Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Levi123 blogja

Hozzászólások

(#151) Levi123


Levi123
senior tag

Megyek lassan pihenni, holnap megyek melóba.

Holnap december 10. Anyukámnak a születésnapja.

Szeretnék neked Boldog születésnapot kívánni Anya!!

Levi

(#152) Levi123


Levi123
senior tag

Mindjárt indulok a vonathoz, voltam kint nincs nagyon hideg.
Remélem az új menetrendnek köszönhetően nem késik a vonat sokat..

Levi

(#153) Levi123


Levi123
senior tag

Itthon vagyok, a 16:30-as gyorsított személy vonattal jöttem. Nem is késett sokat csak vagy 15 percet. Ja és még jó, hogy reggel a korábbi vonattal mentem, mert pest alatt ott vártunk a nagy semmi közepén vagy 15-20 percet. Holnap is a 7:28-as zónázóval megyek.
Valamit nem jól csinálnak a MÁV-nál, na de mindegy "vagy megszoksz vagy megszöksz".
Kellett az új menetrend a népnek.

Más:
Esett az eső délután, azzal nincs is baj hiszen eső kell..
Amitől kikészülök az, hogy megyek a gyalogos úton mindenki csapkod, csápol, összevissza az esernyőjével. Lassan azt is fegyvernek kell minősíteni.. Állandóan arra kell figyeljek, hogy ne üssék ki a szemem.. Kiakasztó.

Levi

(#154) Levi123


Levi123
senior tag

Azt hiszem kellően elfáradtam ahhoz, hogy aludni menjek.
Még lenne mit tanulni, de megyek aludni. Remélem sikeres lesz a holnapi napom is.

Levi

(#155) Levi123


Levi123
senior tag

Újra itthon, ez a nap fárasztó volt nekem nagyon.. Nem is úgy sikerült ahogy én akartam, na de mindegy majd a holnapi hátha jobb lesz.
A változatosság kedvéért ma is ment az "esernyő harc" az utcákon.
A vonatom ma "csak" 20 percet késett, tényleg kellett ez az új menetrend hiszen eddig nem volt késés.. Ja és még valami, hazafelé jövet a vonaton olyan meleg volt, hogy nyitott ablaknál kellett utazni --> nekik biztos ingyen van az energia.

Levi

(#156) Levi123


Levi123
senior tag

Hazaértem, mai napom sikeres volt és még a vonat sem késett.
Remélem mostmár mindig így lesz.
Nemsokára vacsorázunk..

Levi

(#157) Levi123


Levi123
senior tag

Vacsora, híradó megvolt. Jöhet a tanulási szakasz nemsoká..
Rohangáltam vagy 5 percig a kutya után az udvaron mert nem akart bejönni.. Ha meg kint hagyom félő, hogy elszökik. Még jó, hogy nem mindig így csinál.

Levi

(#158) Levi123


Levi123
senior tag

Megyek aludni, sikerült valamilyen szinten megtanulni az anyagot, remélem holnap elég lesz az a bizonyos szint.. De sajnos az időm véges és aludni sem árt egy kicsit.

Levi

(#159) Levi123


Levi123
senior tag

Vége a mai napnak is, mai napom jó volt. Vonat is beért időben, összességében jó napom volt, még a Nap is sütött.

Levi

(#160) Levi123


Levi123
senior tag

Megyek lassan és nyugovóra térek, már Ági elaludt... Utóbbi napokban nem sokat aludtam, kb napi 5 órát, ez meg is látszik rajtam főleg ilyenkor.

Levi

(#161) Levi123


Levi123
senior tag

Mai napom elég jó volt, hamarabb végeztünk ma így fél négyre hazaértem.
Nagyon jó volt este mentünk sétálni Ágival a hóesésben, olyan jó volt nagypelyhekben hullt a hó..
Ja és ettünk finom eredeti kürtőskalácsot, nagyon jó volt - parázson sütötték előttünk.

