Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Petes


Petes
tag

Mivel ilyen még nincs és ebbe a témába h fáradtgőz minden belefér itt van ez is.
Itt lehet szeretni meg szidni is őket nyugodtan:)

(#2) Latissimus Dorsi válasza Petes (#1) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Ha engedik én lelkes látogató leszek:)

Kispál sa Borz rulz...

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#3) Petes


Petes
tag

Ezt én is így gondolom, szerintem itthon ők a legnagyobbak, legeredetibbek:)

(#4) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Szerinted :D Egész a múlt hétig egy Lovasi idézet volt az aláírásom: ''És most következzen az egyetlen slágerünk, amit pechünkre nem is mi írtunk...'' by Lovasi András, Wanted Fesztiválon a Kicsit szomorkás c. szám előtt :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) Petes válasza Dilikutya (#4) üzenetére


Petes
tag

1. ismered egyáltalán a zenekart?
2. ismered a Lovasi stílusát egy kicsit is?
3. Attól hogy valami nem sláger már nem is jó?
Egyébként szerintem a leghalgatottabb magyar együtteseközött benne van a Top10-ben simán...

(#6) Dilikutya válasza Petes (#5) üzenetére


Dilikutya
félisten

A fentebbi idézetet ha elolvasod, kitűnik, hogy honnan származik... ismerem a Kispált, igen sokat hallottam is, koncerten is voltam. Amúgy nem vagyok slágerpárti, de az ízlésem részletes bemutatásába most nem mennék bele.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7) _Volkovy_ válasza Petes (#1) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Én is csípem,de kell hozzájuk egy hangulat.:D

(#8) Latissimus Dorsi válasza _Volkovy_ (#7) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Főleg az utóbbi pár albumhoz.
Régebben azért kevésbé volt melankólikus a dolog.
Most meg valamelyik régi albumról kell játszani a koncikon, hogy pörögjön a közönség.

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#9) Petes


Petes
tag

Egy kis info az új lemezről

Nagy várakozás előzi meg a Kispál és a Borz Én szeretlek Téged című új albumának megjelenését...

A 16 vadonatúj szám mellett külön figyelmet érdemel Vetlényi Zsolt munkája, az eddigi legszebb Kispál-lemezborító.

''Egyszer egy előző lemezünk kapcsán készült interjúban megkérdezték a gitáros Kispál Andrást, miben más és mennyiben hasonlít ez a lemez az előzőekhez. A válasz: Annyiban hasonlít, hogy ugyanazok az emberek játszanak rajta, és annyiban különbözik, hogy más számokat. Elég jó közelítés ez egy soklemezes zenekarnál, de azért mégis, mit mondhatnánk még? Nem ugyanazok játszanak (csak), hiszen két dalt is vendégművész énekel, az első, cím nélküli tracket Csík János a róla elnevezett zenekar prímása énekli egy kecskeméti tükrös tornateremben, miközben az ajtóban bebocsátásra vágyó érett szépasszonyok kívántak aerobikozni, a ''Vackolj belém” című dalt pedig a zeneszerző(!), Leskovics Gábor (Pál utcai fiú) énekli, a lemez elsőként elkészült dalaként, 2003 novemberében rögzítettük Dióssyék csopaki nyaralójában.Talán ebből is kiderül, hogy van még egy komoly különbség az eddigi albumaink és ezen album között: nem ''igazi'' stúdióban készült.

Tavaly ősszel kezdtük el, és egy-egy szabad hétvégén/hét elején különböző üres nyaralókban (ott nem zavart senkit a dobolás), koncertek előtt/után a koncerthelyszíneken (Csongrádi Műv.Központ, JATE Klub) és végül a próbahelyünkön Pécs szélén, Patacson rögzítettük saját eszközeinkkel a felvételeket. Ezzel két célunk volt: megőrizni a dalok születésének örömzenés, spontán hangulatát, illetve megtalálni azt a nem manipulált hangzást, ahogy a mi fejünkben szólnak ezek a dalok. Ezzel talán először (kivéve a hangrögzítés első hősi évtizedeit persze) Magyarországon mi adunk ki olyan albumot, amely ''otthoni” körülmények között készült, és nem(!) tartalmaz máshonnan vett hangmintát, ugyanakkor reméljük, hogy megüti azt a színvonalat, ahogyan egy felvételnek szólnia kell 2004-ben. (Igaz sound-etalonjaink mind sokkal régebbiek ennél, finoman szólva nem vagyunk a stúdióvarázslat és a hangfelvételmanipuláció vad hívei.)

