Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Leadtek 7950gt zajszintje gyári hűtővel (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) kkf


kkf
aktív tag

Sziasztok!

Kinéztem magamnak ezt a Leadtek 7950GT (extreme editiont), mert jó árban van. Még mielőtt megvenném, kíváncsi volnék rá, hogy mennyire hangos a gyári hűtője, mivel én csendes gépet szeretnék, és nem akarnék több ezret még egy külön VGA hűtőbe invesztálni. Akinek van ilyen karija, az legyen olyan kedves írja meg tapasztalatait.
Thx!

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#2) WillChi válasza kkf (#1) üzenetére


WillChi
senior tag

Szerintem a kártya saját topicjában kellett volna feltenned a kérdésedet: [link]!

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#3) kkf válasza WillChi (#2) üzenetére


kkf
aktív tag

Szerintem meg az a topic se nem a Leadtek kártyákról, sem pedig a gyári VGA hűtők zajszíntjéről nem szól specifikusan, de azért köszi :)

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#4) tope válasza kkf (#3) üzenetére


tope
addikt

Akkor esetleg itten próbálkozzál: [link]

(#5) golyani válasza kkf (#3) üzenetére


golyani
addikt

csak ezt valószínűséggel zárni fogják és átirányítanak a topicjába.
ott meg feltesezd a kérdést és még válaszolni is fognak rá.

(#6) kkf válasza kkf (#1) üzenetére


kkf
aktív tag

Nem értem miért baj, ha valaki specifikusan nyit egy témát..így hamarabb észreveszik, akik esetleg a belinkelt topikokba amúgy éppen bele sem néznének, és tudnak segíteni.

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#7) kkf válasza tope (#4) üzenetére


kkf
aktív tag

Nah, ez a második topik már közelebb van ahhoz, amire kíváncsi vagyok, de amit előbb írtam, az úgyanúgy áll. Thx a linkért!

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#8) Komplikato válasza kkf (#6) üzenetére


Komplikato
veterán

''Nem értem miért baj, ha valaki specifikusan nyit egy témát..így hamarabb észreveszik ...''
Pedig valami érthetetlen okból a többi helyen nyitott témád is bezárták. :U

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#9) Rover623 válasza kkf (#6) üzenetére


Rover623
félisten

akik esetleg a belinkelt topikokba amúgy éppen bele sem néznének, és tudnak segíteni.
Akik oda nem néznek be, azok ide sem fognak...vagy ha mégis, akkor segíteni nem tudnak...ha olyan szinten lennének, akkor a linkelt topicokban segítenének másoknak...:P

primus inter pares

(#10) tope válasza kkf (#6) üzenetére


tope
addikt

Mert ''ennyi erővel'' rengeteg totyik lehetne :U

Sajnos én nem ismerem a kártyát, szóval én azért ajánlottam a VGA hűtő totyikot.

[Szerkesztve]

(#11) WillChi válasza kkf (#6) üzenetére


WillChi
senior tag

Azért érdemes a gyűjtőtopikokba írogatni, mert azokat szerintem többen látogatják. Azért nem kell minden csip-csup problémának nyitni újat, mert előbb-utóbb teljesen átláthatatlanná válik az egész fórum.

[Szerkesztve]

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#12) kkf válasza tope (#10) üzenetére


kkf
aktív tag

Jó, akkor itt a következő érvem. Nyomatok abba a topikba egy hozzászólást. Tegyük fel, akinek pont ilyen karija van legközelebb egy hét múlva néz fel a fórumba, konkrétan a belinkelt topikba is. Az eltelt idő alatt lesz kb. 100 új hozzászólás. Ne mondjátok már, hogy nagyobb esélyem van arra, hogy ő vissza fogja görgetni a topikot az én hozzászólásomig, mint hogy meglátja, hogy létesült erre egy külön topik, és benéz ide!Egy hétig csak foglalhatja már azt a 300kb-ot a topic, aztán tőlem be lehet zárni.....

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#13) tope válasza kkf (#12) üzenetére


tope
addikt

Erre én nem válaszolnék, mert nincs kompetenciám.

(#14) Rover623 válasza kkf (#12) üzenetére


Rover623
félisten

Nem fogja görgetni...ha esze van, használja a keresőt...ha nincs, nyit egy új topicot...:P

primus inter pares

(#15) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Nagyon kellett ennek egy külön topic :U

All Black...

