Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kain


Kain
senior tag

Hi!
Aki nyomja a KOTOR-t,kérem véleményezzen róla,meg ha lehet kis segítséget is kérnék:)))!
A rancornál h lehet továbbjutni??Ír vmit valami méregről h azt kell megetetni vele ,de nem vágom h!

(#2) Heimdall válasza Kain (#1) üzenetére


Heimdall
csendes tag

Na azt a részt úgytudod megcsinálni hogy a nagy csontkupacba bele kell tenni egy gránátot meg egy ''odort''(amit a letépett kézből vettél el), kedvenc rancorunk odamegy megzabálni és bumm!:))

Minél több embert ismerek meg annál jobban szeretem az állatokat.

(#3) Biaggio


Biaggio
őstag

Nekem nem indul el:O
Bejön a két logó (Lucas, BioWare), aztán a kép, utána meg zene szól és az indítófile hibaüzenetével leáll :(
A mellékelt ''patch'' is megvan. Hol lehet a hiba???

(#4) Biaggio


Biaggio
őstag

Help :O

(#5) Biaggio


Biaggio
őstag

Houston! :(

(#6) travis válasza Biaggio (#5) üzenetére


travis
tag

Valószínűleg ugyanaz a baj, mint nekem: nem véletlenül egy Radeon 9600 csücsül a gépedben?
Ha nem akkor csak ugyanazt tudom mondani, mait már én is néztem hazai ''gamer'' fórumokon:
-driver
-valami hardver mouse csúszka levétele(?!)-ezt a videokártya drájverében javasolták, na, én azóta is keresem...:)
-meg kell várnod a hivatalos patch-t. Nem ''azt'' ami neked már megvan.:))))
(gondolom majd ahhoz is kell egy új ''patch''-olyan ami már van neked.:)))))))))))
Remélem tudtam segíteni!
Ha nem, akkor nézd el nekem. Esetleg nézz be hácégémer forumokra: supergamez, pcdome.
Zárójelben jegyzem meg, hogy nekem se megy: ha még akkor is lesz kedvem megvárom a hivatalos patch-t-ami állítólag napok kérdése-, mert drivert nem pakolászok-azok fontosabbak, amik fenn vannak.
Amúgy meg már beleuntam a kotor próbálgatásába. Ha egy kiadó olyan hülye és korlátolt, hogy csak egy videokártyacéget istápol, és a másik gyártó középkategórás (!) kártyáján nem futó játékot ad ki, hát akkor %=(%!+ meg.
Ha meg konkurens kártyám lenne, akkor meg a valve (half life 2)-t szidnám.

(#7) samatt


samatt
csendes tag

kb annyi köze van sw-hoz mint nekem:(
jó kis szerepjáték már aki kedveli ezt a műfajt
idétlen kártyajátékok,fémkard!!!!,stb
hát nem egy jedi akademy...sajnos
de persze lehet,hogy csak én vártam mást..

az én anyámat...mi?!

(#8) Biaggio válasza travis (#6) üzenetére


Biaggio
őstag

Videókártya: ATi Radeon 8500LE 64MB DDR 4ns 250/250 TV DVI Sapphire
Driver: Catalyst (ami mellette volt CD-n)

A ''configure'' alatt mindent átállítotam, amit csak lehetett, az nem segített:(
A driverfrissítést még meggondolom. Jól működő konfig volt eddig, minden játék ment rajta rendesen.

OFF
Honnan tudod, milyen patch van nálam? :DD
ON

(#9) Kain válasza Heimdall (#2) üzenetére


Kain
senior tag

Kösz,kipróbáltam és ment!

(#10) Biaggio


Biaggio
őstag

Help:(

(#11) Biaggio


Biaggio
őstag

ÁP

(#12) Biaggio


Biaggio
őstag

Bosszúból, hogy nem válaszolt senki, csak egy ember, most uninstall az egészre :(((
És megyek játszani a NFS: Underground :C Mindenkinek jó játékot!

(#13) DrSoul válasza samatt (#7) üzenetére


DrSoul
őstag

Miért gagyi? Miért nincs köze? Nem ártana egy teljes verzójú demó, vagy valami ilyesmi... :DDD

Mindig az X jelöli a pontot...

(#14) Sonic13


Sonic13
tag

Hali!
Nekem nagyon bejön a gém, csak nem tudok továbbjutni!:((
Ott tartok, hogy a Sith akadémiánál a faluban nem tudom hogy kell továbbjutni a Tomb of Ajunta Pall-ban.Előttem a egy nagy kő vagy obelisk vagy mi elállja az utam és kész.Szerintem bele kéne tenni vmit csak nem tudom hogy mégis mi a fenét kéne.:F

Aki tud plz segítsen!!!

