Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  LepkeHáló

Hozzászólások

(#4) talina


talina
csendes tag

Ismét itt Kedves Naplóm!
Hiányoztam? Sajnos egy bitorló kezében volt a klaviatúra... De most ismét a tiéd vagyok. Huhh, már azt sem tudom, hol kezdjem. A legfontosabb hír, hogy túlvagyunk a Karácsonyon. Egyik szemem sír, a másik nevet. Szép volt a Szenteste, kivételesen idegeskedés nélkül sikerült a készülődés. Norb előtt emelem azt a bizonyos kalapot: még a karácsonyfa-nyűvés közben sem hisztizett, na! csak egy picurkát. Pircsiékkel töltöttük az estét. A gyerekekkel díszítettük fel a fánkat, aki kissé hátrányos helyzetű, lévén, hogy a karácsonyfatalpat 45 fokos szögben kellett megemelnünk azért, hogy csak egy kicsit kanyarodjon. De megoldottuk. Az összes vendég jót mulatott rajta, már csak ezért is megérte! Gyönyörű lett egyébként. Kár, hogy nemsokára ki kell lakoltatni. Nem akarooom! :(
A legjobb hír, hogy egy évig nem kell az ajándékozás gondjával szembenéznem. Jó, jó, tudom, szülinapok, stb. De karácsonykor egy kisebb bolt kiskereskedelmi mennyiségét vásárolja meg az ember, ha pénztárcája bírja! Na, nem a miénk! Kisebb megszorításokat kellett alkalmaznunk: a gyerekek a legfontosabbak, utána a kettőnk ajándékai, majd azután a szüleink, testvéreink és azok, akiknek nem volt arcunk megmondani, hogy NEM AJÁNDÉKOZUNK.
Luca és Réka szerencsére értékelte az erőfeszítéseinket, nagyon tetszett nekik az ajándék. Luca persze megkapta az áhított pónit, aki egy enyhe képzavarral egy hintóban utazik, amit kismadarak húznak; illetve egy kimosható textillovacskát, amit össze lehet firkálni. Kedves barátaink persze megajándékozták a könnycseppel, a sárkányfoggal, az "Üss!" felirattal és egy igazán dekoratív MARI felirattal. (Tényleg, el ne felejtsem kimosni, mielőtt beviszi az oviba!)
Rékababa egy farmjátékot, vagy ahogy apjuk mondja "parasztszettet" kapott, és ma már boldog tulajdonosa az Ormi Zsebibaba párosnak. A Szenteste legédesebb pillanata az volt, amikor Babó egymás mellé lerakta a kiselefántot és a kengurut és egy-egy zserbót rakott eléjük. Persze minden csupa csoki lett, de olyan aranyos volt a kis ember. Hihetetlen, hogy ugyan még nem tud beszélni, de már mennyire nagy gondolatok ébrednek benne! :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn!

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  LepkeHáló
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.