán jött a posta, ahol most nem is kellett sokat csupán fél órát várni..
EZ A MAGYAR ÜGYINTÉZÉS!

Levi

(#406) Levi123


Levi123
senior tag

Kicsit fárasztó volt a napom.. főleg, hogy egy párszor felidegeltek.
Ági ma is vizsgázott ami ugyanúgy ötös lett, mint a tegnapi két vizsgája.
Mondjuk tanul is rá sokat nagyon, de ennek meg is van az eredménye.

Levi

(#407) Levi123


Levi123
senior tag

Ez a mai nap kicsit rosszul indult, remélem a folytatás jobb lesz.

Levi

(#408) Levi123


Levi123
senior tag

Itthon vagyok, elég volt mára kicsit ki vagyok.

Levi

(#409) Levi123


Levi123
senior tag

Ma voltunk a Duna parton.. jó idő volt.
Lehet holnap kimegyek horgászni kicsit.

Levi

(#410) Levi123


Levi123
senior tag

Tegnap este jó kis beszélgetős estét tartottunk az udvaron a szomszédokkal.
Ma szép időnk van, bár most esik az eső. Olyan jó és friss a levegő. Anyával beszéltem telefonon, Tiszaörsön még nem esik fülledt meleg van.
Ági írja a gyakorlati naplóját, én meg kicsit játszok a mohaa-val.

Levi

(#411) Levi123


Levi123
senior tag

Ma a zónázó személyvonatként funkcionált. Volt kb 35 perces késés, mindenki örült neki.
Kalauz nem is mert jönni, szerintem meglincselték volna.
De unom már ezt a napot...

Levi

(#412) Levi123


Levi123
senior tag

Reggel esett az eső, most is borult az idő.
Nem soká indulok Pestre, aztán 4-5 felé jövök haza.

Levi

(#413) Levi123


Levi123
senior tag

Volt egy kis eső, bár az országban vihar riadó volt.. jég és szélvihar várható többfelé.
Remélem nem okoz nagy károkat.

Levi

(#414) Levi123


Levi123
senior tag

Ez a mai nap se akar nagyon telni... Remélem hazafelé nem lesz már olyan rohadt büdös a vonaton, én nem tudom milyen embererk utaznak azon, de hogy nagyrészük nem fürdik az fix. Ha meg megáznak arról nem is beszélek, gyomorforgató.. hiába van nyitva az összes ablak.

Levi

(#415) Levi123


Levi123
senior tag

Végre vége a mai napomnak is. Ma egész nap olyan hideg volt az irodaházban, valamit csinálnak a klímának, egész nap bújták a plafont a szerelők. Remélem hétfőre megcsinálják és normális idő lesz bent..

Levi

(#416) Levi123


Levi123
senior tag

Találtam egy jó kis aszfalt pályát nem is messze hozzánk..
Lehet el kéne kezdeni megint motorozgatnom!? Lehet lovat kellene váltanom, szép kis VTR1000-est kinéztem magamnak. A gond csak az, hogy sajnálom a kis VFR-em, meg pénzt hiány is van (még). Na majd meglátom mit teszek.. mindenesetre a V motor mellett maradok csak a 4 hengert váltom le 2-re. Brutál hangja van.

Levi

(#417) Levi123


Levi123
senior tag

Ma vettünk pár virágot ide a ház elé, ládába.
Szépen néz ki, remélem sokáig fog virágozni.

Levi

(#418) Levi123


Levi123
senior tag

Tegnap nyársaltunk a szomszédokkal. Előtte szétvertem egy tévét, meg két rádiót egy nagyfejszével. Olyan jól esett.. ha már úgyis kidobták, legalább szórakozzak már kicsit.

Levi

(#419) Levi123


Levi123
senior tag

Megyek lassan pihenni, holnap hétfő.. jó volt a hétvége. Jövő héten megyünk haza a hétvégére anyuékhoz, meg keresztlányom ballag az oviból, tök jó.

Levi

(#420) Levi123


Levi123
senior tag

Ma állítólag nagyon meleg lesz, itt a jó idő. Vagy már ez nem jó idő? Az ember soha nem tudja eldönteni mi a jó idő és mi a rossz...
Tegnapi napom elég ramaty volt, remélem a mai jobb lesz.
Reggel tömegnyomor volt a vonaton én nem tudom hová ment az a sok néni, de szinte csak velük volt tele a vonat.

Levi

(#421) Levi123


Levi123
senior tag

Ma tényleg meleg lett/van.

Levi

(#422) Levi123


Levi123
senior tag

Ez azért tényleg odab@sz.. jajj de szép hangja van a turbónak [link]

Levi

(#423) Levi123


Levi123
senior tag

Tegnap kicsit motoroztam a városban. El kéne már menni valami túrára, mert ezt az esztelen mászkálást nem szeretem. Sokkal jobb úgy motorozni ha tudom hová megyek.
Ma hála égnek vonatozunk haza szüleikhez, nagyon örülök neki. Mehetnénk simán motorral is, de nem lehet mert ott a kutya. Mindegy már nem mérgelem magam...

