Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nobufalo


nobufalo
tag

Hello

Ahol dolgozom, szeretnének egy komoly weoldalt csinálni, (csináltatni)
megkérdeztek engem hogy van-e vala 5letem, gondoltam írok ide a véleményetekért!
Van egy olyan elképzelésem, hogy keresek egy céget, vagy egy megbízható forrást, aki tudna készíteni eggyet, lenne egy alap, elképzelés (flash menü, frissíteni csak ritkán kéne).
Erre kellene valami javaslat, tudtok valakit???
Fontos lenne!

Abit NF7-S V.2.0-2500barton@230*9.5-Radeon 9600pro@470/670-512DDR@453

(#2) engusz válasza nobufalo (#1) üzenetére


engusz
veterán

A barátommal foglalkozunk honlapok készítésével. Ha leírod bővebben, hogy miről lenne szó, akkor meg tudom mondani, hogy vállaljuk-e.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#3) MUŁĐER válasza nobufalo (#1) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Szerintem te is meg tudnád csinálni,persze sok idő kell egy jó flash elkészítéséhez.
Én még csak most ismerkedek vele,csak idő kérdése az egész.

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#4) nobufalo válasza engusz (#2) üzenetére


nobufalo
tag

Egy cég szeretné bemutatni a szolgáltatásait, és reklámozni magát (minnél több ügyfelet csalogatni)
Színvonalas oldal kéne tehát valamilyen flash alapú, mennyiért lehet egy ilyet elkészíteni körülbelül?
Számlaképesek vagytok?

Abit NF7-S V.2.0-2500barton@230*9.5-Radeon 9600pro@470/670-512DDR@453

(#5) L3zl13 válasza nobufalo (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Mondd az infót oszt felezünk. :))

Aki hülye, haljon meg!

(#6) engusz válasza nobufalo (#4) üzenetére


engusz
veterán

Értem. Számlaképesek vagyunk.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#7) atus válasza nobufalo (#4) üzenetére


atus
senior tag

Attól, hogy flash alapú, még nem lesz színvonalas. Sőt flashben egy kezdő munkája sokkal bénább szokott lenni, mint anélkül.

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#8) lesaux válasza atus (#7) üzenetére


lesaux
veterán

De azért tök jó, hogy aki otthon összerakott már egy 20 soros HTML-t, az rögtön elvállalná egy
cég weblapját is. :DDD

(#9) nobufalo válasza engusz (#6) üzenetére


nobufalo
tag

keresek egy olyan honlapot ami mondjuk tetszene.
Valamilyen árat azért mondhatnátok.

Abit NF7-S V.2.0-2500barton@230*9.5-Radeon 9600pro@470/670-512DDR@453

(#10) L3zl13 válasza lesaux (#8) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Miért húzod le az embereket látatlanba? Benyújtanak egy tervet, ha jó megveszik, ha nem nem. Ha valaki elég magabiztos, akkor hadd próbálkozzon.

Láttam én már ötmilliós weboldalt is, ami szerul nézett ki és még nem is működött rendesen, pedig ''profi'' cég csinálta. :(

Egyébként meg a fenti ajánlat komoly volt. :DDD

[Szerkesztve]

Aki hülye, haljon meg!

(#11) engusz válasza nobufalo (#9) üzenetére


engusz
veterán

Árat csak akkor lehet mondani, ha teljes egészében tudunk mindent. Azt, hogy milyen igények vannak. Hány ''oldal'' kell. Mennyi munka van a grafikával, milyen anyagokat kapunk meg előre. Mekkora szabadságot kapunk az alkotásban. Sok-sok tényező befolyásolja az árat.

No meg persze ott van az a része is, hogy számla nélkül sokkal olcsóbb lenne. Meg úgy nem tenne el a főnököm egy csomó pénzt. :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#12) lesaux válasza L3zl13 (#10) üzenetére


lesaux
veterán

Kit húztam le? Csak megjegyeztem, hogy milyen sok itt a weblapkészítô kisiparos, webdizájner,
grafikus. :)

(#13) faster válasza lesaux (#8) üzenetére


faster
nagyúr

Én láttam már ötszáz oldalas HTML-t is, ami sz@rul nézett ki. :D

(#14) nobufalo válasza L3zl13 (#10) üzenetére


nobufalo
tag

szerintem itt a maximális erre szánt keret 50.000-100.000ft között van de ez nem biztos csak tipp, én nem akarom őket lehúzni, ők korekktek velem ezért én is csak korekkt embert keresek!!!

Abit NF7-S V.2.0-2500barton@230*9.5-Radeon 9600pro@470/670-512DDR@453

(#15) engusz válasza lesaux (#8) üzenetére


engusz
veterán

Kire gondolsz?

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#16) 15000 válasza nobufalo (#9) üzenetére


15000
tag

van nekem is 1-2 ismerősöm, akik ilyenekkel foglalkoznak, referenciát is tudok, ha kell.