Talán ettől is - egy barátunk szóhasználatát idézve - ''bevállalós'' lemezt készítettünk, és úgy érezzük, még sosem lett ennyire egységes lemezünk, amely hangszerelésében-hangzásában, szövegeiben, borítójával ennyire egy irányba húzna, ugyanakkor reméljük, kibírja azt a zenei eklektikát, amely a munka kezdetétől célunk volt. Egy olyan képzeletbeli válogatáslemez volt a terv, amin a kedvenc stílusainkban játszanak kedvenc képzeletbeli zenekaraink, (nem mindig) képzeletbeli teremtményeknek.'' (Lovasi András)

Tracklista
2 Egy fiú ágyában
3 Csiga
4 Vackolj belém
5 WC-n sírni
6 Gyógyüdülő
7 Iszonyú lassú
8 Gomolygó
9 Ugyanazokat
10 Éjjel álmomban
11 Van amikor
12 Ippon lite
13 Kép mindenkiről
14 Karácsony
15 Minden rendben
16 Gumicsizma

(#10) Petes


Petes
tag

Ma este koncert Győrben! Jöjjön mindenki aki teheti és szereti)

(#11) b0unCe


b0unCe
aktív tag

Most hallgatom az uj szamokat. Remelem most előjön a régi stílus. (eddig nem ugy nez ki -3szamot hallgattam meg-)
Igen es en is Nagyon szeretlek teged. Csak igy tovabb... Meg sok jo albumot szeretnek!

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#12) b0unCe


b0unCe
aktív tag

dalszoveget (lyrics) nem latott valaki az albumhoz? A hivatalos honlapont meg nincs fennt. Mashol :F

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#13) mityku válasza Petes (#10) üzenetére


mityku
aktív tag

Voltál koncerten???
Milyen volt?
Elakartam menni, de nem volt most rá lóvém (illetve kellett másra) :(
Mondjuk utóljára mikor voltam Kispálon akkor a PSVMK-ba volt, aztán az utóbbi időben már máshová tették.

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#14) Petes


Petes
tag

Nagyon nagy volt a Győri koncert, ha jól emlékszem 2 óra 20 perces volt kb. ami azért szép teljesítmény... Kár volt kihagynod!
Az új album dalszövegei majd csak az új oldalukon lesznek elérhetők ami előreláthatólag majd hétfőn indul el!

(#15) benyo


benyo
tag

hali!
egy számcím érdekelne a kispáltól, meg hogy melyik albumon van:
vmi ijesmi, h :
''majd én leszek az őrangyalod,
kezemben felhúzott kalasnyikov..''

HAÉRTMIGO

(#16) b0unCe válasza benyo (#15) üzenetére


b0unCe
aktív tag

Éjjeli nyugtató a címe. Es a Holfenyexpress albumon lakozik. :)

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#17) GombócArtúr válasza b0unCe (#16) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

az volt az első album és első szám amit hallgattam és megszerettem! :)
Tényleg ők a legjobbak, csak nem örülök nekik hogy ilyen népszerüek. Majd kifejtem, de most mennem kell.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#18) b0unCe


b0unCe
aktív tag

En se orulok annyira ennek. Foleg azert mert egyre poposabb szamokal rukkolnak elo. Kb 6 eve hallgatom zenejuket szinte minden nap ;) azelott meg elvetve. Elso szam amit halottam toluk, vagyis az a szam ami miatt megszerettem az egyuttest az a Mialatt az eg volt.

