Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Lanparty PH! arcokkal: a 4. menet, augusztus 14-15. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3) burgatshow


burgatshow
veterán

Nekem most ''hál'' istennek kiesik mert most már végre pihenni is szeretnék a sok pörgés után! Szóval jó játékot, bulit és fergeteges frageket kívánok! Azt hiszem ezt most kohagyom! :U


Text-boy: Tudom nem vagyok moderátor se házigizda, de szerintem valahogy rövidítsd le az aláírásod mert engem spec. zavar az az 5-6 sor! Köszi!


[Szerkesztve]

(#5) burgatshow válasza Kalandor (#4) üzenetére


burgatshow
veterán

Lehet, de február óta a 2 hétvégém volt szabad: a húsvét meg a lan! Na most hétköznap suli volt ugyebár, hétvégenként meg verseny vagy felkészülés! Örülök nagyon a VB 2. helyemnek de mostmár kicsit sok volt! Hidd el kell nekem az a pihenés! :D

(#10) duracell89


duracell89
senior tag

szaszok!
engem érdekelne a dolog, csak a monitorral lennék gondba, mert a gari lejárása után 6 nappal becsődölt a moncsim, és most egy 15'-os 60hz-s foson nyomom :DD
valakinek van kölcsönmonitor, akkor jönnék!

amúgy milyen gamek?

(#13) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

én mivel ut99 állatvadbarom vagyok, ezért bennelennék persze csak akkor ha a fél PH! kiáll elenem 1v500ban:)

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#14) Sianis válasza Kalandor (#1) üzenetére


Sianis
addikt

Hi!

Mikor lenne ez pontosan? Talán tudnék én is menni! Bár én nyíregyházi vagyok, talán egy szállítást azért meg tudnék oldani! ? :o America's Army nem szokott lenni? Bár ahhoz minimum 16 ember kell, hogy élvezhető legyen! Amúgy Lan-Party szervezésben én sem vagyok kezdő, már 4-et lezavertunk nálunk! Van egy 8 portos switchem, 4 kábel, és tudok szerezni még egy switchet és 8-10 zsinórt (talán), de ami nekem van az tuti!


Üdv...Sianis

(#15) aDM|RaL^ válasza Sianis (#14) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

Sianis te nem [HuN] os voltál? mert lehet akkor téged nehéz lesz alázni:D

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#16) sequator


sequator
senior tag

sajnos mivel az alaplapom és a tápom meghalt, én nem valószínű, h megyek.
max akkor, ha valamikor aug 15-e körül lesz és addig megkapom a fizetésemet, hogy újra életre leheljem a gépem :(

Sautia

sequator

(#17) Sianis válasza aDM|RaL^ (#15) üzenetére


Sianis
addikt

Nem nem, én kérlek régen LoverZ voltam, most pedig HAF vagyok és maradok!

De már azért láttam egy pár Army kört! HOOAH! :DD Szerintem nagyon jó game!

Amúgy LAN-Partyn szokott menni Ts, tehát a külön csapatok kommunikálnak egymással, vagy csak mindenki megy előre mint a birka? :DD


[Szerkesztve]

(#18) I_Am


I_Am
veterán

ut2k4-et online nyomja valaki?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#19) anulu


anulu
félisten

ha valami értelmesebb időpontot sikerül kitalálni a múltkorinál, akkor szívesen mennék :) (pont nem volt jó a múltkori időpont :()

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#20) FaBatka


FaBatka
aktív tag

Ha minden jól alakul, akkor kérnék egy jelentkezési lapot, a megadott emailcímre.:)

Mindegy mit csinálsz a Windowsban, a Nagy Kék Halál úgyis ítélkezik feletted...

(#21) anulu válasza FaBatka (#20) üzenetére


anulu
félisten

hozod Padre bátyót is? :D

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22) FaBatka válasza anulu (#21) üzenetére


FaBatka
aktív tag

Naná!
Egy egész paklit :)

Mindegy mit csinálsz a Windowsban, a Nagy Kék Halál úgyis ítélkezik feletted...

(#25) Alvin_ti4200 válasza I_Am (#18) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Igen:D

(#26) Alvin_ti4200 válasza aDM|RaL^ (#13) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Látom önbizalom az megvan:D

Amúgy ha jó időpontot mondtok, esetleg még ki is látogathatok:) UT2k4, Q3, CS (nagyon rég toltam, főleg neten) és NFS-ben tuti benne lennék (ugye F-ECT$?:DDD):))

[Szerkesztve]

(#27) tr00p3r válasza Alvin_ti4200 (#25) üzenetére


tr00p3r
őstag

én még veletek nem játszottam, de aki itt fórumozik és a fenti játékokat kedveli, rossz ember nem lehet. attól függ mikor és hogy pontosan hol. félig-meddig vidéki vagyok (Göd) és 2 gyerekem is van, ezért nem mindegy.
amúgy Q3 nagyon jól hangzik esetleg tudok rá még embert. abban jó vagyok. UT- ban is. a többit nem nyomtam még MP-ban. esetleg Raven Shield is lehet?

(#28) Alvin_ti4200 válasza tr00p3r (#27) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Q3-ban és UT-ban állok bárki ölébe:D Amúgy Raven Shield az Som@ kedvence ha jól emléxem, legalábbis megvan neki eredetiben:)

(#29) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

ugye sima UT? mert ha nem akkor lécci 2k4 nek vagy ut2k4 nek irjátok mert féreérthető... miben fogadunk hogy ut1ben én leszek a legistenebb?:)

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#31) tr00p3r válasza Kalandor (#30) üzenetére


tr00p3r
őstag

nálam, de gondolom nem csak nálam, a 7vége jöhet szóba.

(#32) tr00p3r válasza Alvin_ti4200 (#28) üzenetére


tr00p3r
őstag

Q3: ha a rail van nálam vakon kinyírok mindenkit! :Y csak már rég nyomtam. 2. gyerek + költözés + építkezés. újra kell pakolnom. 5-6 nightmare bot meg sem kottyan! :B

(#33) Grass


Grass
aktív tag

Kb hány főre lehet számítani? És ez így anyagiakban mennyire megterhelő? Na meg az időpont kérdéses. Én még nem voltam Lan partyn de lehet kipróbálnám.

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#40) Sianis


Sianis
addikt

Hmm, nekem fontos lenne az időpont, mert lehet, hogy másik LAN-Partyval ütközne! Army-t is jó lenne kenni, mert az meg taktikus! Raven Shiled jöhet, az nagyon bejött, ileetve BF Vietnem is jó, akkor ha mindenki egy oldalon van!

(#41) tr00p3r válasza Kalandor (#37) üzenetére


tr00p3r
őstag

az első nálam is kizárt: a fiam 2. szülinapja akkor van és jön a húgom ''nyugatról''!!
a másik betervezhető. jó előre bejelntem otthon

(#44) Alvin_ti4200 válasza Kalandor (#37) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Júlis 31. -> PH! tali:U

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Lanparty PH! arcokkal: a 4. menet, augusztus 14-15. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.