Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Keresek valamit amit nem tudok micsoda (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) sziszegőII


sziszegőII
tag

Na szóval!

Nem tudom emlékeztek e még de kb 2 éve a Nestlé zabpelyhek dobozában volt egy kis kb 10x10 es kártya amin Lord of the rings képek voltak.
Nos ennek az a különlegessége hogy ha más szögből nézem más képet ad.
Arra lennék kiváncsi hogy mi ennek a tipusú nyomtatásnak a neve és hogy magyarországon hol csinálnak ilyet.
Köszi

ui: a hologramhoz hasonlít

Hp Pavilion zv5380 noti. A64 3200 1g ram, 80g hddm dvd-rw stb stb

(#2) bLaCkDoGoNe válasza sziszegőII (#1) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Tudom mire gondolsz, ilyen volt a '80-as években a kínai pandamacis vonalzó is :D.

Hogy hol csinálnak ilyet, azt sajnos nem tudom, de a lényege a dolognak az, hogy a felülete nem sima, hanem hosszú, háromszög alapú hasábok vannak egymás mellé rakva, amelyeknek minden oldala más képet ad, ezért változik a kép a mozgatáskor (a hasáb másik felületét látod). Legalábbis a pandás vonalzó még ezen az elven működött, lehet, hogy ez a LOTR cucc már kicsit kifinomultabb.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3) sziszegőII válasza bLaCkDoGoNe (#2) üzenetére


sziszegőII
tag

És a képek hogy vannak a műanyag réteg alatt?

Hp Pavilion zv5380 noti. A64 3200 1g ram, 80g hddm dvd-rw stb stb

(#4) bLaCkDoGoNe válasza sziszegőII (#3) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerintem ezekben a kis ''hasábokban'' vannak, mindegyik oldalán más. De ez csupán az én elméletem. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#5) mdk01 válasza bLaCkDoGoNe (#4) üzenetére


mdk01
addikt

Egyébként tényleg így működik és ha belegondoltok nem semmi egy 5let, pláne a kivitelezés.:Y

(#6) tiv83us


tiv83us
veterán

Eleg sokminden elfer a Faradt Goz-ben, de azert ez mar nem.
Zartam.

Always Outnumbered, Never Outgunned

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Keresek valamit amit nem tudok micsoda (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.