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#19) mityku


mityku
aktív tag

Én mostanában új számpkat nem hallgattam tőlük vannak régi bevált kedvenc számaim, mint pl. szőkített nő; ha az életben; húsrágó, hídverő; kicsit szomorkás...

Most lesz vagy volt a Reklámzabálók bulija Debrecenbe (nem vagyok képbe a dátumot illetőne), ott is volt vagy lesz Kispál.
Sajna Győrben nem lesznek, pénteken itt lesz ez a Vodás Reklámzabálok dolog
:((

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#20) duracell89


duracell89
senior tag

Khiiiraly!:C
kispaltopik!

uj albumuk nemrossz, csak szerintem kicsit más mint az eddigiek, közérthetőbb, popposabb stilus:U, de azért teccik :)

(#21) duracell89 válasza benyo (#15) üzenetére


duracell89
senior tag

éjjeli nyugtató refrénje:
''...az életbe' bén vaok az őrangyalod
kezembe' felhúúzott kalasnyikov, ragyog
a nap kelfel éppen a hátam mögött
nagy fehér szárnyakkal ott kőrözök...''

ezt most igy reggel fejől ;)

[Szerkesztve]

(#22) duracell89


duracell89
senior tag

kedvenc kisp számotok? :F ;)

(#23) mityku válasza duracell89 (#22) üzenetére


mityku
aktív tag

Szőkített nő!!! :D

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#24) andorpapa


andorpapa
őstag

Van köztetek pécsi?

Én az vagyok, és egy nagyon érdekes megfigyelést tehetek közzé. Haverokkal már régóta figyeljük a jelenséget, és nyugodtan állíthatom, hogy ''méréseink'' nem csalnak:

1. tétel: a budapestiek és a vidékiek jelentős része szereti a Kispált.
2. tétel: Pécsen is sokan szeretik a Kispált.
3. tétel: Pécsen nagyon sokan ismerik közelről a zenekar tagjait.
4. tétel: Pécsen nagyon sokan nem szeretik a Kispált.
3+4. tétel összegyúrva: Pécsen nagyon sokan azért nem szeretik a Kispált, mert ismerik a tagokat.
5. (summa) tétel: az országban Pécs az a település, ahol a legtöbben rühellik a Kispált.

Ezzel nem a zenekart minősítem, csupán egy érdekes megfigyelés eredményeit tettem közzé. Persze nekem is van véleményem a bandáról, meg a zenéjükről.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#25) Petes


Petes
tag

Lehet hogy kezd slágeressé válni a zenekar de ha elmész egy olyan koncertre ami csak Kispál és nem egy szigetes sláger koncert ahol az emese meg a többi ilyen megy a régi hangzás is megvan és jól megfér az új mellett.

(#26) benyo válasza b0unCe (#16) üzenetére


benyo
tag

thx

HAÉRTMIGO

(#27) b0unCe


b0unCe
aktív tag

Pecsi lennek es en is tapasztaltam, hogy sokan szeretik es sokan utaljak a zenekart itt. Szoval mindenkinek van velemenye rola. Akik utaljak azok azert mert vagy tuskok a szoveg megertesehez, vagy nem a szovegre arra.

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#28) andorpapa válasza b0unCe (#27) üzenetére


andorpapa
őstag

Ez azért erős általánosítás! Pont az a baj a zenekaros topicokkal, hogy általánosságokban beszélünk, és szubjektív dolgokat próbálunk objektíven tálalni.

Szerintem nem azért nem szeretik sokan, mert pl. tahók a szöveg felfogásához, hanem például azért, mert nem tetszik nekik az a hozzáállás, hogy pécsi koncerten olyan részegek, hogy nem tudnak bizonyos számokat eljátszani, csak harmadik nekifutásra, vagy például az is sokak számára probléma, hogy a zenei megvalósítás sokszor eléggé ''egyszerű'', basszusgitárosok körében elterjedt szólás, hogy ''ne legyél már Lovasi'', vagy ''XY kb. olyan jól basszerozik, mint a Lovasi'', esetleg ''legalább akkora tehetség, mint a Lovasi'', és persze ezek nem pozitív megnyilvánulások. Tehát nem feltétlenül tuskó az, aki Kispálékat nem teszi a kedvencek listájába.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#29) Petes