Levi

(#162) Levi123


Levi123
senior tag

Elröppent a mai napom is..
Voltunk a józsefvárosi nagypiacon vásárolgatni, elég is volt nekem egy darabig. Egy két dolgot vettem, de sok értelmeset nem láttam, tömegnyomor mindenütt.
Végre itthon vagyunk, hála istennek hétfőn vasutas sztrájk lesz így nem tudok menni dolgozni. Megkérdeztem ma a jegykiadót, de nem tudott semmit mondani, ezt gondolhattam volna, hogy soha semmit nem tudnak. Na mindegy, rendeltünk egy családi pizzát remélem nemsoká megjön, mert éhes vagyok énis meg Ági is.

Levi

(#163) Levi123


Levi123
senior tag

Mai napom is úgy elment...
Ilyenkor bezzeg telik az idő.

Vettem egy szép öltönyt, meg egy kabátot.
Most nézegetem, hogy kéne bejutni holnap dolgozni.
Vonat kilőve (sztrájk), marad a busz, metró. Jó, hogy így kicsesznek az emberekkel a sztrájkjukkal, mintha mennének vele valamire. A kormányt úgysem érdekli, hogy mi van az emberekkel, saját akaratukat érvényesítik így vagy úgy. Na mindegy, remélem csak holnap lesz vasutas sztrájk.

Levi

(#164) Levi123


Levi123
senior tag

Úgy néz ki holnapi utazásom meg tudom oldani busszal.. Mondjuk kíváncsi leszek mennyien nyomorgunk majd rajta.
Megyek nemsoká aludni. Holnap nehéz napom lesz.

Levi

(#165) Levi123


Levi123
senior tag

Hazaértem végre.. Mai napon sikerült buszra felkerülnöm (tömegnyomor), majd a tervezett 45 perces idő kicsit hosszabb lett, pontosabban egy órát késtünk. Na mindegy pont beértem. Hazafelé csak egy fél órát késett. Elég káosz van Bp-en, főleg a sztrájk miatt most mindenki mással (busz, autó stb.) közlekedik.
Holnap még mindig sztrájk lesz, remélem nemsoká vége lesz már.
Megyek megnézem a híradót, hátha okosabb leszek.

Levi

(#166) Levi123


Levi123
senior tag

-5°C van kint.

Levi

(#167) Levi123


Levi123
senior tag

Vége a sztrájknak, bevezetik a több biztosítós rendszert..
Reggel vonattal próbálok menni Bp-re.
Majd kiderül mi lesz.

Levi

(#168) Levi123


Levi123
senior tag

Hazaértem, mai napom elment és még hamarabb is befejeztük a napot, mint gondoltam.
Reggel már vonattal mentem, nem volt késés bár sokkal kevesebben voltak a zónázón, mint egy héttel ezelőtt. Majd igazán szerintem holnap áll helyre a rend az emberekben, mert eléggé elbizonytalanodtak a mávval kapcsolatban...

Levi

(#169) Levi123


Levi123
senior tag

Gyorsan eltelt a mai napom, tanulás tanulás tanulás...
Pénteken lesz a nagy hajrá.

Levi

(#170) Levi123


Levi123
senior tag

Megrendeltem egy telefont a webshop-ban. Elméletileg holnap megérkezik.
Remélem minden rendben lesz, még nem rendeltem így telefont.

Levi

(#171) Levi123


Levi123
senior tag

Megyek aludni, mert már mára elegem van a pénzügyekből teljesen.. Holnap még fejtágítás aztán pénteken a nagy megmérettetés. Nem tudom mi lesz belőle, majd lesz valahogy. Nagyon nem érzem azt, hogy hú de sokat tudnék, nekem túlságosan zsúfolt ez a tanmenet.

Levi

(#172) Levi123


Levi123
senior tag

Újra itthon, vége a mai napnak is.. Elég húzós volt ez a napom, de már csak a holnapit kell kibírni és aztán már ebben az évben nem is dolgozok.

A hétfői sztrájk miatt busszal kellett mennem, most visszatérítették a buszjegy árát - azaz annyi km-nyi vonatjegyárat adtak amennyit busszal mentem, szal jól jártam..

Levi

(#173) Levi123


Levi123
senior tag

Nagyon finomat vacsoráztunk Ági készített csirkesültet, meg hozzá salátát, főtt burgonyával. Úgy tele ettem magam, hogy mozdulni sem tudok.
Holnapra kezdek mindjárt készülni.. Nem bánnám már ha holnap este lenne...

