Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kézilabda világbajnokság 2009 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3) Egon válasza Latissimus Dorsi (#2) üzenetére


Egon
nagyúr

Hát igen, ezzel egyetértek.
A mai meccsel, és az elkövetkezendőkkel kapcsolatos véleményemet bemásolom ide, egy másik fórumról egy az egyben:

Szerintem nem fogunk továbbjutni (hacsak valami váratlan eredmény közbe nem jön, pl. ha Korea ma kikap az afrikaiaktól). A hátralevő két mecscből az egyiket mindenképpen meg kellene nyerni (ahogy számolom, az 1 pont nem lenne elég), és az eddigi meccseken mutatott forma alapján erre vajmi kevés az esély. A sok eladott labda valóban bosszantó, de az igazi probléma szerintem a védekezés. Úgy tűnik, N.A. mindent alárendel a minél kevesebb csere oltárán, de ha egyszer rossz a védekezés, cserélni kell, nincs mese. Középen Ferling és Kindl katasztrofális (igazából akkor jöttünk fel tegnap is, amikor beállt előbb Hornyák, aztán Tóth), véleményem szerint a Szűcs-Tóth-Hornyák trióból kellene kettőt védekeztetni középen (akár mindhárman bent lehetnek védekezésben, és Szűccsel támadhatnánk is akár). A jobb és bal kettőben védekezők alacsony termete is komoly gond: erre is jó lenne valamit kitalálni. Pláne úgy, hogy szerintem a sokak által dicsért Balogh Bea (aki támadásban valóban jól muzsikált, főleg ma) rendkívül lassan fordul, nem túl jól védekezik, így mellette Borbásnak duplán kell figyelni (amiben hamar elfárad). Azt sem értem, miért nem próbálunk többet védekezni nyitotabban (5-1 vagy 4-2). Summa summarum: nagyon drukkolok a csapatnak, de félek, hogy ez kevés lesz. Most jön egy pihenőnap: remélem ez elég lesz ahhoz, hogy kicsit összekapják magukat (főleg fejben) a csajok, valamint a szöv. kapitánynak, hogy az eddigi tapasztalatok alapján a lehető legjobb változattásokat hajtsa végre a szerkezeten.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kézilabda világbajnokság 2009 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.