Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kontroll c. film-vélemények (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Mag


Mag
senior tag

A téma adott......
És külön köszönet az allábinak ,mert ez a topic nem jöhetett volna létre ha nincs a : Kalandor .


[Szerkesztve]

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#2) _Volkovy_ válasza Mag (#1) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Mi a kérdés?:P

(#3) Mag válasza _Volkovy_ (#2) üzenetére


Mag
senior tag

Kinek hogy teszett a film.....

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#4) Mag válasza _Volkovy_ (#2) üzenetére


Mag
senior tag

Esetleg néhány ellenőrös sztori...stb

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#5) Mag válasza _Volkovy_ (#2) üzenetére


Mag
senior tag

Azt nem irom le hogy ''Honnan lehet letölteni a filmet? '',mert akkor megint zárolja topicot A kalador.

[Szerkesztve]

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#6) vicces


vicces
addikt

nézze meg mindenki moziba.:)

igaz én itthon néztem meg. majd másnap hivott barátnőm, hogy megyünk szüleivel moziba, megnézni a Kontrollt.
na másodszorra zenével, és a mozi-s társasággal nagyon tetszett.

még annyit, hogy a végén kiváncsi voltam a stáblistára.

[Szerkesztve]

:)

(#8) Divi


Divi
aktív tag

Eddig 2x láttam.

Nekem nagyon tetszett. Igaz voltak benne érdekes részek.
Pl: Amikor a Bulcsút felébreszti a Maci egy vörös fákjával, akkor nemértem, hogy miért csillan meg a köveken kékes fény :F

Meg az hogy egy Bagoly minek kelett oda hát lövésem sincs. Azaz miért pont bagollyal kellett szimbolizálni a Bulcsú előtt álló utat (Bulcsú akkor megy ki a felszínre amikor a bagoly elnéz a mozgólépcső felé, stb) :F

Miért jár a metró amikor Buli van a Deák téren?

Neo zenéje nagyon jól volt eltalálva. Bár úgy jobban élveztem volna, ,ha nem hallom előtte az albumot :)

Mindenesetre nagyon élvezetes film, szeressem.

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#9) vicces válasza Divi (#8) üzenetére


vicces
addikt

bagoly egyszer régen betévedt a metróba. és nem találta az utat ki.
és ez a helyzet Bulcsúval is.
az már csak irói-rendezői malör, hogy egyszerre találnak ki. :)

:)

(#10) Divi


Divi
aktív tag

És szeritetek sikerült bemutatni azt a szürreális világot amit Botond bá' felvázolt a film elején?

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#11) emvy


emvy
nagyúr

A zenéje nagyon jó volt, a film maga erős közepes. Jó, hogy végre csináltak egy olyan magyar kommerszfilmet, ami végre kilép a szokásos kern-koltai-satöbbi színészgárda köreiből; viszont a film jórészt másról sem szól, mint a hófehér-éjfekete harcáról - ahogy botond bá az elején el is mondja. Az embereknek persze általában ez kell; én unom. :U Gyakorlatilag ami megfejthető, az triviális, a többi elemet meg nem magyarázza meg a film. Meg a happy endje is nagyon bután van megoldva szerintem.
Viszont Neoék most tényleg nagyot alkottak.

while (!sleep) sheep++;

(#12) Gabró


Gabró
tag

Nekem nem tetszett. Az ellenőrös részek poénosak voltak benne, de a többi szerintem nagyon unalmas volt.
Nekem úgy tűnt, mintha valami nagyom komoly mondandót akarna megfogalmazni (szerelem, társadalmi különbségek), de ez sehogy se jött át.
A lökdösődős emberkének mi az értelme?:F
Én sokat vártam a filmtől. Gondoltam végre lesz ismét egy jó magyar produkció, de mondom, én sajnáltam rá a mozijegyet.

Lehet, hogy csak én nem értettem a filmet.

(#13) Trynidad


Trynidad
csendes tag

Ma láttam moziban. Nekem tetszett, bár voltak benne számomra érthetetlen momentumok. Mikor a Maci csaj megmutatja Búlcsúnak azt a helyet ahova bemászik, végülis mit talál a végén?! A buli is elég érdekes számora... A lökdösődős pasi kiléte is kiderülhetett volna. Egyébként az tűnt fel elsőre, ami elég jó pontnak számít számomra, hogy egyáltalán nem mű ''betanultnak'' látszó a szöveg, amit mondanak. ez nagyon tetszett. Egyébként nem nagy szám.

