Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Atlantis válasza erdoke (#49) üzenetére


Atlantis
veterán

De böki a csőrödet.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#52) erdoke válasza Atlantis (#50) üzenetére


erdoke
titán

Pedig sok ''neves gyártó'' ilyen, vagyis nem is gyártó. A Kingstonon kívül az OCZ, GeiL is talán, stb.

A legjobb aláírás a héten

(#53) erdoke válasza Atlantis (#51) üzenetére


erdoke
titán

Persze hogy böki, elég egyszerű lenne helyesen használni. Van az FSB, ami 200 MHz, és ezen 4x küld adatot a proci, ez a QPB, ami 800. Szvsz nem túl bonyolult.
Ha én megértettem...:))

A legjobb aláírás a héten

(#54) Atlantis válasza erdoke (#52) üzenetére


Atlantis
veterán

O.K., kösz.
Ma is tanultam valamit..)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#55) Atlantis válasza erdoke (#53) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem is az, hogy bonyolult, de AMD-s volt, nézd el neki.:))

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#56) Jano válasza Atlantis (#55) üzenetére


Jano
senior tag

Ott meg ha jól tudom hivatalosan EV6 busz van a FSB ott is csak fele.

A tudás érték!!!

(#57) erdoke válasza Atlantis (#55) üzenetére


erdoke
titán

Ott is van FSB meg DDR FSB. Ha ezt +érti vki, akkor rögtön tudja, miért van annyira ram-sávszél szűkében a P4, és miért nincs az Athlon.

A legjobb aláírás a héten

(#58) Atlantis válasza Jano (#56) üzenetére


Atlantis
veterán

Így van, ott 2x a szorzó, nálunk meg 4x.(EV6 & Quad Pumped Bus)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#59) Atlantis válasza erdoke (#57) üzenetére


Atlantis
veterán

Csak ott nincs külön neve, mint análunk a QPB.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#60) Jano


Jano
senior tag

Tehát azt hiszem mindegy hogy Abit Asus vagy Gigabyte ha Full Extrás akkor drága mind.

A tudás érték!!!

(#61) erdoke válasza Jano (#60) üzenetére


erdoke
titán

Igen, de ott is van különbség, a növekvő sorrendet eltaláltad.:)

A legjobb aláírás a héten

(#62) Atlantis válasza Jano (#60) üzenetére


Atlantis
veterán

Hát, elvégre ma még ezek a csúcs P4 alaplapok. Egyébként a Springdale-s lapok olcsóbbak és nem sokkal kevesebb, mint Canterwood.(Szvsz csak a PAT, a lényeges, ezt viszont a gyártók oldották meg)
De hogy mindegy, hogy melyik, azt nem hiszem. Az extrák+támogatás+garancia dönt elsősorban.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#63) Jano válasza Atlantis (#62) üzenetére


Jano
senior tag

Mármint hogy mindegyik drága, egyébként fentebb íetad hogy a P4C800-ban AMI BIOS van eddig úgy tudtam hogy csak P4P800 -ban van AMI BIOS, P4C800-ban Award van.

A tudás érték!!!

(#64) Atlantis válasza Jano (#63) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem, sajnos mindkettőben AMI van. Elég elb@szott lépés az ASUS-tól.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#65) Jano


Jano
senior tag

Mi a különbség P4C800 Deluxe és P4C800-E Deluxe között?

A tudás érték!!!

(#66) Jano válasza Jano (#65) üzenetére


Jano
senior tag

UP!

A tudás érték!!!

(#67) Atlantis válasza Jano (#65) üzenetére


Atlantis
veterán

NÉzd meg az ASUS site-ján, fejből sajna én sem tudom.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#68) Jano válasza Atlantis (#67) üzenetére


Jano
senior tag

Mintha a sima P4C800 Deluxe -on nem Intel LAN lenne.

A tudás érték!!!

(#69) Jano válasza Jano (#68) üzenetére


Jano
senior tag

Meg nincs rajta multi RAID.

A tudás érték!!!

(#70) Vitus válasza erdoke (#49) üzenetére


Vitus
őstag

Akkor ezt az intelnek is mond meg hogy rosszúl írják a minőségi bizonyítványra a 800Mhz fsb-t :)

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#71) hobizoli válasza Vitus (#70) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Az ''csak'' effektiv 800MHz, de igy nagyobb szamot irhat ra...


hobizoli

több drón kell ;P

(#72) Jano válasza erdoke (#11) üzenetére


Jano
senior tag

De mivan ha 3.0 Volton megy vagy az AGP 4X csak 1.5 Volton mehet?

A tudás érték!!!

(#73) hobizoli válasza Jano (#72) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Igen...ja es 3.3V a 2xAGP feszultsege



hobizoli

több drón kell ;P

(#74) Jano válasza hobizoli (#73) üzenetére


Jano
senior tag

Akkor tehát működni fog a Geforce 2 Mx400-am ideiglenesen.

A tudás érték!!!

(#75) hobizoli válasza Jano (#74) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Jaaa....:C


hobizoli

több drón kell ;P

(#76) Atlantis válasza Jano (#72) üzenetére


Atlantis
veterán

Akkor világít egy piros LEd, ha rossz VGA- t raksz bele. Legalábbis az ASUS-on.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#77) Jano válasza Atlantis (#76) üzenetére


Jano
senior tag

Meg gondolom keveseb fesszel valahogy nem indulna el.

