Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tartozékok, egyebek  »  Keresek Vodafone - Fanta kuponkódot (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) glaci


glaci
őstag

Sziasztok!

Balf@x voltam, ezért keresek valakit, akinek esetleg van felesleges megmaradt Vodafone - Fanta kuponkódja!
Szerettem volna egy tablet vásárlásához felhasználni egy kódot, meg persze esetleg nyerni is valamit. Össze is gyüjtögettem az elmúlt hónapban 7 kupakot, de elfelejtettem, hogy csak 29 -ig lehet feltölteni. (Valamiért a hónap végére emlékeztem.)
Így most mérgelődök, mert nemcsak a nyereményről csúsztam le, hanem a Vodafone kedvezményről is. :( (Kellett nekem ilyen sokat melóznom az utóbbi napokban, most így jártam.)

Ezért kérem, ha valakinek van esetleg fel nem használt kuponkódja, amit már biztos, hogy nem is fog felhasználni az kérem küldje el nekem egy e-mailban.
Az adataimnál elvileg látható a címem:g_laszlo(at)freemail.hu(ngary)

Köszönöm szépen, ha tud valaki segíteni, ha nem, akkor meg úgy kell nekem, figyeltem volna jobban.

Köszönettel:
G. László

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#2) glaci válasza glaci (#1) üzenetére


glaci
őstag

Mivel csak a mai napig lehet felhasznalni a kuponokat, ma UP -olom neha, utanna megy a sullyesztobe a tema.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#3) glaci válasza glaci (#2) üzenetére


glaci
őstag

Esetleg még fel nem töltött Coca-Cola kupakot fel tudok érte ajánlani, ha az megfelel.
(Abból is van még néhány.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#4) glaci válasza glaci (#1) üzenetére


glaci
őstag

Gyors helyzetjelentés: Egyelőre még senki nem jelentkezett! :(

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#5) glaci válasza glaci (#1) üzenetére


glaci
őstag

Lehet, hogy nem lessz ebböl tablet kedvezmény! :(

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#6) glaci


glaci
őstag

Meg fel tudok ajanlani Pepsi kupakot is!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

Útvonal

Fórumok  »  Tartozékok, egyebek  »  Keresek Vodafone - Fanta kuponkódot (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.