Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  kiskökörcsin

Hozzászólások

(#1) kiskökörcsin


kiskökörcsin
újonc

Végre !!!!!! Háromszoros hurrá ! Megtörtént a csoda ! A csoda , hogy leülhetek a géphez és elkezdhetem a mai napon ( az az 2011.04.11-én ) a blogom írását . Ráadásul úgy , hogy senki sem zavar . A tesóm nem nyit be minden percben , hogy megkérdezze a tőle megszokott stílusban - Elhúznál már a géptől ?! Illetve anya sem hívogat a konyhába , hogy vigyázzak a tejfölös csirkemellre oda ne kozmáljon, amíg ő kiteríti a ruhát . Mindenki elszívárgott mellőlem. Üres az egész ház és remélem egy ideig így is marad.Elmerülhetek a gondolataimban úgy , hogy nem kell másra figyelnem ! Szuper !!! Úgy hiszem már ezért érdemes volt felkelnem annak ellenére , hogy a reggelem szörnyen rosszul indult. Egy normális göncöt nem találtam magamra amiben szívesen betipegtem volna a suliba és mivel egy hónapja nem vagyok képes egy harisnyanadrágot megvenni így maradtam a régi lyukacsos ám hűn szeretet darabom mellett amit a lilla szoknyámhoz társítottam . Persze a suliban a nap folyamán rájöttem , hogy az ember bármennyire is szerethet valamit , ha az már nem szolgálja a funkcióját kidobnivaló . Mégpedig a kukába . De a kedvenc harisnyanadrágomat? Igen, Adrienn azt !!!! Amiért kb. 55 személy szólított meg , hogy : Elnézést , de csak szólni akartam , hogy egy nagy lyuk tátong a bal lábán .Hát nem égő .... :B Végülis sikerült meggyőznöm magam , hogy igen :) Így ,ha minden jól megy holnap veszek egy zöld színűt sőt nem is egyet ....több ezernyit ! Pirosat , kéket, sárgát,feketét , virágosat , kockásat és így tovább :) Milyen egy kelekótya lélek is vagyok . Így kezdem el a blogom írását ....? Végülis ez is egy megoldás . Remélem akik elolvassák , nem fogják tépni a hajukat ( gondolok itt a fiúkra) . Bár azt is megnézném .....:P

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  kiskökörcsin
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.