Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

pls no

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) AxBattler válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

wut?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) zozika84


zozika84
őstag

Mire fogadtok mikor jelentik be ezek utan, hogy Joel meleg?

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#4) Televan74 válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én először megnézem és utána alkotok véleményt. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5) tomazin válasza Televan74 (#4) üzenetére


tomazin
veterán

Fool me once, shame on you.
Fool me twice...

(#6) Plazmacucci válasza Televan74 (#4) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Inkább csalódjak pozitívan utólag. Mondjatok már egy tisztes adaptációt a Postal-on meg a Silent Hill első részén kívül.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) Wesder válasza Plazmacucci (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Cyberpunk
Sonic
Super Mario Bros. (az új)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) Televan74 válasza Plazmacucci (#6) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én az Arcane -t majdnem töröltem az első két rész után, de utána hogy beindult Jinx kettős személyisége, és nem tudtam nem megnézni egy éjszaka alatt.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9) Plazmacucci válasza Wesder (#7) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Több mint 40 adaptáció létezik. Annyira nem állunk jól :DD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10) Wlac válasza zozika84 (#3) üzenetére


Wlac
Ármester

Attól nem félek, de Sarah feketévé avanzsált, és a trailer tele van olyan dolgokkal, amik nem voltak a játékban.

Nem várok semmit, hátha pozitívan csalódok.

“The wha-"

(#11) TESCO-Zsömle válasza Plazmacucci (#9) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Na jó, de Hollywood gyűlöli a játékipart. Az a csoda, hogy ennyi van.

Am nem lenne gond az aránnyal sem, csak UV-Ball teljes munkásságát bele kell sparta-zni a feneketlen kútba és akkor jók is vagyunk.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#12) Atithunder


Atithunder
csendes tag

Alapból gondom van azzal, hogy az Ellie-t játszó kiscsaj nem hasonlít Ellie-re... De fikarcnyit sem. Ok, nem kell, hogy 100%-ban hasonlítson, de az arca karakterisztikája legalább megközelítőleg olyan lenne... de egyáltalán nem. Ezért akár jó, vagy akár szar lesz a sorozat, végig az fog belülről csesztetni, hogy ez NEM Ellie... Más hogy van ezzel? (Joel sem a legtutibb, de ő még elmegy)

(#13) nubreed


nubreed
veterán

Pedro Pascal jó színész, a Narcos óta bírom őt igazán de ez önmagában még nem garancia arra, hogy ez jó sori lesz. Én drukkolok, hogy el ne kúrják, a remény hal meg utoljára...

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#14) Csigavair válasza Atithunder (#12) üzenetére


Csigavair
tag

Örülj neki, hogy nem a netflix csinálta.... Lenne Ellie még színesbőrű shemale is :D

(#15) k-adi


k-adi
nagyúr

Időközben leszedték a videót... privátra.

(#16) AxBattler


AxBattler
félisten

Mozgóképen ennél jobb még nem történt videójátékkal

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#17) tomazin válasza AxBattler (#16) üzenetére


tomazin
veterán

itt megint visszajutunk oda, hogy a készítők nem a rajongókat akarták kiszolgálni, hanem olyan színészeket választani, akik jól visszaadják a szereplők jellemét

De van meg 1-2 ilyen benne,h ez nem a rajongoknak szol. De ki fog derulni, en nem izgulok, de ahogy jatekoknal sincs preorder, igy itt sem fogom az elso lehetseges pillanatban elkezdeni nezni.

(#18) AxBattler válasza AxBattler (#16) üzenetére


AxBattler
félisten

9 epizódban dolgozzák fel a teljes történetet, és az elsőt 1 óra 25 percesnek írják... kíváncsi leszek, hány órára jön ki a teljes sorozat!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#19) GAI válasza tomazin (#17) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Egyébként gondolom magához a játékhoz is színészek adták az arcukat/hangjukat. Ilyenkor nem az lenne a legegyszerűbb, ha őket kérnék fel a sorozathoz is?

(#20) tomazin válasza GAI (#19) üzenetére


tomazin
veterán

Szinkronszinesz nem feltetlen tud szineszkedni is.

