Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) giba


giba
tag

Sziasztok.

Tudtok olyan progit ami figyeli a havi letöltéseket?
Olyan lenne jó ami mindent loggol.
Mikor csatlakoztam és mennyit töltöttem.

A problémám az, hogy sokat töltök lefele és felfele is és nem szeretném ha a t-online nekiállna és szívózna.

A t-online-nak az ügyfélszolgálata sajna nagyon megbízhatatlan mert nagyon ritkán frissül.
Pedig kéne tudnom a pontos letöltéseimet.

Hadd ne kelljen papírra írogatnom. :(

Köszi mindenkinek.

MSI k8 neo4-F, amd x2 4400+ 2200 MHz, 4x 512 MB dual channel, e-VGA 7950 512Mb, Chieftek 450W táp, Casetek 1020 5A ház

(#2) kraftxld válasza giba (#1) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A T-online webes ügyfélszolgálaton van korrekt forgalommérő napi bontással.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3) giba válasza kraftxld (#2) üzenetére


giba
tag

ezt mondom.......
hogy nekem nem frissül már 20 napja a t-onlinos lista.
Pedig azóta letöltöttem pár dolgot :)

Tehát más megoldásra lenne szükségem.
Köszi

MSI k8 neo4-F, amd x2 4400+ 2200 MHz, 4x 512 MB dual channel, e-VGA 7950 512Mb, Chieftek 450W táp, Casetek 1020 5A ház

(#4) kraftxld válasza giba (#3) üzenetére


kraftxld
nagyúr

a, 1234 felhív, elsírod a bánatod
b, du meter
c, netlimiter

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#5) giba válasza kraftxld (#4) üzenetére


giba
tag

du meter be is jött. :)

Köszi a gyors segítséget
Pont ez az amit akartam
Üdv.

MSI k8 neo4-F, amd x2 4400+ 2200 MHz, 4x 512 MB dual channel, e-VGA 7950 512Mb, Chieftek 450W táp, Casetek 1020 5A ház

(#6) Polacsko válasza giba (#5) üzenetére


Polacsko
tag

én a du meterrel besz*ptam!ha nem volt folyamatos letöltésem akkor belassúlt a net és olyan volt mintha nem is lettem volna kapcsolódva!
letöröltem utána már jó volt minden! :F

(#7) trassher


trassher
addikt

Hy!
Látom van itt pát T-Online-os tag úgyhogy kérdeznék: nekem sajna 3 gigás csomag van és bármit csinálok b@szott nagy számla jön hó végén. Anyámék be is pöccentek rendesen mikor a számlán 16K-s összeg áll. Szerintük 19 gigát töltök le pedig csak játszok napi 1-2 órát meg ebben a hóban 10 mp3 számot. Mi lehet a gáz? Talán rosszul számláznak?

Redmi Note 7

(#8) .:MIKe:. válasza trassher (#7) üzenetére


.:MIKe:.
csendes tag

én se nem vok T-online-os se wines... de ha felraksz egy netlimitert, az mutatja a letöltött és feltöltött adatmennyiséget... kétlem h játék közben gigák töltődnének le :)

| powered by Linux | - because life is too short for reboot

(#9) trassher válasza .:MIKe:. (#8) üzenetére


trassher
addikt

Ez az. Akkor leszedem és megnézem mennyit tölt úgy a napi netezés. Ja, ez a progi lassítja a netet?

Redmi Note 7

(#10) trassher válasza .:MIKe:. (#8) üzenetére


trassher
addikt

Hogyan működik a progi? Mutat olyat hogy download alatta speed + upload alatta speed. Hogy tudom a letöltött mennyiséget megnézni?

Redmi Note 7

(#11) trassher válasza trassher (#10) üzenetére


trassher
addikt

Lemértem a forgalmat. Bejelntkezés és PH!-ra való fellépés után 850 kb. Utána 5 perc játék 50 kb. Fórumok megnyitása a PH!-n 100 kb minden alkalommal. Na ez normális érték??

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Redmi Note 7

(#12) .:MIKe:. válasza trassher (#11) üzenetére


.:MIKe:.
csendes tag

ha jól van beállítva a progi, akkor a mért adatoknak jónak kell lenni... de kipróbálhatsz egy pár megás fájl letöltést, úgy a legegyszerűbb... de kb. normális

| powered by Linux | - because life is too short for reboot

(#13) gabor128


gabor128
aktív tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne, hátha tudtok segíteni!
Van egy letöltésvezérlő progi (rapid) és a letöltés folyamán a letöltés sebessége egy ideje nem folyamatosan megy, mindig elindul, azután megáll. Majd ismét elindul megáll. Itt egy kép.

[link]
Ezt mi okozhatja?

[ Szerkesztve ]

(#14) gabor128


gabor128
aktív tag

Up!
Valaki?

(#15) Viktor77 válasza gabor128 (#14) üzenetére


Viktor77
titán

Ha ez a progi arra való, hogy a Rapidshare-ről tölts vele (nem igazán találtam más ilyen programot), akkor igen, normális. A rapidshare-ről én is pontosan így töltök, megáll-elindul-megáll-elindul. Az egész oldal úgy szar ahogy van.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.