Petes
tag

Nem gondoltam volna hogy Lovasi szakmailag nem egy jó basszugitáros... Persze ez egy teljesen hétköznapi zenéhez csak olyan szinten értő embernek (tettszik-nem tettszik) mint én vagyok nem is tűnhet fel.
És a többiek? Márhogy szakmailag? Róluk csak jót hallottam különösen most a dobosról az új album kapcsán

(#30) b0unCe válasza andorpapa (#28) üzenetére


b0unCe
aktív tag

Hat tudtommal Bandi enekes. ;) Attol meg, hogy tud melette gitarozni is... A masik, hogy az albumokon levo zenei minoseg kivalo. Szoval nem hinnem, hogy nem tudnanak zenelni.
A szoveguk... hat arrol nem mondok semmit. Mondhatjuk koltonek.
Es az eneklessel sincs gond.

Abban igazad van, hogy sokan a tuctuc zene hallgatok kozul meg egyeb mas szelsoseges mas mufaj-t hallgatok nemigen szeretik. Az hallgassa akinek tetszik.
Az, hogy hogyan adjak elo a szerzemenyeiket a szinpadon az meg az Ö stilusuk.
Ha vki ugy megy ki a koncertre, hogy nem tudja a szoveget annak nem valoszinnu, hogy elvezheto lesz. Ellenkezo esetben meg yo. :)) nem is picit.

#29: Van olyan mondas, hogy ''gykori mint a kispaleknal a dobosvaltas'' :B Vmi igazsag van benne.

[Szerkesztve]

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#31) andorpapa válasza b0unCe (#30) üzenetére


andorpapa
őstag

Igen, Bandi énekes. De akkor ki basszgitározik a Kispálban? A Bandi. A hegyről. Na de ha énekes, akkor miért basszerol? Költői kérdés volt.

A szöveggel nincs bajom, kellően kispálos, amolyan stílusjegyük, ami nem rossz. A többiek zenészi képességeiről nem tudok nyilatkozni, én csak a basszusgitárral vagyok közeli kapcsolatban, így erről tudok véleményt alkotni. Szóval Bandi hangja kispálos, a mondandója kispálos, kispálosan énekel, egyebek mellett emiatt Kispál a Kispál, de ő tényleg inkább énekes, mint ''bézeres''.
A koncertjeikről sem alkotok se pozitív, se negatív véleményt, csak azt vetettem fel, hogy kicsit érdekes az, amikor Bandi véletlenül ide-oda ugrál a versszakok között, a többiek meg csak győzik követni, illetve szegény srácok nem tudnak egy normális H dúr akkordot lenyomni, mert mindegyikük másként értelmezni a H dúr lefogását a saját hangszerén (magyarul totál részegek).

Ettől függetlenül a Kispál az Kispál, ismeri mindenki és hosszú évek óta meghatározó jelenség a magyar zeneiparban, ezt nem is vitatom. De tényleg érdekes, hogy a Kispál mellett viszonylag kevesen mennek el semlegesen.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#32) buci_ válasza b0unCe (#18) üzenetére


buci_
tag

nem is, mert a szokitett not tanultad meg ugy eloszor hogy nem ismerted a dallamat.. es ott kezdodott minden:D (altalanos 3. - siklosi tabor:) )

Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

(#33) Petes válasza andorpapa (#31) üzenetére


Petes
tag

A koncertekkel kapcsolatban annyi hogy szerintem nagyon jól csinálják amit és ahogy csinálnak, hozzáteszem éneddig még sajnos csak 3 koncerten voltam (Győr, Sopron, Győr) de eddig egyszer sem volt részeg a Lovasi meg szerintem a zenekar többi tagja sem (mondjuk ezt Kispálon nehéz észrevenni mert nagyon csendes:) de legalább az ő bulijuk olyan hogy a számokat többnyire új változatban ismerhetjük meg és ez azoknak akik szeretik őket nagyon jó, szinte sosem úgy adják elő ahogy az albumon van rajta.
Hallottam régi koncertfelvételeket ahol a Lovasi tényleg részeg volt és szerintem abszolut jól áll neki, nagyon jó beszólások és váratlan fordulatok...