(#15) Gregorius válasza Sonic13 (#14) üzenetére


Gregorius
őstag

Egy darab gránátot kell rávarrni. Ha van eszed, akkor nem plazma gránátot raksz rá (ami nyolcszor annyiba kerül, mint a többi). Bármilyen golyó megteszi. És nem baj, ha előtte full vitality-n vagy, különben meglepetés fog érni

(#16) Dávidxxx


Dávidxxx
aktív tag

Na rájött valaki hogy ATI-tulajdonosok mit csináljanank?

(#17) Som@ válasza Dávidxxx (#16) üzenetére


Som@
őstag

Mintha láttam volna valahol hozzá patchet. Csak sajnos nem tudom pontosan, hogy hol. Szerintem valamelyik külföldi fórumon. Esetleg nézd meg a hivatalos honlapot! :)

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#18) Biaggio


Biaggio
őstag

(#19) Peat;)


Peat;)
veterán

Wareztevékenységre való buzdítás miatt moderálva - Som@

(#20) Peat;) válasza Peat;) (#19) üzenetére


Peat;)
veterán

Igaz bocsánat,csak hát az a 4cd hiába:( .Máskor nem fordul elő ilyen eset:U

(#21) Peat;)


Peat;)
veterán

Én már frissítettem,1.01 de így se megy az atimmal(9800). Valami ötlet?

(#22) Peat;) válasza Peat;) (#21) üzenetére


Peat;)
veterán

3.10-es catalyst

(#23) Biaggio válasza Peat;) (#21) üzenetére


Biaggio
őstag

Se frissítés, se semmi :( Sehogy se nem megy :(( Akinek van még tippje, ossza meg velünk :O

(#24) Peat;) válasza Biaggio (#23) üzenetére


Peat;)
veterán

Nekem már megy,nem tudom akkor neked miért nem. Nézd meg a supergamez fórumját, nekem segítőkészek voltak,biztos megtalálod mi a baj. Megéri szenvedni vele,mert a játék nagyon jó!

(#25) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Engem nagyon érdekelne a játék, de honnan szerezhetném meg? Sajna isdn miatt letöltés kizárva. Valaki nem tudná Nyíregyházán megkeresni, hogy megvan-e neki?

I am having fun staying poor.

(#26) Kain


Kain
senior tag

Hi!Megint nem tudok továbbmenni:)).Tudja valaki merre találom a Dantooinon a Madalor csapatot akit ki kell filézni??Mármint a főnököt, 2 kis csapatot legyaktam!
Előre is kösz!

(#27) Agyzuzo válasza travis (#6) üzenetére


Agyzuzo
addikt

''-valami hardver mouse csúszka levétele(?!)-ezt a videokártya drájverében javasolták, na, én azóta is keresem...''

Erre godoltak:
http://agyzuzo.uw.hu/kurzor.jpg

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#28) Chapell válasza Kain (#26) üzenetére


Chapell
aktív tag

Nem kötelező minden missiont megoldani. Ez például egy nem kötelező mission.

Egyébként a játék az év egyik legjobb játéka, ha nem az év játéka. Aki azt írta, hogy semmi köze az SW-világhoz, az valszínű annyira SW-rajongó, hogy játszott a Jedi Kngiht game-ekkel. Az eleje vontatott, de az első bolygó után beindul a dolog, fénykarrdal akkora feelingje van, mint egy eddig SW-játéknak se. Ráadásul én játszom a Star Wars Galaxies-szal is, és olyan feelinget adott nekem a KOTOR, hogy szinte nem is tudok szabadulni a Galaxiesból...

''Csak állsz ott, vagy nézel is?''

(#29) Trak


Trak
addikt

Nekem egy BBA-s Radeon 8500- el 3.9 -es catalyst-al megy.
Lehet, hogy csak az újabb kártyákat nem szereti.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#30) Trak


Trak
addikt

Biaggio: talán Neked is segítene a 3.9-es driver.
Nekem ezzel is ment minden játék.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#31) Sidaries


Sidaries
őstag

Na most vittem végig a játékot és minden percét élveztem. Nagyon ott van. Most megyek és Falloutozok. :)

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#32) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Háhá, megvan...

Timedemot, ami pl. írva volt a pc-guruban, azt hol lehetne aktiválni(nem veszem azt az újságot, csak mutatták a cikket).

I am having fun staying poor.

(#33) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Most, hogy mx200-at használok 1 hétig, kéne egy kis segítség, hogy hogy lehetne lecsökkentei a felbontását...

I am having fun staying poor.

(#34) Biaggio


Biaggio
őstag

Örömmel értesítek mindenkit, hogy egy friss Catalyst segített és röpke 28 óra alatt lenyomtam a játékot:)
Ha valaki elakadt, csak kérdezzen:D

(#35) Drizzt válasza Biaggio (#34) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Én 18. óránál járok kb...

Majd végig fogom vinni. Amúgy lehet érdekel az: Bővebben: link

I am having fun staying poor.