- It's the one that says BAD MOTHAFUCKA' ...

(#18) L3zl13 válasza lesaux (#12) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Miért, szerintem egyértelmű hogy a PH-s fórumozók többsége hardver vagy szoftver (webdizájn) téren érintett, vagy vannak ismerősei ilyen téren.

Aki hülye, haljon meg!

(#19) pojakcs válasza nobufalo (#1) üzenetére


pojakcs
senior tag

Szerintem egy weblap nem a flhastől lesz színvonalas. Sokkal többet nyom a latban az információk minősége. Gondolok itt a naprakész, pontos, részletes információkra. A körítés másodlagos, sőt néha inkább idegesítő.
Weblapkészítés témában tudom ajánlani Biker PH-társunkat. Tanulni is lehet tőle, és akár sk csinálni valamit. Én is ezt tettem. :)

Üdv: Csaba

(#20) nobufalo


nobufalo
tag

Azért jöüttem ide, mert biztos vagyok abban hogy aki ide jár fórumozni az tuti, hogy rendes pénzért rendes munkát is készít!
jó lenne egy ilyen oldalt összerakni, ez ma merült fel, gondoltam az az első, hogy itt rákérdezek, mert ti biztosan tudtok valamit erre!!!!

Abit NF7-S V.2.0-2500barton@230*9.5-Radeon 9600pro@470/670-512DDR@453

(#21) nobufalo válasza pojakcs (#19) üzenetére


nobufalo
tag

Minden infóra kapható vagyok, egyenlőre csak felmérem a terepet, én nemtudnám megcsináűlni, max egy fényképalbumot tudok feltenni a netre vagy egy két gagyi oldalt(kezdeti warez :) )

Abit NF7-S V.2.0-2500barton@230*9.5-Radeon 9600pro@470/670-512DDR@453

(#22) engusz válasza nobufalo (#20) üzenetére


engusz
veterán

Készíts mini pályázatot. Tedd elérhetővé az anyagot, amivel dolgozni kell és várd a beérkező munkákat. Szabj meg egy határidőt is. Persze árat is közölj. Aztán döntsd el, hogy melyik tetszik. Illetve a főnökség melyikre bólint rá.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#23) nobufalo


nobufalo
tag

[L]http://www.friendsofed.com/fmc/gallery/sharp.htm[/L]

Mondjuk ez elég komoly, aki csinálta biztos vágja a témát hasonlóra gondoltam én is.
Persze csak más webformában.

Abit NF7-S V.2.0-2500barton@230*9.5-Radeon 9600pro@470/670-512DDR@453

(#24) faster válasza nobufalo (#23) üzenetére


faster
nagyúr

Ennél alább ne add! :C

[L]http://fashion.dior.com/dior.html[/L]

(#25) nobufalo válasza engusz (#22) üzenetére


nobufalo
tag

Tudnál nekem ebben segíteni? hogy kezdjek hozzá, hol tegyem közzé?

Abit NF7-S V.2.0-2500barton@230*9.5-Radeon 9600pro@470/670-512DDR@453

(#26) engusz válasza faster (#24) üzenetére


engusz
veterán

Ha már flash oldalaknál tartunk. [L]http://www.pixelranger.com[/L].

Egyébként pedig egy cég oldala inkább legyen igényes, mint csicsás. Felesleges a flash. Remélem nem félreérthető a dolog. Persze mindig a megrendelő diktál. Ha flash kell, az lesz.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#27) nobufalo válasza faster (#24) üzenetére


nobufalo
tag

Ez biztos tetszene a főnökségnek :)
Az is megoldható, hogy mondjuk ezt az oldalt átírja valaki, képet, zenét kicseréljük, új menüpontokat kap stb...
ezt aránylag könnyebb megcsinálni, ha valaki akar így pénztkeresni akkor megdumál6juk!
Ja és amatőrök kíméljenek, köszi!!!

Abit NF7-S V.2.0-2500barton@230*9.5-Radeon 9600pro@470/670-512DDR@453

(#29) engusz válasza nobufalo (#25) üzenetére


engusz
veterán

Nem tudok semmit sem a cégről. Nem tudom, hogy mivel foglakozik. Azt sem, hogy mit szeretne ebből megmutatni az oldalán. Az igényeket előre kell jelezni. Utólag nagyon rossz a módosítgatás. Meg általában feláras, ha komolyabb szerződés van. Tehát célszerű konkrét tervvel előállni.

Ami van anyag (kép, szöveg, bármi...), akkor azzal csak annyit tegyél, hogy bedobod egy .zip-be. Lezárod jelszóval. Aztán felteszed netre. Aki pedig vállalkozik az oldal elkészítésére, annak elküldöd e-mail-ben a jelszót. Ha nem nagy a becsomagolt állomány, akkor nem kell jelszó, mehet az egész mail-ben.