(#16) Ribi válasza kkf (#12) üzenetére


Ribi
nagyúr

Akkor en is kerdezek valamit.
Arra nagyobb az esely, hogy valaki benez a topikba ahova naponta legalabb 50hsz-t irnak es neki is ilyen karija van, vagy benez egy olyan nem tul forgalmas topikba ami specifikusan arrol szol, hogy milyen hangos a videokari, amit o qurvara leszar.
Vajon arra van esely hogy visszaolvassa a porgos topikba irt dolgokat, vagy pont rakeres, hogy hatva van egy ''Leadtek 7950gt zajszintje gyári hűtővel'' cimu topik. Na szerinted ?

:W :W

(#17) kkf válasza Rover623 (#14) üzenetére


kkf
aktív tag

igen, ha a keresőt használja, akkor 1000% nem fogja se a külön a topikomat, se a hozzászólásomat megtalálni az életben kivéve ha ő egy ilyen ''hú bazdmeg nekem van egy leadtek 7950GT kártyám, megyek a prohardverre, rákeresek minden hozzákapcsolodó topikra és osztom róla az észt jól'' típus.
ha ennyire szúrja a szemed zárjad/zárasd be, csak ne próbálj olyanről meggyőzni, aminek az ellenkezőjét a gyakorlat 1000x beigazolta már

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#18) kkf válasza Ribi (#16) üzenetére


kkf
aktív tag

igen nagyobb esély van rá, amíg a topik elöl van, ő egyből látni fogja a címéből miben tud a segítségemre lenni. ha ezt leszarja, akkor a gyűjtő topikban is leszarná, de hogy jobban a szeme előtt van az 100. ez eddig kurva jól működött nekem más fórumokon. következő kérdés?

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#19) Ribi válasza kkf (#18) üzenetére


Ribi
nagyúr

Akkor olvasd el a PH SZABALYZATAT. Ennyire ertetlen legyen valaki. :W :W
''egyszeri problémának ne nyiss topikot, különösen, ha van gyűjtőtopikja. A kis topikok hamar elsüllyednek, ráadásul igen kicsi az esély, hogy a téma szakértői észreveszik. A nagy gyűjtőtopikokban viszont általában ott vannak....''
Ha nemtetszik, lehet menni a masik 1000 helyre...

[Szerkesztve]

(#20) kkf válasza Ribi (#19) üzenetére


kkf
aktív tag

igazad van a szabályzatot valóban nem olvastam el. nem gondoltam volna, hogy ilyen megszorítások vannak. ha eddig valami gondom volt általában külföldi fórumokat kerestem rá, nyitottam egy új topikot, és 3 napon belül általában minden együtt volt, amit tudni akartam. de most már látom, hogy én voltam a fasz, hogy azt gondoltam most az egyszer ez kis hazánkra adaptálva működhet. itt mások a szabályok, és tele van segítőkész ''minek kellett most ennek külön topikot nyitni, megszegted a szabályzatot, és különben is mit képzelsz'' emberkékkel. ''kis topikok hamar elsüllyednek'' <-- gondolod én hetekig akarom erről gyűjteni az infot? 5 nap alatt belebotlik két emberke, akinek ilyen karija van, beleírja, hogy halk vagy hangos, és másnapra már azt is elfelejtem, hogy valaha nyitottam ilyen topikot. ha nem kapok választ, megyek a következő fórumra, nem kell ezt túlkomplikálni.
''kicsi az esély, hogy a téma szakértői észreveszik'' <-- na ehhez pont nem kell szakértő, csak max 2 ember akinek nincsenek hallásproblémái. mégegyszer elnézést, hogy megsértettem a szabályzatot, és hogy foglaltam a helyet a szerveren, zárjátok be a topikot. :R
és akkor most kívánságodnak megfelelően megyek a másik 1000 helyre, de köszi hogy legalább Te megpróbáltál segíteni, emléked szívemben örökké élni fog :C

[Szerkesztve]

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#21) Pompi válasza kkf (#20) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Talán ne csak magadra gondolj ha lehet. Azért vannak a gyűjtőtopikok, hogy egy helyen legyenek az egy adott dologgal kapcsolatos értekezések. Hogy ne nyisson mindenki egy milyen a gyári hűtő zaszintje az xy kártyának mielőtt vesz egyett, mert akkor előbb utóbb belefulladunk az ilyen topicokba.

A kártya topicját már linkeltél ott lehet folytani.

Feel Good Inc.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Leadtek 7950gt zajszintje gyári hűtővel (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.