Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36201) kjani18


kjani18
őstag

Piros pont safi74 -nek ,korrekt vevő, Biznisz

Olvasd el, benne van a megbízhatóságom is! https://logout.hu/bejegyzes/kjani18/uzletszabalyzatom.html

(#36202) kjani18


kjani18
őstag

jaan felhasználónak piros pontot kérnék!
Üzletünk
Megbízható eladó! Ajánlom mindenkinek!

Olvasd el, benne van a megbízhatóságom is! https://logout.hu/bejegyzes/kjani18/uzletszabalyzatom.html

(#36203) Dante85


Dante85
csendes tag

Nagy piros pont BogyóBP kollégának a Asus kártya csere Zotac GTS 250-re!

(#36204) Dante85


Dante85
csendes tag

Nagy piros pont KlinkerDR kollégának a ventikért!

(#36205) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Szeretnék egy piros pöttyöt jóváírni Dante85 kollégának a a következő üzlethivatkozára reagálva. :C. A csere megtörtént, hibátlanul korrektül lezajlott :R

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#36206) kjani18


kjani18
őstag

Nagy pirosat kérnék pegazus kollégának a kiváló ramokért amit vettem tőle.

Olvasd el, benne van a megbízhatóságom is! https://logout.hu/bejegyzes/kjani18/uzletszabalyzatom.html

(#36207) Rotor82


Rotor82
aktív tag

Nagy piros jár dani993-nak a telefon cseréért!

(#36208) fux0r


fux0r
csendes tag

Pirospont szuomi -nak ezért a pulcsiért. :)

[ Szerkesztve ]

(#36209) Armor72


Armor72
csendes tag

Viszont is kérek Atimester-nek egy pirosaT!
Korrekt , megbízható vevő; előre utalás után az utóbb keletkezett magasabb postadíjat is rendezte!

Ezt vette Tőlem: Scythe Ninja 3

[ Szerkesztve ]

(#36210) K1LLMy53Lf


K1LLMy53Lf
senior tag

Szeretnék kérni egy nagy pirospontot stuntmanmike kollégának ezért az üzletért! Korrekt, megbízható, minden a megbeszéltek alapján zajlott!

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#36211) bpx válasza Warpig (#36197) üzenetére


bpx
őstag

Vissza is szeretnék küldeni, korrekt, pontos vevő, még korábban is érkezett a megbeszélt helyszínre :)
Erről az üzletről volt szó.

(#36212) Akisz válasza Füge007 (#36121) üzenetére


Akisz
csendes tag

[Füge007] kollégának viszont piros pont megy [ezért]

(#36213) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Szeretnék kérni kiskeke94-nek egy pirosat mert sikeresen eladtam neki ezt a 9600Gt-t Minden úgy volt ahogy megbeszéltük.

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#36214) simii16


simii16
aktív tag

Kérnék egy pirosat Bandita94 fórumtársnak. Korrekt, rendes üzletfél. (üzletünk) :R

(#36215) KlinkerDR


KlinkerDR
csendes tag

Dante85-nek piros pont ezért [link]. Korrekt, megbízható vevő!

(#36216) gabikiraly2


gabikiraly2
aktív tag

Egy pirosat szeretnék kérni [cashback] kollégának! Ezért az üzletért: Coolink GFX Chilla
Gyors és megbízható!!!
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Csend a lelke mindennek!

(#36217) Kapeq


Kapeq
csendes tag

shteer-nek kérnék egy nagy piros pontot emiatt
Felmentem a VGA-ért Pestre, a vonaton hagytam a táskám amibe a csere VGA volt. Az eladó ezek után is fogadott, és 1 napos regisztrációm ellenére is, megbízva bennem ideadta a VGA-t! A maradék pénzt holnap küldöm, köszönök mindent, a 6950 jó helyre került:) :R

(#36218) manworkss


manworkss
csendes tag

Piros pontot kérnék Gaborking kollégának a gyors és korrekt üzletért, ezt vettem Tőle.
Köszi.

