Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Letöltési problémák (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Olasza


Olasza
aktív tag

Böngészés, letöltés, online game patch frissítése, youtube (videóknak csak az eleje töltődik be) során is egy idő után megáll a letöltés. A Net-tel nincs gond, mert pl. egy új ablakban meg tovább lehet böngészni. Felvan telepítve a ZoneAlarm, ami jelzi, hogy ilyenkor nincs adatforgalom sem, de ha ezt kikapcsikom, akkor is ugyanaz a helyzet. Ezzel a problémával már többször is találkoztam, Pannon NET (USB port) ill. chellonál (hálókártya) is. A rendszer többször is újra lett telepítve, (azóta teljes konfigot is váltottam már) de mindig előjön ez a probléma.
Windows XP sp2 az Oprendszer.
Íme egy példa egy fórum megtekintésénél
Mint látjátok, az alján, eddig tölti be, a csúszka is teljesen lent van. Többszöri frissítésnél előbb-utóbb betölti az egész oldalt.
Várom az ötleteket.
A topic nyitása előtt áttekintettem az utolsó 300 topicot, de nem találtam hasonlót, vagy olyat, ahova ez a kérdés illet volna :(

(#2) Áron 12


Áron 12
csendes tag

Hallottam hogy le lehet tölteni majd az internet exproler 7 et ingyen mindenfajta xp-re :W :))

(#3) Olasza válasza Áron 12 (#2) üzenetére


Olasza
aktív tag

Tudtommal a mmorpg nem használja az IE-t. :(

(#4) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

sms-es letolto oldarol hogy tudom beallitani hogy ne egeysevel kelljen elinditani a fajlokat....? Probaltam dowload managerrel (flashget, DownTheAall) de mikor befejez egyet a masodik nem indul el... A felhasznalonevem jelszavamat is beirtam a letolto vezerlokbe de semmi.......
Valaki...?. :W

(#5) Hedgehanter válasza Hedgehanter (#4) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Ja megoldottam.....

(#6) -=mike=-


-=mike=-
csendes tag

Sziasztok!

A következő problémára keresek megoldást: Ezeddig volt egy jól működő upc chello-s előfizum, de az utóbbi időbe folyamatosan jelentkezik az a probléma, hogy amikor a böngészőbe beírok egy linket, akkor az állapotsorba kiírja, hogy "Kész", viszont az oldalakat nem tölti be. Akár 10-szer is frissítenem kell, ahhoz hogy behozza az oldalt, amit épp szeretnék megnézni. Próbálkoztam az újraindítással (nem hozott sikert), a Vezérlőpult/Hálózati kapcsolatok-ba a hálózat javítása opcióval (ez sem hozott sikert), ugyanitt a hálózati kapcsolatokba letiltottam a hálózati eszközt, aztán újra engedélyeztem. Ez utóbbival annyit értem el, hogy kb 10 percig minden oldalt behozott elsőre, aztán újból visszaállt az eredeti "10 frissítésre betöltő üzemmódba". Emellett a letöltés kifogástalanul működik, és általába az msn-nel sincs gondom. Előre is köszönöm a problémám megoldására a jvaslatokat! :)

(#7) Olasza válasza -=mike=- (#6) üzenetére


Olasza
aktív tag

Isten hozott a klubban! (Sajnos) :O

(#8) Olasza


Olasza
aktív tag

Minden XP telepítésnél előbb utóbb előjött. Amióta Vista-t használók, már nincsenek ilyen gondjaim, érdemes megfontolni.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Letöltési problémák (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.