Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Két probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Atlantis


Atlantis
veterán

Bocs a nem túl frappáns címért, ma már csak ennyi telik tőlem...:)

1., mióta új rendszert tettem fel, nem működik a Startlap. Bejön az oldal, de akármire kattintok, nem csinál semmit. Nincs hibaüzenet sem. Kérdés, mi okozza és mit lehet tenni, hogy működjön?
2., Van a wigwam.sztaki tűzfaltesztelő része. Kiírja, hogy nem akar tesztelni, mert lehet, hogy valami Referer le van tiltva. Néztem a tűzfal beállításait, de nem találok semmi erre utaló jelet. Mit lehet tenni?

lehetőleg ne kelljen új rendszert feltennem.
Tűzfalam NIS 2003, alapbeállításokkal.

[Szerkesztve]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#2) Atlantis


Atlantis
veterán

Senki?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3) lesaux válasza Atlantis (#1) üzenetére


lesaux
veterán

Próbáld meg lelőni a tűzfaladat egy próba erejéig. Tuti van benne egy popup-blocker vagy mi a neve.
A Startlap meg feldob egy javascriptes ablakot, szerintem azt blokkolja.

(#4) Atlantis válasza lesaux (#3) üzenetére


Atlantis
veterán

Kikapcsoltam, de úgy sem megy.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5) lesaux válasza Atlantis (#4) üzenetére


lesaux
veterán

Próbáld meg, légyszi, a www.nb1.hu-t, és ott kattanj egy tetszőleges címre a bal oldali hasábban.

(#6) Atlantis válasza lesaux (#5) üzenetére


Atlantis
veterán

Működik, miért?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#7) lesaux válasza Atlantis (#6) üzenetére


lesaux
veterán

Akkor nem javascript és nem is pop-up blocker a ludas.
Viszont nincs több ötletem.

(#8) Atlantis válasza lesaux (#7) üzenetére


Atlantis
veterán

Most már a Startlap is megy. De van, ami még mindig nem müxik.
Asszem, holnap XP install lesz. :(

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Két probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.