(#36) I. Richard


I. Richard
senior tag

Hi! Én is nyomom a játékot, NAGYON JÓ lett!!!!!!!
Gratulálok BIOWARE!!!!!!:C:C:C:C:C:C
1problémám van: GEFORCE3-as karin nyomom, Win98 alatt, legfrissebb detonator mellett, viszont néha megakad a kép a beszélgetéseknél!!!:F:F
Ötlet valakinek??????

(#37) deepwell válasza Biaggio (#34) üzenetére


deepwell
aktív tag

hali !

lenne egy kerdesem !

a templomban lent milyen sorrendben kell raalni a kigyulo negyzetekre hogy kinyiljon az ajto ???? gondolom minden negyzetnek vilagitania kell!

elore is koszi a segitseget !

Framerate is LIFE !

(#38) Biaggio válasza deepwell (#37) üzenetére


Biaggio
őstag

Nekem úgy sikerült, hogy ráálltam a sarokra, majd leszálltam róla, ez három saroknál, majd az utolsóról nem leszálltam, hanem átlósan a középsőre mentem át.

Egy másik megoldási módszer szerint H alakban kell végigmenni rajta, de ezt nem próbáltam.

Mindenképpen Solo mode legyen bekapcsolva:)

[Szerkesztve]

(#39) deepwell válasza Biaggio (#38) üzenetére


deepwell
aktív tag

koszi mingya probalom ! :)

Framerate is LIFE !

(#40) deepwell válasza Biaggio (#38) üzenetére


deepwell
aktív tag

koszike ! sikerult :) na most uuuugy szegyellem magam, mert kb 15 percen keresztul futkostam az idiota negyzeteken es nem jottem ra, hogy hogyan jon ossze ! pedig en is a sarkokkal probalkoztam ! :) na mind1 megyek vegignyomom !

Framerate is LIFE !

(#41) Vertic válasza Biaggio (#38) üzenetére


Vertic
aktív tag

hja, simán H alakban végigmész és kész (a jobb alsóból kell kezdeni)

'' ... tehát háromig számolj, és ameddig számolsz az három legyen ... ''

(#42) Biaggio válasza deepwell (#40) üzenetére


Biaggio
őstag

Már nincs sok hátra:D
A Star Forge területén pedig javallott a sűrű mentés;) Hajrá! :C

(#43) Vertic válasza Biaggio (#42) üzenetére


Vertic
aktív tag

különösen a legeslegvégén... :DDD

'' ... tehát háromig számolj, és ameddig számolsz az három legyen ... ''

(#44) Raymond válasza Vertic (#43) üzenetére


Raymond
félisten

Foleg ha ''hulyen'' fejlesztetted a karaktered es vegig kell harcolni mindent ''manualisan'' :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#45) Biaggio válasza Vertic (#43) üzenetére


Biaggio
őstag

Ha a szerencsétleneket lekapcsolod a gépről, utána egy erőlökés - fénykarddobás csodákra képes;)

(#46) Vertic válasza Biaggio (#45) üzenetére


Vertic
aktív tag

Másodszor már én is okosabb voltam, először azért szívtam rendesen, mert semmivel nem tudtam sebezni a ''hullákat'' :)

'' ... tehát háromig számolj, és ameddig számolsz az három legyen ... ''

(#47) deepwell válasza Biaggio (#45) üzenetére


deepwell
aktív tag

heh .. nem tudom mirol beszeltek, en lazan kinyirtam mindenkit, az uccsot vagy 6 - 7 szer a szemetje allandoan beszivta a hotak erejet :) ! gondoltam ra hogy le kene kapcsolni a hullakat, de aztan nem szaroztam vele. amugy normalban nyomtam vegig, es egyaltalan nem volt ellenseg .. meg a rankort is kardal nyirtam ki.

Framerate is LIFE !

(#48) deepwell válasza deepwell (#47) üzenetére


deepwell
aktív tag

viszont a jatekidom 53 ora ! :) de ugy hogy megcsinaltam szinte minden questet csak azokat nem amik kimondottam dark questek :)

Framerate is LIFE !

(#49) Biaggio válasza deepwell (#48) üzenetére


Biaggio
őstag

Én csak 25 óra játékidővel játszottam és minden küldetést végigcsináltam.

Viszont érdekelne, aki tudja, mi az egyes figurák személyes története, mert ezt csak részeiben sikerült felderíteni.
Például a kedvencem, amit a droid memóriájából lehet kiszedni:D

(#50) m_ster


m_ster
csendes tag

Tudna valaki mondani egy címet, ahonnan le lehetne tölteni egy újabb ''male'' modelt? Master Uthar, Darth Maul, Darth Revan modok kíméljenek! ''Female'' karaktereket már találtam, de egy korrekt férfi modelt sehol sem lelek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.