Levi

(#424) Levi123


Levi123
senior tag

Ma mocsok meleg volt, itthon dolgoztam.. elég jó volt a teljesítmény. A fejem hasogat, szerintem napszúrást kaptam. Jó volt azért ez az egy napos hajtás. Ma a zsír új géppel dolgoztam most van benne 51 üzemóra. Épp számolgattam magamban, hogy évente kb. 25e liter gázolajat használunk el.. Nemsemmi ez kérem szépen.
Azt hiszem megyek feküdni, bár most vettem be egy advil ultrát, mivel nem volt algopirin, de úgy érzem kezd hatni és kiáll a fejfájásom. Lehet játszok még egyet a cod-al.
Holnap délben ebéd Ági nagyszüleinél, majd délután irány Vácra.

Levi

(#425) Levi123


Levi123
senior tag

Eltelt a mai napom is..meleg volt megint.
Megöntöztem a virágokat az udvaron. Már minden este kapnak egy jó adag vizet..
Héten be kell fizetni a rezsi költségeket..
Megyek elteszem magam holnapra.

Levi

(#426) Levi123


Levi123
senior tag

Unom ezt a napot.. kivagyok, nem jól aludtam rosszul kezdődött a napom.
Majd csak eltelik már..

Levi

(#427) Levi123


Levi123
senior tag

Ma kommunikációs tréningen voltam, meg holnap is azon leszek.
Kint voltunk a Római parton, szép helyen van az oktatási központ.
Jó volt szép volt, csak kicsit fárasztó vagy inkább lefárasztó...
Megyek fekszek, mert holnap egy vonattal korábban kell bemennem, mert a drágalátos máv miatt ma elkéstem. 25 perces menetidőnél késett 30 percet.. majd egy órámba telt mire beértem a Nyugatiba.. Na mindegy, holnap biztos nem késne a vonat, de inkább megyek korábban.

Levi

(#428) Levi123


Levi123
senior tag

Vége lett a tréningnek.. végülis hasznos volt. Bár kicsit fárasztó volt, ma négyig volt, de mire hazaértem fél hat volt. Holnap ha minden jól megy kimegyek pecázni, bár még az változhat. Lassan jön az alvás, kicsit fáradt vagyok.

Levi

(#429) Levi123


Levi123
senior tag

Tegnap voltunk bent Pesten, vettem egy len zakót, nadrágot, inget, selyem nyakkendőt, övet, zoknit.. Nagyon jó férfi ruházati boltot talált édesanyám régebben és azóta oda járok.
Aztán a westendben (kb. 2 órás kóvájgás után) találtunk egy normális cipőboltot, ahol nem a győzike mintás, krokodil dandis cipőket árulták. Vettem egy marc cipőt, nagyon kényelmes és könnyű. Most egy ideig nem kell vennem ruházatot...
Úgy volt, hogy megyek pecázni a hétvégén, de nagyon kedvem sincs most hozzá.
Kicsit borult és hűvös idő van, de ilyen is kell.

Levi

(#430) Levi123


Levi123
senior tag

Esett az eső pár órán át, jó áztató eső volt. Kell az eső, mert nagy a szárazság, ez most jót tett a búzáknak..
Megyek elteszem magam holnapra.

Levi

(#431) Levi123


Levi123
senior tag

Eltelt a mai napom, lassan ideje nyugovóra térni.
Ma valami gond volt a netemmel, de felhívtam a szolgáltatót és valamit a központban csináltak neki és jó lett. Bár játékban felmegy a pingem sokszor.. ami marhára idegesítő tud lenni. Ez is idegesít, hogy minek kellett adni netet a szomszédnak.. csak mérgelődök mert sose tudok normálisan játszani.. eskü nem ér annyit az a kis aprópénz. Dehát Ági rábeszélt, hogy segítsünk már nekik, meg stb. stb. Annyira azért nem nagy sebesség ez a 1,5 megabit le és 128 k fel (ami nagyon kevés), hogy az én játékomat és még a szomszédom internetes rádiózását (amitől szintén kiakadok) kiszolgálja.. Áh változtatok ezen a következő hónapban.
Megyek fürödni, majd aludni.

Levi

(#432) Levi123


Levi123
senior tag

Ideje pihenni menni.. feküdtem a kádban egy jó fél órát, jó volt nagyon.

Levi

(#433) Levi123


Levi123
senior tag

Ja egyébként türhető napom volt ma.

Levi

(#434) Levi123


Levi123
senior tag

De rég írtam már ide.. nagyon hanyagolom mostanában. Sok a gondom/bajom bár az kinek nincs?! Most itthon vagyok anyuéknál, délután megyünk Ágival ballagásra. Esett egész nap az eső, ennek viszont örülök.

