Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Wombath #135271 üzenetére

    Kösz a véleményt, az ilyen hsz-k miatt picivel derültebben látom az spd-s jövőmet :DDD . A legeslegjobban amúgy talán attól félek, hogy a hirtelen satu-fékezésekről teljesen lemondhatok, mert olyankor állóra fékezek és nincs időm a pedál kioldással vacakolni. Sajnos nagyon gyakran fékezek így, első spd próbálgatós körömön 3-ból kétszer talán emiatt estem el. Na de még meglátjuk, rendeltem multi release stoplit, ha megjön, azzal is futok egy kört.

    szabolcs.sz: Kösz, sok szép hely van a kárpátokban, lenne amit bejárni. Én egyelőre autó híján csak a csíki havasokat, gyimeseket meg a hargita hegységet járom, mondjuk így sem panaszkodhatok, mert szép hely az összes, csak hát 1800m a legmagassabb hegy 50km körzetben, az ennél magasabb, mondjuk 2000-2500m+ hegyek minimum 150km-re vannak innen. Az sem vészes, csak kéne egy autó... vonattal nem tom meg lehet-e oldani a dolgot, elvileg azokra a járatokra, amin van bringás jelzés, igen, csak van a dologban egy kis bibi: egyiken sincs ilyen jelzés (Románia...) :DDD

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák