Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  LepkeHáló

Hozzászólások

(#14) talina


talina
csendes tag

...hát, csodálkozik még valaki, hogy két gyerek is sok! Réka szegény jelenleg úgy fest, mint egy elfertőződött bibigyűjtemény. Áldott legyen az orvostudomány, hogy a rubeolára és a mumpszra már van oltás!!! Luca 20 pöttyéből kábé 5 darab volt igazán himlőre emlékeztető. Erre jön Réka, akin kivirágzik a bárányhimlő! Eleinte furcsának hangzott, amikor a doktor nénink így fogalmazott, de Réka beigazolta, hogy mennyire találó ez az elnevezés... Már egész jól van, de utcára még nem nagyon tudom vinni őt. Ijesztően fest. Kedvenc zöldségesünk sem bírta megállni, hogy meg ne kérdezze: "Te meg mit műveltél magaddal, szegénykém!!" Szerintem hétfőn sem kezdhetjük még el a bölcsit!

Pájráj munkahelyén keresnek embert. Gondolkozom rajta, hogy elfogadhatom-e. Igazából ha választhatnék, tanítanék. De ha már váltani kell, akkor tanulásnak jó lenne ez a munkahely. A gond csak az, hogy 5 munkanapból 5 munkaidőben kellene dolgoznom. Ez pedig a gyerekek miatt nem túl jó. Próbálom felhajtani a segítséget. Talán Erika, nagynéném tudna segíteni, illetve szívesen tenné.

Ma fogadóórára megyek az oviba. No comment. Majd jól beszámolok róla. Utána pedig jelenésem van a fodrásznál. Szomorú, de találtam magamon két ősz hajszálat. Iszonyat. Úgyhogy erről többet nem is írok, téma lezárva. Itt a tavasz, szeretnék egy kicsit megújulni. Először arra gondoltam, hogy vörösből ismét barnára váltok, de már nem tűnik annyira izgalmasnak ez a lehetőség. Viszont találtam egy isteni frizurát. Nem vagyok celeb-őrült, de ebbe a hajba beleszerettem. Aeon Flux...

Jaj, a nagy történést pedig még nem is meséltem...
Norb szombaton elment "CSAKMOTORTNÉZNI". Sejtettem, hogy mi következik, de ami kiderült, arra nem számítottam. Nem szokásom párom pénztárcájában turkálni, nem szokásom elkérni a fizetési bizonylatát, stb. De ezek után lehet, hogy feladom az elveimet.
A motorszalonból ugyanis felhívott a drágám, hogy ő ezt a motort megvenné. Kérdem, hogy miből, meg hogy mennyi kezdőt kellene leszámolnia. 200-at. De van rá pénze.
Kiderült, hogy 300 ezret félrerakott. Mindezt úgy, hogy én a születésnapi ajándékpénzemet is a háztartásra és a gyerekekre költöttem. Amikor pedig keserű megjegyzést tettem erre, ő beszólt. Azt éreztette, hogy micsoda egy önző disznó vagyok,hogy sajnálom a gyerekeimtől a pénzt és magamra költeném inkább.
Erre egy hónap múlva kiderült, hogy Ő meg a motorja miatt dugdossa a családja elől a pénzt. Iszonyatosan dühös és szomorú lettem. :(((
Azok után, hogy otthon agonizáltam, milyen klassz kabátot láttam magamnak, de nem nem mertem megvenni, mert még ezer más dolog kell csajoknak... Legalább annyit mondhatott volna, hogy nyugodtan vegyem meg, van egy kis félretett pénze... Na mindegy, lehet, hogy ezt nem ide kellett volna leírnom...

Mindenesetre kaptam egy kabátot vigaszdíjul. Hétvégén még bizonytalankodott a motorvásárlást illetően. Hétfőn viszont visszakerülve a pasik hatása alá, a munkahelyéről hívott fel, hogy megveszi a motort... :W

Úgyhogy most így vagyunk. Bocsánatkérések után, újabb viták előtt.

Ez a motortéma pedig még a számítógépünket is megbetegítette. A kiválaszott motor oldaláról ugyanis kaptunk egy kis virust is...

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn!

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  LepkeHáló
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.