(#34) b0unCe válasza buci_ (#32) üzenetére


b0unCe
aktív tag

De akkor meg nem hallgattam napi 10 orat ;) Azutan meg eltelt par ev es a Mialatt az eg-et meghallgatva szerettem meg igazan.

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#35) buci_ válasza b0unCe (#34) üzenetére


buci_
tag

yah es akkor jon az AU-feeling :P

Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

(#36) GombócArtúr válasza b0unCe (#18) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

háj! Ez itt egy időbeli anomália vagy képtelenség vagy mi a rák... :) A mialatt az ég az a Velőrózsákon van rajta, ha nem tévedek, az pedig egy 2001es album.
Bocs a kukacoskodásért, csak szemet szúrt! :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#37) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Ha adhatok tanácsot azoknak akik Kispál koncertre szeretnének járni akkor:

- Ne menjetek ingyenes koncertekre: tele van idióta barmokkal, akiknek fogalmuk sincs róla hogy hol vannak, de azért pogóznak ezerrel meg fellökdösnek mindenkit, mert ők kőkemények. Csak azt nem veszik észre hogy ez nem kemény rock, vagy metál vagymi, tehát nem illik ide.
-Húzzátok be a nyakatokat mert váratlanul egyik-pillanatról a másikra fejbe nyomhat egy 20kilós bakancs :)
ebből következik egy kérdés is: miért olyan nagy élmény felmászni a többiekre és cipeltetni magad velük? aztán meg jó nagyot koppanni a földön :)
és az utolsó tanács: gyertek ki a PeCsába most decemberben!!!

Volt valaki az A38-on az antológián?

Azért írtam a popularitás problémájáról, mert péel 3 évvel ezelőtt a sportszigeten voltam először kispál koncerten, igaz akkor még nem mentem be a tömegbe, és akkor ők sem a nagyszinpadon, hanem hátul egy kicsin játszottak és a közönség is elég kevés volt és senki nem rugott fel senkit és mindenki jólérezte megát meg ugrabugrált, miegymás...

ehhez képest idén a sportszigeten, megyek be, soha nem látott hatalmas tömeg, épp vége egy számnak és mit látok? 3 idióta ugrál és órdítja hogy: BANK DENSZ HÓL! (eskü igaz) elől nem lehet megmaradni, hatan hétfelé löknek, és tele van kis 12 évesekkel. egyszerüen élvezhetetlen volt...


''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#38) buci_ válasza GombócArtúr (#36) üzenetére


buci_
tag

;] ez mar nekem is feltunt, de nem akartam emliteni a szokitett no jobb esetnek bizonyult :P :)
baunsz pedig te matekos osztalyba jarsz :U :D

Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

(#39) buci_ válasza GombócArtúr (#37) üzenetére


buci_
tag

hat mondjuk tavaly decemberben pécsen volt egy unplugged koncertjuk, amihez persze hozzatartozik hogy kis kontaktot teremtenek a kozonseggel, mivel azert rengeteg sok ismerost inkabb egy csendes-ülősre hivnak el, mint egy pogos,porgosre :).. szal ket szam kozott Bandi mindig dumalt es vmelyik paraszt hatulrol mindig beordibalta, hogy SOK A DUMA!

no comment

Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot!

(#40) escie


escie
őstag

andorpapa:
ez a helyzet ugyanígy van pl a Tankcsapda-Debrecen konstallációban...
mármint a debreceniek nem annyira csípik...

az meg hogy milyen bőgős Lovasi, hát nem tudom, én bőgőzgetek van némi rálátásom...
nem mondom, hogy egy John Myung:), de szvsz néha igen ötletes dolgai vannak...
egyrészt.
másrészt nem a csodálatos basszgitártudása miatt kedveljük, simán elviszi a bandát a többi zenész.
harmadrészt szerintem egy zenét nem úgy kell hallgatni, hogy ki milyen zenész, inkább tetszik-nemtetszik alapon.

a legutóbbi album nemrég juttott el hozzám. hát szvsz fentesztik:D. időszakos nagy kedvencem a Tiszai pu. a miskolci koncerten különösen jó volt. ;)
nameg a ''deszeretnék'' is nagy favorit újabban...

körkérdés: szerintetek tud Kispál gitározni úgy, nem lóg folyamatos jelleggel a cigi a szájából?
:))

I'm back, baby!

(#41) GombócArtúr válasza escie (#40) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

:) a cigi a második legfontosabb kellék a gitárhúrok után!

Egyébként azért bagózik végig a koncert alatt, (ő mondta) mert ha vége egy számnak és a lovasi beszél valamit, akkor ő nem csinál semmit, és olyan hülyén néz ki, meg érzi magát, amikor csak áll és nem történik semmi. Ám a cigi az remek pótcselekvés, állitólag csak a koncertezések miatt van, vagy amiatt szokott rá. :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#42) b0unCe válasza GombócArtúr (#36) üzenetére


b0unCe
aktív tag

A velorozsak 2000es album. Hat az kozel 5 eve volt. Na de mindegy. Lenyeg a lenyeg fiatal vagyok ahhoz, hogy a Naphoz Holddal ''lemezbemutato koncertjen'' legyek reszeg :))

Naphoz Holddal (1991)
Föld, kaland, ilyesmi... (1992)
Ágy asztal tévé (1993)
Sika, kasza, léc (1994)
Ül (1996)
Bálnák, ki a partra! (1997)
Happy Borzday (1997)
Holdfényeszpressz (1998)
Velőrózsák (2000)
Bandi a hegyről (2001)
Turisták bárhol (2003)
Én, szeretlek, Téged (2004)


buci: Csendesulos tenyleg rulz. Emlekszem az elso ilyen koncerten az elso sorban ultem ingyen. Csak az operator volt melettem ;] meg yopp (dante-bent 2001)

[Szerkesztve]

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#43) duracell89


duracell89
senior tag

az aláirasodban pontatlanul idézel :U (pedig azt ugy nem illik, bezony..nana :DDD)

igy van a számban
''azér a Cosmo-politén tesztje szerint nincs baj
csak többet kéne szopnom
meg kicsit vékony az ajkam
mer túl sokat vagyok otthon''

monnyuk ez nagyon mind1, de csak azért is nyaggatlak ;)

[Szerkesztve]

(#44) b0unCe válasza duracell89 (#43) üzenetére


b0unCe
aktív tag

De nekem ugye minde rendben van? :))
2004. november 20.
Pécs, PEK
21:00
előzenekar: Kaukázus

Erre tessek eljonni.

[Szerkesztve]

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#45) duracell89 válasza b0unCe (#44) üzenetére


duracell89
senior tag

mennék, de hogy? péécs kurvamesszevan innen, de max benézek nagyihoz, és irany a concerto :DDD

(#46) duracell89 válasza b0unCe (#44) üzenetére


duracell89
senior tag

Lcseszted te is az idezetet :DDD

igy pontos:
''Beszél aki keres.
Hallgat aki talál.
Senki nem ért semmit.
Az orvosok például nemértik a halált.''

(#47) GombócArtúr válasza duracell89 (#43) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

micsoda szégyen :), az egy-mer tipusu kötőszavakat félrehallottam, a cosmo-polietilén meg direkt van

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#48) escie válasza GombócArtúr (#47) üzenetére


escie
őstag

most az új alburól beszéltek??
héé, nem ér. nekem még nincs meg... :P

I'm back, baby!

(#49) Petes válasza escie (#48) üzenetére


Petes
tag

Akkor szerezd be gyorsan:)
Az Én szeretlek téged életem első eredeti, boltban vett Cd-je. De simán megérte a Háromezernyolcat...

(#50) duracell89 válasza escie (#48) üzenetére


duracell89
senior tag

égbekiáltó bűn! :(( (najo nemis:D)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.