Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) Ghard válasza dvtkfan (#42) üzenetére


Ghard
őstag

Képek

2db hibás elem volt, hiányzó egy sem. A meghajlott fogas híd nem volt gond, de a kis szürke elem lyuka igen. Ezt pótoltam másik lego szettből. Egyébként az eladók nagy része pótolja a hibás elemeket 1x, ha vásárlás után szólsz nekik.
Hát az összerakás nem volt hibátlan. Olyan értelemben, hogy a lego technic szettek azért kellemesen össze szoktak pattanni. Itt az elemek közel fele szorult, nehezen csúszott a helyére. A sok kis kék csapot inkább egy másik darabbal nyomtam a helyére. Egyszer összerakni nem probléma. De aki szeretne vele játszani is, szétszedni, folyamatosan átépíteni, annak nem ajánlom. Állítólag a Decool technic szettek jobbak, ez igaznak tűnik. Csak abból elég kevés típus van.
A mozgó alkatrészek nem mozognak könnyen, pedig ahol lehetett lazára hagytam. Akinek ez gond, a lego oldaláról összeválogathatja a cserélendő részeket. Pár ezer forintból kijön.
Kinézetre viszont teljesen rendben van, a matricák is szépek. Építés közben mondjuk láttam az elemeken kisebb karcokat, sárga elemen fekete karcokat. Gondolom az ömlesztett szállítás miatt, meg Kínában sincs kipárnázva a gyártósor. De a polca feltéve ezek nem látszanak. A szoros elemek miatt masszívan egyben is marad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.