(#36219) stuntmanmike válasza K1LLMy53Lf (#36210) üzenetére


stuntmanmike
tag

K1LLMy53Lf-nek is jár a piros pont, korrekt vásárló volt!

(#36220) V60


V60
aktív tag

Piros pont M1k133 Úrnak

A megbeszélteknek megfelelően bonyolítottuk az üzletet, gyors, pontos és ráadásul még segítőkész is. Csak ajánlani tudom mindenkinek!!! Köszönet a GTX285-ösének.

[ Szerkesztve ]

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#36221) fecus


fecus
őstag

DasH_001 kollégának piros pont a szép Gigabyte GZ-X67 házért amit eladott nekem.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#36222) gonczila


gonczila
csendes tag

http://prohardver.hu/tag/nezzbe.html fórumtársnak kérnék egy nagy pirospontot, egy videókártyát vettem tőle.
Megbízható, korrekt eladó!

[ Szerkesztve ]

(#36223) #97716736


#97716736
törölt tag

ez mi? kérem nézze meg egy Admin:
http://hardverapro.hu/apro/ncore_meghivot_veszek_vagy_cserelem_a_cuccaimra/hsz_1-50.html

(#36224) veréb


veréb
tag

üdv mindenkinek! P mint piros pontot PITYESSSZ- kolegának a gyors és korekt üzletért! :R

nézzél jobban szét hátha csak a fától nem látod az erdőt

(#36225) redspot


redspot
tag

Piros Wind-Storm-nak ezért

[ Szerkesztve ]

(#36226) gonczila


gonczila
csendes tag

egy nagy pirosat [link]kollégának videó kártya vételért gyors pontos

[ Szerkesztve ]

(#36227) Bandita94


Bandita94
tag

Kérek egy Pirosat simii16-nak, ezért.
Korrekt megbízható vásárló!

Üdv. B.Laci

(#36228) Ittnemaz


Ittnemaz
aktív tag

kérek egy pirosat:katsi kollegának ezért a Battlefield 2 Complete Collection eladásáért.

nagyon korrekt srác, és megoldotta a ptk nélküli pesti átadást, villám gyorsan!

(#36229) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Kérnék pirosat a következő egyéneknek:
tomchy, tőle ezt a pendrive-ot vettem.
cadal tőle az arctic ventiket
atuci kollégának külön köszönet, mert visszavette az átalakítót amit rendeltem tőle, pedig hibátlan volt, csak mégsem volt rá szükségem, de mégis visszavette, szóval :R
cstomi15 egy pci-minipci átalakítót vett tőlem, erről sajnos már nem találtam linket.
magitor tőlem vette megezt a ventit.
minden üzlet rendben zajlott, semmi gond nem merült fel egyiknél sem.
ha valaki nem kapott pirosat, pedig sikeresen üzleteltünk, mert mondjuk kifelejtettem, az írjon rám privátot.
mod: satrafuckar egy minipci-os wlan kártyát vett tőlem sajnos link erről sincs már. minden simán zajlott.
donantonio gépében, amit tőlem vett, meghalt valami alkatrész, adtam neki cserecuccokat, és most szerencsére megy neki, a vele való találkozás is hibamentes volt.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#36230) Doki16


Doki16
addikt

Kérnék egy pirosat zazahoho fórumtársnak a maximálisan korrekt és gyors üzletért :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#36231) K1LLMy53Lf


K1LLMy53Lf
senior tag

Szeretnék kérni még egy nagy piros pontot stuntmanmike kollégának ezért az üzletért is! (a korábbi egy ház volt, ez pedig egy tápegység)

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#36232) zazahoho


zazahoho
őstag

ezért az üzletért piros pont illeti Doki16 -t korrekt megbízható emberke :R

[ Szerkesztve ]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#36233) ponti_ak


ponti_ak
addikt

noribu fórumtársnak nagy-nagy pirospont jár ezért az üzletért.

Köszönöm :C

[ Szerkesztve ]

(#36234) ®Sapphire


®Sapphire
csendes tag

Kérnék egy piros pontot vargapa1 (http://hardverapro.hu/tag/vargapa1.html) fórumtársnak!
Vásárolt tőlem egy sportkamerát!(a hirdetést időközben töröltem)
Minden a megbeszéltek szerint történt,korrekt!