Levi

(#174) Levi123


Levi123
senior tag

Még egy kicsit készülök a holnapi napra.. Bár már lassan merülök és jó lenne már aludni.
Na de ha egyszer muszáj akkor muszáj. Majd csak eltelik a holnapi napom is, bár anyukám azt mondaná: "Kisfiam, lassan érünk messzire!" végülis igazság van benne.

Levi

(#175) Levi123


Levi123
senior tag

Véget ért a mai napom, sikeres lett hála istennek. Most már jöhet a jól megérdemelt pihenés.
Elég hosszú munkaszünetet kaptunk (január 7-ig). Ennek nagyon örülök, holnap megyünk haza szüleinkhez, először Karcagra majd hozzánk is.. Várom már, de a vonatozást azt nem.

Levi

(#176) Levi123


Levi123
senior tag

Fél óra és indulunk.. jön a vonatozás, kemény 3 óra.
Majd csak eltelik valahogy..

Levi

(#177) Levi123


Levi123
senior tag

Vonatozással minden rendben volt, csak ide nem írtam be.
Tegnap Ági keresztszüleinél voltunk, ma itthon vagyunk az én szüleimnél.
Este jönnek kereszték, tesómék, megy a nagy ajándékozás. Várom már, hogy együtt legyen a család.
Na megyek, mert készülődni - segíteni - kell.

Levi

(#178) Levi123


Levi123
senior tag

Sajnos nincs nálunk fehér karácsony, de hátha esik még este a hó..
Feldíszítettük a karácsonyfát, szerintem szép lett. Most még készülődés van, aztán jönnek a vendégek, megy az ajándékozás. Sajna unokatesóm kislánya Anna, lázas nagyon így nem tud jönni, ezt nagyon sajnálja mindenki. Azért remélem szép lesz ez a karácsonyi este hiszen együtt lesz a család.
Na megyek, mert pakolászni kell az asztalt meg a székeket.. már hallom is hogy mennyire hiányolnak, hogy 1 percre leültem a gép elé..

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kivánok mindenkinek!

Levi

(#179) Levi123


Levi123
senior tag

Eltelt a karácsony, ma még 440 km-t mentem, megejtettünk egy Karcag -- Érd oda-vissza utat (üzleti ügyben). Délután keresztanyuéknál voltunk. Holnap még tesómékhoz is elmegyünk.
Összességében jól telt a mai napom.

Kicsit fáradt vagyok, azt hiszem megyek feküdni..

Levi

(#180) Levi123


Levi123
senior tag

Lassan be kell szereznem egy jó multifunkciós nyomtatót. Azt hiszem epsont veszek, vagy legalábbis olyat aminél lehet a tinta patronokat cserélni a fej nélkül is..
Szét nézek mindjárt itt a neten mik vannak és mennyiért.

Levi

(#181) Levi123


Levi123
senior tag

Huh de telik az idő.. mindjárt mehetünk vissza Vácra...
Holnap még egy csomó elintézendő dolgom lesz.
Lassan megyek elteszem magam holnapra.

Levi

(#182) Levi123


Levi123
senior tag

Hideg van kint nagyon.. hó nincs egy deka se.

Levi

(#183) Levi123


Levi123
senior tag

De gyorsan eltelt ez a mai nap.. Voltunk tesóméknál, nagyon aranyosak a keresztlányaim.
Most még nézünk Ágival valami dvd-t és aztán pihi..

Levi

(#184) Levi123


Levi123
senior tag

Csak itthon töltjük az év utolsó napját, mert a házibuli ugrott.. na mindegy. Azért remélem jó lesz ez is, kulturált normál körülmények között.
Most Ági szüleinél vagyunk, annyi csomagunk van, hogy azt se tudom hogy megyünk haza..

Levi

(#185) Levi123


Levi123
senior tag

Most gondolkodtam el, hogy mindjárt vége az évnek és milyen gyorsan eltelt ez a 2007-es év. Ha átgondolom mi történt velem az egy év alatt akkor elmondhatom, hogy elég mozgalmas volt ez az év: megkaptam a diplomámat; elköltöztem otthonról; lett munkahelyem, hát nem jó?! A negatív eseményekről inkább nem beszélek, arra nem akar senki emlékezni.