[Szerkesztve]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#30) engusz válasza nobufalo (#27) üzenetére


engusz
veterán

Flash-nél ez nem működik.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#31) engusz válasza Kalandor (#28) üzenetére


engusz
veterán

Ajjaj. Együttérzek veled. :P

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#32) lesaux válasza engusz (#15) üzenetére


lesaux
veterán

Nem rád.

(#33) faster válasza engusz (#26) üzenetére


faster
nagyúr

Kissé 2advanced v3 utánérzés.

(#34) engusz válasza faster (#33) üzenetére


engusz
veterán

Nem vagyok képben. De nálam ez az oldal etalon. :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#35) nobufalo válasza engusz (#30) üzenetére


nobufalo
tag

Ami oldalt mutattál, felhívtam az egyik vezetőt hogy nézze meg, le volt nyűgözve, hamar rákaptak, egy ingatlankezelő, és ügyvédi iraoda egyben természetesen biztosítok elég háttéranyagot, hogy ezt el lehessen készíteni, egy olyan oldal amit mutattál, kb mennyi időbe és pénzbe kerül?

Abit NF7-S V.2.0-2500barton@230*9.5-Radeon 9600pro@470/670-512DDR@453

(#36) engusz válasza nobufalo (#35) üzenetére


engusz
veterán

Az az oldal meghaladja a tudomásom és a ti pénzügyi kereteteket is.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#37) faster válasza engusz (#34) üzenetére


faster
nagyúr

Ők azok:

[L]http://www.2advanced.com/archive/v3/flashindex.htm[/L]

Egy tonnányi koppintás készült erről az oldalról, annyira jó lett.

Szerk: Amit te mutattál az persze nem koppintás, inkább csak ''utánérzés''.


A mostani változat már nem ilyen ''népszerű'':

[L]http://www.2advanced.com/flashindex.htm[/L]



[Szerkesztve]

(#38) nobufalo válasza engusz (#36) üzenetére


nobufalo
tag

jó lenne ha egy összeget írnál, ne szégyenlősködj!
akkor olyan oldalt mutass amit megcsinálnak 100.000-ért!

Abit NF7-S V.2.0-2500barton@230*9.5-Radeon 9600pro@470/670-512DDR@453

(#39) atus válasza faster (#33) üzenetére


atus
senior tag

Mert a srác a 2advancednak is dolgozik.

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#40) faster válasza atus (#39) üzenetére


faster
nagyúr

Hoppá! Ezt nem tudtam.

(#41) nobufalo


nobufalo
tag

akkor ezt 100.000 ból nemlehet kihozni??? Biztos?
mit lehet kihozni 100.000ból?

Abit NF7-S V.2.0-2500barton@230*9.5-Radeon 9600pro@470/670-512DDR@453

(#42) engusz válasza faster (#37) üzenetére


engusz
veterán

Így már ismerősek. Régebben amikor flash-eztem, keresgéltem ilyen oldalakat. Nekem a Pixelranger sokkal jobban tetszik. Összerakottabbnak tűnik. Bár ez se piti. Tudnak a srácok.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#43) nobufalo


nobufalo
tag

Magyarok? E-mail címet tudtok? vagy olyan céget akik ezzel foglalkoznak?
mit lehet kihozni 100.000ból?

Abit NF7-S V.2.0-2500barton@230*9.5-Radeon 9600pro@470/670-512DDR@453

(#44) rdi


rdi
veterán

keresd Kipét a [L]http://www.szolnokinfo.hu[/L] - un.

mondd, hogy az rdi küldött.. :D

Fej! Tor! Potroh!

(#45) engusz válasza nobufalo (#38) üzenetére


engusz
veterán

100.000 Ft nagyon sok pénz. Tudok neked egy-két referenciát mutatni, de ennyi pénzt nincs pofám elkérni. Persze lehet, hogy közben hosszú az igényeitek listája.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#46) atus


atus
senior tag

100000 messze nem olyan sok, mint azt Kalandor mondta. html alapú, egyszerű, információs oldalt ki lehet hozni belőle simán. De a pixelranger-rel bemutatott színvonal nagyságrendekkel kerül többe.

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#47) engusz válasza nobufalo (#43) üzenetére


engusz
veterán

A kisebb-nagyobb cégek sok pénzt gombolnak le. Néha a semmiért. És ezt értsd szó szerint!

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#49) nobufalo válasza engusz (#45) üzenetére


nobufalo
tag

mutathatnál hogy mik vannak legalább 1 linket amit csináltál!

Abit NF7-S V.2.0-2500barton@230*9.5-Radeon 9600pro@470/670-512DDR@453

(#50) engusz válasza atus (#46) üzenetére


engusz
veterán

Ennyi pénzért kaphat egy dinamikus oldalt, hírekkel, admin felülettel és hozzá egy egyszerűbb fórumot. Persze nálunk. Az, hogy más mennyiért dolgozik...

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.