''Isten biztosan szereti a hétköznapi embert, hiszen annyit teremtett belőle!''

(#14) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Egyre kíváncsibb vagyok a filmre ezek után..

(#15) Joeker


Joeker
tag

jó film :) főleg hogy az osztálytársam is szerepel benne már többször is megnéztem mióta itthon is megvan mindenkinek ajánlom:)

Abit IC-7 max3 ; Intel P4 2600; 512mb DDR (400); Radeon 9800pro

(#16) emvy


emvy
nagyúr

Fura, nekem pont az volt a gond, hogy a ''lökdösődős pasi'' kilétét túl egyértelműen sugallta a film. :U

while (!sleep) sheep++;

(#17) [amne] válasza emvy (#16) üzenetére


[amne]
senior tag

Esetleg sugallanád felém is egyértelműbben? :)

(#18) emvy válasza [amne] (#17) üzenetére


emvy
nagyúr

Hát, nekem valahogy a srác (hogyishívják...:U) valamiféle belső kivetülésének tűnik, és nekem úgy tűnt, hogy a film arról szól, hogy megvívja a harcot a saját személyiségének ''sötét oldalával''. Legalábbis ami történik, arra ez ráhúzható.

while (!sleep) sheep++;

(#19) hezso


hezso
aktív tag

Hát nekem megy nagyon tetszett!

Igen eltalált fények+végre 1 film ami nem tucatfilm, hanem egyedi(és még ráadásul Magyar is)

(#20) [amne] válasza emvy (#18) üzenetére


[amne]
senior tag

Érdekesen hangzik. Ilyenre abszolút nem gondoltam, szerintem a filmnek az volt a baja hogy az egész metrós-ellnőrös story annyira hétöznapi hogy ha mögérejtünk ilyen ''magasabb'' gondoloatokat akkor az teljesen elvész. Mintha a kettő ütné egymást. Számomra sokszor zavaró volt ahogy a kettő túl nőtt a másikon, ott erős váltást lehett észlelni. Viszont nagyon tetszett maga a Metro téma, és hogy végre vmi új.

(#21) PrinczA


PrinczA
őstag

Nekem nagyon bejon !!!

(#22) Tapsi


Tapsi
addikt

Nekem ugy tünik érdemes megnézni,ha lesz energym elszedem egyik havertól!

ÉS ajánlanék még egy filmet:
a címe: Szellemkutya
nekem nagyon bejött,érdemes megnézni!!

(#23) rog


rog
addikt

én két dologtól tartottam nagyon.
1. a főhős lesz a csuklyás fickó
2. a végén kisétál majd a fénybe..

ettől még azér jó volt.

(#24) Legolas


Legolas
senior tag

Szerintem igényes, jó film!

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#25) detri válasza rog (#23) üzenetére


detri
aktív tag

:))

(#26) emvy válasza rog (#23) üzenetére


emvy
nagyúr

Te mindig meg szoktad szívni? :U :F :DDD

while (!sleep) sheep++;

(#27) Divi válasza rog (#23) üzenetére


Divi
aktív tag

B**meg.

...most esett le...

végülis csak a lényegről maradtam le :O

[Szerkesztve]

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#28) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Ahhoz képest hogy itt a ph!-n igen sok negatív vélemény van e filmről, Jónéhány díjat besöpört klföldön is, meg itt is. Megérdemelten! Én most néztem meg harmadjára, és még mindig ugyanúgy tettszett, mint amikor először láttam a moziban. Pedig néhány apróbb dolgot most sem értek benne. Talán nem is baj.

LEhet nekem van csak ilyen torz véleményem róla, egy éve mindenki a magyar vándort istenítette, aminél én még rosszabb magyar filmet sosem láttam. A magyar vándoron egy ember sem hagyta el a termet, míg a kontroll vetítésén legalább öten.

Ja és bocsánat a példa miatt, tudom hogy nem egy kategórai (hála istennek!),de az egy állítólagos remek magyar film, ez pedig ''csak'' egy elsőfilmes rendező műve akinek ''van hová fejlődnie''...

[Szerkesztve]

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kontroll c. film-vélemények (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.