Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Lacie Rugged 2TB file probléma - HELP! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) edvardj


edvardj
csendes tag

Sziasztok,

Ritkán írok, mert inkább kinyomozom a neten, hogyha valamilyen problémám van, de ez most megakasztott és sehol nem találtam érdemi infót a problémáról amibe ütköztem.

Adott egy Lacie rugged 2TB USB3 thunderbolt2 csatis külső diszk(próbáltam fat32 és ntfs módban is, a probléma mindkét esetben fenn áll), amit két gép között használok napi szinten adattovábbításra. Egy ideje azt vettem észre, hogy amit az egyik gépen rámásolok az a másik gépen eltünik a drive-ról és az egyel korábbi állapotot mutatja a meghajtó. Most legutóbb például érdekes volt, hogy amikor megnyitottam egy mappát amiben volt egy friss másik mappa egy pillanatig mutatta a gép azután meg eltünt, amikor bele akartam menni.
Másolásra TotalCommander 9.0a-t használok mindkét gépen amiken win10 fut. Próbáltam már több alkalommal formázni particiót törölni, de nem segített.

Ha valaki találkozott már ilyen problémával és megosztaná az infót azt szivesen venném.

Köszi,

(#2) radi8tor válasza edvardj (#1) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem kell minden kérdésnek külön topikot nyitni. Van külső merevlemezekkel foglalkozó topik. Itt tedd fel a kérdésedet.

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Lacie Rugged 2TB file probléma - HELP! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.