A tudás érték!!!

(#78) Jano


Jano
senior tag

Tapasztalatok gyűjtök még tehát, akiknek van 865/875 chipsetes lapjai.

A tudás érték!!!

(#79) Jano


Jano
senior tag

Az lapja lenne bár lehet hogy vkinek több is van egyszerre.

A tudás érték!!!

(#80) Atlantis válasza Jano (#77) üzenetére


Atlantis
veterán

Biztosan nem, ne is próbáld, mert hazavághatja a kártyát, vagy a lapot.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#81) Atlantis válasza Jano (#78) üzenetére


Atlantis
veterán

Elolvastad az PH!-s tesztet?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#82) Atlantis válasza Jano (#77) üzenetére


Atlantis
veterán

Na, szóval, ha éga piros, ne os kapcsold be a gépet. De szerintem a te kártyáddal nem lesz baj.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#83) Jano válasza Atlantis (#80) üzenetére


Jano
senior tag

Mármint ha a kártya kevesebb feszt kapna, de elvileg AGP 4x-es tehát működnie kell a 4x/8x AGP-t támogató lapban vagy nem?

A tudás érték!!!

(#84) Jano válasza Atlantis (#81) üzenetére


Jano
senior tag

Természetesen ezért Springadle -ből valszeg Asus-t vennék, node Canterwood-ból azt még nem tudom majd az ár dönt.

A tudás érték!!!

(#85) Atlantis válasza Jano (#83) üzenetére


Atlantis
veterán

DE.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#86) Atlantis válasza Jano (#84) üzenetére


Atlantis
veterán

Hát igen. Az a baj, hogy valami kis zavaró tényező mindegyiknél van. a az ár dönt, akkor Abit-ot fogsz venni, mert az a legolcsóbb(a jobbak közül).

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#87) Jano válasza Atlantis (#86) üzenetére


Jano
senior tag

Meg persze a felszereltség is az Abit-tól kicsit félek mert nem volt még Abit lapom. most az ASUS van.

A tudás érték!!!

(#88) Jano válasza Jano (#78) üzenetére


Jano
senior tag

Tehát még mindig tapasztalatokat gyűjtök.

A tudás érték!!!

(#89) Atlantis válasza Jano (#87) üzenetére


Atlantis
veterán

Nekem sem, eddig én is ASUS-szal nyomultam.Mindig bejött, de sajnos valami bosszantó apróság is akadt velük.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#90) Jano válasza Atlantis (#89) üzenetére


Jano
senior tag

Nem hiába van benne a ''négy nagy''-ba.

A tudás érték!!!

(#91) Atlantis válasza Jano (#90) üzenetére


Atlantis
veterán

Mi, az ASUS?Az igen, de az Abit nincs benn. Nálam most is 90%, hogy az lesz, tojok a BIOS-ra, majd megtanulom.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#92) Jano válasza Atlantis (#91) üzenetére


Jano
senior tag

Az Asusra gondoltam én is, valszeg én is azt veszek de az Abit IC7 elég olcsó.

A tudás érték!!!

(#93) Jano válasza Jano (#92) üzenetére


Jano
senior tag

Az a lényeg hogy olyan 120e körül kijöjjek.

A tudás érték!!!

(#94) Atlantis válasza Jano (#93) üzenetére


Atlantis
veterán

Nettó, bruttó? Mit akarsz venni 120-ig?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#95) Jano


Jano
senior tag

Alaplap + proci + RAM + proci hűtő ha nem lenne a procival, de lehet hogy lesz belőle 125-130e is.

A tudás érték!!!

(#96) Jano válasza Jano (#95) üzenetére


Jano
senior tag

Amúgy már bruttó.

A tudás érték!!!

(#97) Atlantis válasza Jano (#95) üzenetére


Atlantis
veterán

Hát, szerintem is.
Abit IC7 36, Intel P! 2,4C 54, 2x256MB TwinMos PC3200 30.
Összeadva 120.
És ebből már nem sokat engedhetsz.Én inkább tuningabb memóriát vennék, de az alaplapból nem engednék.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#98) Jano válasza Atlantis (#97) üzenetére


Jano
senior tag

''Én inkább tuningabb memóriát vennék, de az alaplapból nem engednék.''
Ezt nem értem, azt akartad mondani hogy kevésbé tuning memót vennél cserébe jobb alaplap, vagy kevésbé jó alaplap és tuning memó, vagy vmi más? Egyébként a sima P4C800 és a Deluxe között mi a különbség?

A tudás érték!!!

(#99) deepwell válasza erdoke (#22) üzenetére


deepwell
aktív tag

azt honnan veszed hogy az ABIT laphoz adnak SATA UATA atalakitot ???

csak mert nekem egy IC7 es lapom van es biza nem talaltam benne egy darab atalakitot sem :(

Framerate is LIFE !

(#100) Jano


Jano
senior tag

Az Asus P4C800 Deluxe meg a sima között az különbség hogy a simán nincs FW 1 PATA + 2 SATA esetleg még valam? Először kérdezek mielőtt szétnézek.

A tudás érték!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.