Levi

(#186) Levi123


Levi123
senior tag

Megváltozott a PH! megint, már most van helyesírás ellenőrző "féleség" a hozzászólás írásakor. Bár még ahogy látom nem tökéletes, mert azt hogy "felmegyek" aláhúzza és ez idegesítő, mert erre ez a szabály él: ha az igekötő az ige előtt áll akkor egybeírjuk. Na mindegy, remélem majd kijavítják...

Levi

(#187) Levi123


Levi123
senior tag

Egész jól telt az év utolsó előtti napja. Délután Ágiékkal társas játékoztunk, pontosabban ki nevet a végén-t. Egész jókat nevetgéltünk rajta.
Ma nem is voltam kint, egész nap bent voltam. Holnap még meglátogatjuk keresztfiunkat Lacikát és aztán este megyünk a szilveszteri mulatságba.

Levi

(#188) Levi123


Levi123
senior tag

Eljött az utolsó napja az évnek. Most voltunk család látogatóban...
Kajálni kéne valamit, mert már éhes vagyok.
2-án meg megyünk vissza Vácra.

Levi

(#189) Levi123


Levi123
senior tag

Boldog Új Évet Kivánok mindenkinek!

Jó volt a szilveszter, jót buliztunk. Most keltünk nem régen, reggeli megvolt.
A legszebb, hogy még hó is esett az éjjel.

Levi

(#190) Levi123


Levi123
senior tag

Mindjárt kész az ebéd, rántott szelet krumpli pürével (kedvencek egyike). Nem is árt, mert már nagyon éhes vagyok.

Levi

(#191) Levi123


Levi123
senior tag

Délután indulunk Vácra, remélem a vonatok nem sokat késnek a "hóakadályok" miatt..
Nem kell ide sztrájk, elég ha esik pár centi hó és már le is bénul az ország közlekedése.
Nesze neked Magyarország!

Levi

(#192) Levi123


Levi123
senior tag

Vácon vagyunk, most értünk haza. Viszonylag jól utaztunk, de sajna a rendkívüli hóakadályok miatt a zónázót személyvonatként indították. Na mindegy, végül hazaértünk.

Levi

(#193) Levi123


Levi123
senior tag

Megyek feküdni, kicsit fáradt vagyok. Játszottunk egy jó kis mohaa-t.. kijöttem a formából, kelek fekszek állandóan. Holnap azaz ma, lesz egy pár elintézni valóm. Uhh most nézem negyed kettő..

Levi

(#194) Levi123


Levi123
senior tag

Kiváltottam a horgászengedélyem, vettünk vasalódeszkát. Szerelgetek egy régi kis számítógépet kisebb nagyobb sikerekkel...
Molly is megkapta az utolsó előtti oltását.
Ja mindjárt kész a vacsora, finom hurka, kolbász sütve - keresztanyámék disznótorából van.

Levi

(#195) Levi123


Levi123
senior tag

Holnap azt hiszem kimegyek egy órácskára pergetek egyet a Dunán..

Levi

(#196) Levi123


Levi123
senior tag

Itt az alvás ideje.

Levi

(#197) Levi123


Levi123
senior tag

Voltam ma fodrásznál, már rám fért.
Délután kimentünk Ágival pecázni azaz én pecáztam Ági csak elkisért. Egy órát pergettem, nem nagy sikerrel, aztán hazajöttünk mert nagyon hideg volt.

Levi

(#198) Levi123


Levi123
senior tag

Sajnos elmarad a Dakar Ralli. De kár már úgy vártam.. Na mindegy hátha jövőre jó lesz.

Levi

(#199) Levi123


Levi123
senior tag

Voltunk élelmiszerboltban, bevásároltunk. Holnap megveszem a vasutas bérletem, aztán hétfőn irány a munka.
Azért jó, hogy ezt a hetet megkaptuk, mert nagyon sokan dolgoztak már ezen a héten is.

Levi

(#200) Levi123


Levi123
senior tag

Eltelt a szombat is, elég gyorsan megy az idő.
Ma nagyon nem csináltam semmit, pihizgettem... készülök lélekben a jövő hétre.

Levi

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Levi123 blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.