(#36235) nonoka74


nonoka74
tag

win7777-nek pirosat a gyors és korrekt üzletért! :D

(#36236) danih válasza Füge007 (#36128) üzenetére


danih
addikt

Füge007 is megérdemel egy pirosat, főként gyorsaságáért (a biznisz abban a HSZ-ben van, amire válaszoltam).

(#36237) KaakukK16


KaakukK16
aktív tag

deicide-nek egy nagy piros pont a szuper egérért!:)

(#36238) k.mamut


k.mamut
csendes tag

Kérnék egy nagy pirospontot mistixx fórumtársnak.
ezért az üzletért: [link]

Megbízható Hardveres!

"Mindenre van megoldás, csak az elérési utat kell megtalálni."

(#36239) Slownz válasza z0d1AK (#1) üzenetére


Slownz
senior tag

Hatalmas piros pont sipi83 elvtárs pajtásnak, ezért az üzletért: [link]

Abszolút segítőkész korrekt eladó!

(#36240) Slownz


Slownz
senior tag

Pirspontot tomi_sci fórumtársamnak, ezért az üzletért: [link]

(#36241) sebo


sebo
tag

Kérnék egy piros pontot Tocso1706 kollégának, egy bst-37-es akkut vett tőlem.
Ajánlom másnak is, korrekt úriember. :C :R

(#36242) sebo


sebo
tag

Piros pontot kérnék amukbazso kollégának, korrekt üzleti partner. :R Másnak is ajánlom.
/üzletünk tárgya/

(#36243) mistixx


mistixx
tag

Piros pont illeti DeathAdder kollégát, vettem tőle egy kitűnő 5870-et. Megbízható és korrekt partner!

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#36244) ScrapUnit


ScrapUnit
aktív tag

sebo kollégának kérek egy pirosat microSD adapter biznisszel kapcsolatban! Megbízható, korrekt vevő, bátran ajánlhatom bárki figyelmébe! :R

::::::Xiaomi Mi11i SnapDragon Powered::::::pü-t hamarabb észreveszem! Ha nem veszem fel a telefont, írj pü-t! {30/912-7553}

(#36245) Katicaaa


Katicaaa
csendes tag

Eupalaestrus-nak Piros pontot kérnék ezért az üzletért : Autós töltő

[ Szerkesztve ]

Katica

(#36246) LÁZ


LÁZ
addikt

Pirospont illeti fordosgyula kollegát, ezért a bizniszért . Korrekt, megbizható vevőnek bizonyult.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#36247) bucilali


bucilali
aktív tag

Egy piros pontot kérek nrbii kollégának a gyors, korrekt PVR3000 Deluxe üzletért. (már érvénytelenítette)

Köszi és üdv: bucilali

Ha nem megy, eröltesd!-Ha eltörik, úgyis ki kellett volna cserélni....(Murphy)

(#36248) HSanyi


HSanyi
tag

Nagy Piros pont MALÉV kollégának, a 2Gb-s memória kártya vásárlásának gyors lebonyolítása miatt. A pénzt előre utaltam és a kártyákat megkaptam pár napon belül.
:C :C :C
AJÁNLOM!

Privátot írj, arról mindig kapok értesítést, KÖSZI

(#36249) -volkovy-


-volkovy-
tag

N-vidi-A úrnak szeretnék bevésetni egy szép nagy pirospontot.
Csereberéltünk, nagyon korrekt, nagyon normális, pontos, nem kötözködik feleslegesen, ilyesmik. Mindenkinek ajánlom..

Lelkem odvában megdöglött a bagoly.

(#36250) orkester


orkester
senior tag

Ph! megbízhatósági oldal idáig frissítve!

Megbízhatatlanokat továbbra is IDE.

Ha szeretnétek, hogy felkerüljön a pont a listára, linkeljétek a hirdetést is, ne csak a felhasználót! :K

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.