Levi

(#435) Levi123


Levi123
senior tag

Tegnapi napom olyan rossz volt.. fájt a gyomrom ami még most is fáj, meg vagyok fázva köhögök. Áh nem is írom már, egész telet kihúztam megfázás nélkül és erre most fázok meg.
Ment a hasam, lehet valami vírust kaptam el.
Most sem vagyok valami jól, de azért a tegnapinál sokkal jobb már.

Levi

(#436) Levi123


Levi123
senior tag

Még mindig fáj a gyomrom, meg megy a hasam.. állítólag valami vírusos hasmenést kaptam el. Nagyon fasza, majd csak kilábalok már belőle.

Levi

(#437) Levi123


Levi123
senior tag

Ma itthon voltam egész nap.. feküdtem, pihentem. Holnap be kell mennem dolgozni, pedig semmi hangulatom hozzá.. most is fáj a gyomrom. Már egy marék gyógyszert szedek, hátha az segít. Nyomom a vitamin tablettákat is, na meg a folyadékot a kiszáradás ellen.
Reggel ráadásul úgy begyulladt a bal szemem, hogy alig bírtam kinyitni. Visine vörös szemre használt neki.. jó kis szemcsepp.

Levi

(#438) Levi123


Levi123
senior tag

Ma már jobban voltam remélem az éjszakám is jó lesz, nem úgy mint a mai..
Rendeltem egy pizzát nemsoká megjön (legalábbis remélem). Játszottam kicsit.. nem is ment rosszul, ahhoz képest hogy egy hetet kihagytam.

Levi

(#439) Levi123


Levi123
senior tag

Mindjárt lesz egy fontos tárgyalásom, remélem minden okés lesz.

Levi

(#440) Levi123


Levi123
senior tag

Tárgyalás meg volt, majdnem minden a tervek szerint.. fél siker azért lett.
Jövő héten a második fele..
Megyek fürödni és feküdni.

Levi

(#441) Levi123


Levi123
senior tag

Voltunk ma horgászni.. elég kicsi szerencsével jártunk. Néhány apró hal, meg nagyon meleg és más semmi. Azért jó volt, mert Ágival töltöttem a napot, kivittük a kutyát is. Nagyon fürödni nem akart, de azért bevittem magammal a Dunába.. és kénytelen volt kiúszni. A víz még nagyon hideg, nekem még nem jó a hőmérséklete...

Levi

(#442) Levi123


Levi123
senior tag

Úgy ég a lábfejem, leégett. Nem nagyon voltam papucsban a napon mostanába és a hófehér bőröm megkapta a kellő uv sugárkákat... Legalább szép barna lett.
Kis tévé nézés következik, lehet nézünk valamit dvd-n.

Levi

(#443) Levi123


Levi123
senior tag

Lassan menni kéne feküdni, holnap hétfő.
Volt itt egy rendőr, kérdezi tőlem mit tudok a 11-én előttünk szabálytalanul parkoló autóról amit meghúzott valaki? Mondom semmit azt se tudtam, hogy állt itt autó amit meghúztak. Felírta a nevem és elment.. azért amit furcsáltam, hogy este fél tízkor kell jönnie?!

Levi

(#444) Levi123


Levi123
senior tag

Ma mocsok meleg volt..
Még most is nagyon meleg van bent, ilyenkor kezd hűvösebb lenni.

Levi

(#445) Levi123


Levi123
senior tag

Már most is milyen meleg van.

Levi

(#446) Levi123


Levi123
senior tag

Ma tűrhető napom volt. Kicsit esett az eső, de minimális mennyiség volt.
Megcsináltuk a kaput, szét volt "esve" teljesen... most legalább szépen zárható.

Levi

(#447) Levi123


Levi123
senior tag

Eltelt végre a mai napom is.
Holnap és holnapután szabadságon leszek. Jól jön egy kis pihenés...

Levi

(#448) Levi123


Levi123
senior tag

Töltöm szabadságom.. holnap szombat talán egy kis horgászat becsúszik ha jó idő lesz (azaz nem lesz 55 fok)..

Levi

(#449) Levi123


Levi123
senior tag

Ma van a névnapom.
Jól esett felhívott édesanyám, meg keresztanyám.
Ma voltam horgászboltban vettem csontit, holnap megyünk pecázni. Bár fogásra nagyon nem számolok, de időtöltésnek tökéletes.
Gondolkodok, hogy le kéne cserélni a laptopom egy asztalira amin a játékok is szebben futnának..

Levi

(#450) Levi123


Levi123
senior tag

Megnéztem az Európa bajnokságot, Spanyolország nyert Fernando Torres góljával.
Mai napom tök jó volt, kimentünk horgászni, találtunk egy jó helyet ahol volt hűvös is.. Nagyon jól éreztem magam Ágival.
Azt hiszem most megyek aludni.

Levi

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Levi123 blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.