Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Lacie Rugged 2TB file probléma - HELP! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) edvardj


edvardj
csendes tag

Sziasztok,

Ritkán írok, mert inkább kinyomozom a neten, hogyha valamilyen problémám van, de ez most megakasztott és sehol nem találtam érdemi infót a problémáról amibe ütköztem.

Adott egy Lacie rugged 2TB USB3 thunderbolt2 csatis külső diszk(próbáltam fat32 és ntfs módban is, a probléma mindkét esetben fenn áll), amit két gép között használok napi szinten adattovábbításra. Egy ideje azt vettem észre, hogy amit az egyik gépen rámásolok az a másik gépen eltünik a drive-ról és az egyel korábbi állapotot mutatja a meghajtó. Most legutóbb például érdekes volt, hogy amikor megnyitottam egy mappát amiben volt egy friss másik mappa egy pillanatig mutatta a gép azután meg eltünt, amikor bele akartam menni.
Másolásra TotalCommander 9.0a-t használok mindkét gépen amiken win10 fut. Próbáltam már több alkalommal formázni particiót törölni, de nem segített.

Ha valaki találkozott már ilyen problémával és megosztaná az infót azt szivesen venném.

Köszi,

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Lacie Rugged 2TB file probléma - HELP! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.