Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Kattog a winchesterem!!! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) Bici


Bici
félisten

Hali!

Én jelenleg egy majdnem új 250GB-os PATA Hitachi winyót nyúzok. Amikor új volt, sokszor kattogott, meg olyan hangja volt, mint ami tölt, de nem töltött. ez már elmúlt, mert jobban szellőző házba került. (nem biztos hogy attól) Most viszont nagyobb a rezgése, mint újonnan, és néha csinál olyat, hogy elkezd eszetlenül tölteni, ilyenkor belassul a gép, de elmúlik. Ez persze lehet a winfos is. Ami viszont zavaró, hogy indításkor olyan, mintha 2szer pörögne fel... eddig seemi baja, sőt új kora óta csinálja, de gondoltam rákérdezek...
Kinek mi a tapasztalat ezzel a típussal kapcsolatban? Köszi! :R

Üdv.: Bici

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#52) t1 válasza Bici (#51) üzenetére


t1
addikt

nekem az összes maxtrom kattogott... megis halt szinte az össze ez nem jójel

(#53) Henker2


Henker2
addikt

Segitsetek please! Van egy 250gigás Maxtor winyóm. '' ventis rack-ben használtam. Volt egy párszor, hogy kattogott. Sőt. Volt olyan, hogy bootoláskor látta a gép, de a WIN nem. Ha kivettem a rack-ből és az adat ill. tápkábelt is lehúztam a rack-ről és csak simán a kábelekre kötöttem, bejött a WIN-ban. Most megint kb ez a probléma csak rosszabb. Felismeri boot-nál is, felismeri a WIN is, de ha rá akarok menni azt irja, hogy formázatlan vinya. SEGITSETEK, mert rengeteg adatom van rajta. Valami úton-módon lementhető még az adat?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#54) mr_ricsi válasza Henker2 (#53) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Itt kérdezz:
[link]

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#55) Henker2 válasza mr_ricsi (#54) üzenetére


Henker2
addikt

Thx az útbaigazitást!

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#56) FireKeeper válasza Henker2 (#55) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem egy szektorhibás kattogós 4 gigás noti vinyóm van. wdclear egy rakás hibát talált rajta, gyorsformázás működik, sima formázás kb egyharmadnál meghal. valahogy javítható ez a szektorhibásdi??

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#57) mr_ricsi válasza FireKeeper (#56) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Persze! Elviszed Liksoftnak, aki szétszedi, kiszórja belőle a hibás alkatrészeket, tesz bele helyettük jókat, összerakja, aztán lesz egy használt de jó vinyód, az új vinyó áranak 5x-öséért.

Vazzeg, egy lyukas autókereket lehet szoftverrel javítani??? :W

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#58) Jarod1


Jarod1
addikt

Találtam 1 olyan céget ami a bevizsgálásért nem számít fel díjat..

(#59) liksoft válasza Jarod1 (#58) üzenetére


liksoft
nagyúr

Inkább ide kéne irányítani priviben. Ez már egy elfeledett téma, üzenetkérés sem lehet rá sok. Vagyis inkább zárni kéne a másik megléte miatt.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#60) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

A témát zártam. Itt lehet folytatni:

Hdd probléma, segítsetek! (nem adatmentés)

Feel Good Inc.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Kattog a winchesterem!!! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.