Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Külső HDD probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Zsati


Zsati
csendes tag

Sziasztok

A segítségeteket szeretném kérni.

Van egy Staray S2 (S225-1S-B2 R1.1) külső merevlemez házam ami ujjlenyomat azonosítást használ az adatok megvédése érdekében.
itt kezdődnek a problémák mivel kicsi fiam beleborította kakaót és nem olvas lenyomatot, viszont így nem is férek hozzá adatokhoz.
Mivel semmi fontos nincs rajta amit ne tudnék pótolni, így arra gondoltam törlöm a teljes merevlemezt.
Nos ez nem sikerült.
A 400Gb-ból lát : - 40Mb-ot ami szabad hozzáférésű NTFS
- 100Mb amin a FingerVerifi lenyomatoló progi van, ezt CDFS ként kezeli
A többit nem látom mert nem tudom kinyitni a titkosított részt.

Van olyan progi ami az összes partíciót eltünteti a CDFS-et is?
Egy particionálót sem találtam ami a CDFS-t törölné.

Köszi a válaszokat. :R

Zsati

(#2) King Unique válasza Zsati (#1) üzenetére


King Unique
titán

Próbáltad belőle vinyót kiszedni, áttenni másik rackbe, mert akkor win lehet felajánlaná formázást, ha már Lemezkezelő és más se tudta eltüntetni (ez talán) és maga legyalulná :F lyen CDFS gondnál olvastam korábban, vki formázni, törölni próbálta xy progival, nem engedte, majd újból menet közben kihúzta és utána win felajánlotta formázást.
Legtöbb ilyen hw-es titkosítású külső hdd-nél usb chip titkosít, ha az megsérül cinkes, v az ilyen RFID és biometrikus cuccoknál leolvasóra is vigyázni kell, de ált szoktak adni melléjük ilyen helyzetekre progit, ami letörli, formázza, ehhez nem adtak?

Amúgy, ha keresőt használtad volna, láthatod van Külső merevlemezek - USB, eSATA, FireWire HDD és HDD probléma, segítsetek! (nem adatmentés) topic, utóbbiban bőven elfért volna. :)

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Külső HDD probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.