Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Lassuló explorer (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Rox


Rox
tag

A munkahelyi gépemen kb. egy hete fokozatosan lelassul az explorer. Eleinte még normálisan lehet görgetni, lapozni, írni, majd 10-20 perc alatt úgy belassul, hogy alig lehet görgetni, a jelszavak beírása pedig fél-egy percig is eltart. Mit lehet vele kezdeni (újratelepítésen kivül, arra nem vagyok jogosult)? Memóriatweakert már próbáltam, a grafikus beállításokat , csicsákat visszavettem.
THX

(#2) yamada válasza Rox (#1) üzenetére


yamada
csendes tag

uritsd ki az explorer cachet

(#3) Rox válasza yamada (#2) üzenetére


Rox
tag

temp internet filest már rengetegszer kiürítettem. Spybot S&D futtatva, nincs eredmény.

(#4) anaqer


anaqer
veterán

HijackThis!-t próbáld ki.
Szinte biztosan valami spyware okozza a belassulást, nálam is volt ilyen.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#5) Out válasza Rox (#3) üzenetére


Out
addikt

Az elozmenyeket torold ki, mert mar tul sok cim szerepel benne

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6) Warlock_42


Warlock_42
senior tag


Görgetés-lassulást nekem is csinálta, főleg a PH!-val, plusszba még fagyott is hozzá. Akkor váltottam Operára.

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#7) Sanya válasza Rox (#1) üzenetére


Sanya
nagyúr

használjatok operát

ha nem, akkor az ad-aware -t letöltöd(6.0 vagy 6.1), + hozzá a legújabb referenciafile-okat, és végigellenörzöd a rendszert...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#8) b0unCe


b0unCe
aktív tag

opera miben jobb explorernel?
javallott valtani?

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#9) faster válasza b0unCe (#8) üzenetére


faster
nagyúr

Ha nincsenek problémáid az Explorerrel, akkor nem. Sok oldal nem működik megfelelően Operában.

(#10) Rox válasza anaqer (#4) üzenetére


Rox
tag

Most futtattam az Adware 6-os verzióját. 68 (!) találat, karantén->törölve.
A spywareket miért nem tiltják? Bezzeg a spamekkel mindenki odáig van. A magam részéről inkább kitörlök naponta még 10-15 levelet, minthogy félóránként kelljen újraindítani a gépet. GRRRRRRRRRRR!

(#11) Warlock_42 válasza b0unCe (#8) üzenetére


Warlock_42
senior tag


Próbáld ki és meglátod. Egy-két jóság: mail kliens, pop-up blocker, jobb letöltés, mindig mutatja mit csinál éppen (jobban tudod a Net hibákat szűrni, mint az ie kék csíkjával), gyorsabb, normálisabb bookmark kezelés, egy kis reklámbannerért cserébe minden funkciójával együtt ingyenes (legális...).
Rosszak: valóban egy-két oldal nem jön le vele (de az tényleg egy-kettő), az oldalak mentését pedig elég hülyén végzi (nem válogatja szét könyvtárakra mint az ie hanem egybeszór mindent)

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#12) Warlock_42 válasza Rox (#10) üzenetére


Warlock_42
senior tag


Megnézted mi az a 68 találat? Mert szerintem csak cookie-k voltak amik igazából sok vizet nem zavarnak és abból valóban össze lehet szedni 68-at könnyedén.

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#13) Rox válasza Warlock_42 (#12) üzenetére


Rox
tag

részben valóban cookiek, de regbejegyzések és egyéb nyalánkságok is voltak köztük. Az Ad-aware adott némi infót róluk.

(#14) Nimrod válasza Warlock_42 (#11) üzenetére


Nimrod
addikt

IE is ingyenes.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Lassuló explorer (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.