Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19072) gogreg


gogreg
csendes tag

Azt gondolom, ha valaki megérdemli, akkor [Poo] -nak, feltétlenül szeretnék piros pontot kérni!!!

Sajnos az üzletünk tárgyának hírdetését már nem találtam, de egy Dell PA-10 Family Notebook töltőt vettem tőle ma 8 napja.
Az üzlet nyélbeütése, korrektsége, és rugalmassága példás volt, gyakorlatilag a levelem elküldése után kb. 4 órával már újra tudtam használni a gépemet, sőt... még 1 hét garanciát is kaptam a töltőre! :))

...a businesünk azonban itt nem ért véget, mert a töltőt pár napig boldogan használtam, majd egyszer csak valami történt és már nem töltött tovább... Felhívtam, elpanaszoltam mi történt és ugyanazzal a nagyszerű hozzállással és rugalmassággal találkoztunk és állítottuk vissza a "kiindulási" állapotot, mint amikor még vásárló voltam.
(azt gondolom ezért egyébként simán megérdemelne az előzőtől egy sokkal nagyobb piros pontot is!!!) :K

Nagyon korrekt volt, és örülök, hogy még ha a technika ördöge közbe is szólt, de üzletelhettem [Poo] -val!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.