(#21) AxBattler válasza GAI (#19) üzenetére


AxBattler
félisten

A számítógépes színészek gyakran nem olyan híresek/tehetségesek, hogy elvigyenek a hátukon egy ilyen produkciót.

#22Wesder
Na ja, az is számít. :D

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#22) Wesder válasza tomazin (#20) üzenetére


Wesder
félisten

Meg eltelt 10 év + csak a hangjukat adták a karaktereknek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#23) tomazin válasza Wesder (#22) üzenetére


tomazin
veterán

Hat igen. Gownal is aki "boy" hangjat adta mondta,h dolgoznia kellett rendesen, mert mar mutalni kezdett a srac hangja.

(#24) AxBattler


AxBattler
félisten

The Last of Us: A videójáték-rajongóknak ez a sorozat a szexnél is jobb lesz

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#25) Wesder válasza AxBattler (#24) üzenetére


Wesder
félisten

Ilyen fasságot minek kell iderakni?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26) AxBattler válasza Wesder (#25) üzenetére


AxBattler
félisten

Hogy ha már írni nem tudsz értelmeset, akkor legalább olvashass valami olyasfélét. ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#27) Wesder válasza AxBattler (#26) üzenetére


Wesder
félisten

A címből minden látszik, csak az nem hogy értelmes cikk lenne, de te tudod.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28) AxBattler válasza Wesder (#27) üzenetére


AxBattler
félisten

Na ja, manapság egy random tökös hozzászólásnak nagyobb hitelessége van, mint egy link mögé nézni és utánaolvasni...

#29 Scholes9
Honnan tudod? Láttad már premier előtt a pilotot?

;]

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#29) Scholes9 válasza AxBattler (#24) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Pedig a’ lehetetlen, annál semmi sem jobb :DDD ;]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#30) Wesder válasza AxBattler (#28) üzenetére


Wesder
félisten

A címtől már kiakadt a bullshit-detector, szerinted majd megnyitom? :DDD

Ha nem ilyen bulvár szutyok címe lenne, nyílván nem kérdezem meg hogy minek szemetelsz a topikba.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31) tomazin válasza Wesder (#30) üzenetére


tomazin
veterán

+1

(#32) DrDoktor válasza Csigavair (#14) üzenetére


DrDoktor
tag

És az miért zavarna egy fantasynal?

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#33) AxBattler válasza AxBattler (#18) üzenetére


AxBattler
félisten

Az 1h 25m hosszú pilot után a második rész 55 perces lesz, a harmadik 1h 20m.

Nem értem ezt a tagolást, biztosan forgattak elegendő jelenetet... de legalább rövid nem lesz.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#34) TESCO-Zsömle válasza AxBattler (#33) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Lehet nem akarták a hosszabb epizódokat se kettévágni cliffhangerrel.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#35) Callisto válasza Wesder (#7) üzenetére


Callisto
őstag

Cyberpunk nem adaptáció.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#36) TESCO-Zsömle válasza Callisto (#35) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor mi? :F

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37) AxBattler válasza TESCO-Zsömle (#36) üzenetére


AxBattler
félisten

Ugyanabban a világban játszódik, de nem ugyanazt a sztorit meséli el, mint a játék, vagy más, korábbi CP kiadvány.
Inkább spinoff.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#38) Wesder válasza AxBattler (#37) üzenetére


Wesder
félisten

Egyik sem feltétel. Ennyi erővel a TLOU sorozaton kívül semni sem adaptáció.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#39) Zsinder válasza Wesder (#38) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Pontosan, amik ugyanabban a világban játszódnak de más történetet mesélnek el azok Spinoff-ok.

(#40) AxBattler válasza Wesder (#38) üzenetére


AxBattler
félisten

A filmes adaptáció típusai ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#41) Wesder válasza AxBattler (#40) üzenetére


Wesder
félisten

Ebbe a 4 kategóriába mindegyik videójátékos film/sorozat pont beleillik. Nyílván nem egyszerre.

Tehát adaptációk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.