Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) F1DO


F1DO
senior tag

A téma adott, mindezt Windows 98-at futtató laptop és Windows XP-t futtató asztali gép összekötettésben meglehet-e valósítani?

(#2) parandroid válasza F1DO (#1) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Van USB-s kábel, amivel össze tudod kötni a két gépet, kérdezd kezelőorvosod, gyógyszerészed a helyi pc-patikában!

Valami ilyet keress: Bővebben: link

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3) F1DO válasza parandroid (#2) üzenetére


F1DO
senior tag

Igen-igen, ezt tudtam, illetve hallottam én is, a kérdés az hogy két eltérő verziójú Windowson is működik-e a dolog?

(#4) parandroid válasza F1DO (#3) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Egy hozzáadott segédprogrammal működik, szerintem platformfüggetlen. Mi valamikor régen még ME és 98SE között használtuk, ott ment. Bár azok jóval közelebbi platformok voltak. A dobozán elvileg rajta van, hogy milyen oprendszert támogat, illetve a t. eladónak is tudnia illene. Legfeljebb nem a M*str*lban veszed, és mielőtt elhozod, megbeszéled, hogy ha nem működik, visszaviszed. Vagy beviszed a Win98-as laptopot (gondolom ahhoz kell), és összenyomjátok egy géppel a boltban. Normális helyen meg kell hogy tegyék neked ezt, ha udvariasan megkéred őket.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#5) anaqer válasza F1DO (#3) üzenetére


anaqer
veterán

Ha adnak mellé az adott verziójú oprendszerhez való drivert akkor mennie kell, onnantól meg már sima Ethernet kapcsolatnak látszik az egész.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.