Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Karácsony este multizol valamivel? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) illusiON


illusiON
őstag

a kérdés adott
én pl. régen cs-zni szoktam, msot valszeg nfsu2

( : no woman no cry : )

(#2) TexT-BoY válasza illusiON (#1) üzenetére


TexT-BoY
addikt

én csak simán netezek tavaj Cossacks volt

sajnálom hogy idén nem lesz ho:(

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#3) Flameus válasza illusiON (#1) üzenetére


Flameus
aktív tag

Nincs családod, nincsenek barátaid?
szerk: tudom így simán hülye kérdés, de miért nem vagy velük inkább?

[Szerkesztve]

None of Ain't - Ni Lovagjai CS-S FUN Clan - www.nilovagjai.hu

(#4) TexT-BoY válasza Flameus (#3) üzenetére


TexT-BoY
addikt

szerintem X:DDD
nekem pl igazán haver 3van meg anyám +hugom... szal nem nagy kör de legalább több időt lehetek neten:DDD
szeritnem aki annyit van fent mint én ( ok hogy sokat irok de sokat is olvasok...) annak már mindegy:DDD szerintem az idén Online Orák tekintetébe az első 10be bennevagyok ...
BArátok lehetnek 2szinek a gép az gép megy ahogy megy a teknikát megbüvölöd tuningolod meg miden...;];];] én azért nem mert ma is 4orát logtam velük muterékkal is ....:D
de ha ezzel a lányal összejönnék akkor akár abba a pillanatba eladnám a gépem és a netkábelt elvágnám... Bővebben: link bár sajnos elég kicsi rá az esély:(

[Szerkesztve]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#5) -Jackson-


-Jackson-
őstag

persze hogy multizok, CS forever :)

Text-Boy: nehogy elvágd azta kábelt, legjobb mikor nagyban irtod az ellent, anyázol a mikrofonba, közben még a kedvesed is kényeztet...:D

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#6) B.Kox válasza TexT-BoY (#4) üzenetére


B.Kox
tag

Ne dobd el az agyad!!!!!! Emiatt a muff miatt nehogy elvágd az éltető kábelt!!!!!:DDD

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#7) anulu válasza TexT-BoY (#4) üzenetére


anulu
félisten

géped eladni? netkábelt elvágni? nő miatt?? háááátudod... én a múltkor full részegen, szerelmi bánatban majdnem meghírhettem a gépem itt, hogy eladó. az mentett meg a későbbi kényelmetlenségektől, hogy olyan részeg voltam, hogy nem tudtam a jelszavam beírni... :DDD tudom, LOL, de komoly!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) TexT-BoY válasza anulu (#7) üzenetére


TexT-BoY
addikt

te sörkorcsolyás pattany MSN-re;];];];]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#9) anulu


anulu
félisten

amúgy ha nagyon nem lesz jobb dolgom, és sikerül kivágnom magam a családi ''jajj, de rég láttalak, mizujs van veled, de megnőttél'' kérdéskörből, akkor vagy filmet fogok nézni, vagy CS Steamen. de szigorúan és csak és kizárólag a vacsi, és az ajándékok átadása/átvétele után. valszeg inkább film lesz belőle, ha szüleimtől megkapom a Király Visszatér, bővítettet :D

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) MUŁĐER válasza anulu (#7) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#11) anulu válasza TexT-BoY (#8) üzenetére


anulu
félisten

megyek aludni, sorry. még kb 2 percig vagyok gép előtt, utána én L, mert piszok fáradt vagyok, és holnap is kelhetek fél7-kor :( sorry, majd holnap :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) Drizzt válasza anulu (#7) üzenetére


Drizzt
nagyúr

:DDD Kemény.

I am having fun staying poor.

(#13) anulu válasza Drizzt (#12) üzenetére


anulu
félisten

nem. a kemény az volt, amit előtte megittam :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#14) escie


escie
őstag

a rituális vacsi után, éjfél környékén nálam feldörögnek a fegyverek: RedOrchestraMod. :)

anulu: húbaz. ezen a sztorin eléggé hangosan röhögtem. mondhatni lol. :DD
persze nem azon, hogy elhagytak.

I'm back, baby!

(#15) Drizzt válasza anulu (#13) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Mesélj. :D

I am having fun staying poor.

(#16) anulu válasza escie (#14) üzenetére


anulu
félisten

régi sztori (~4év), de nehezen tettem túl magam rajta. mindegy, hosszú.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#17) anulu válasza Drizzt (#15) üzenetére


anulu
félisten

tudni akarod? :DDD az arányokra nem emlékszem, csak hogy sacc/kb mi volt bennem: ouzo, tequila, bor, szilvapálinka, metaxa, és veszett mennyiségű sör. leültem magamban itthon végiggondolni a dolgokat egyik éjszaka és a ''minibárom'' (értsd szekrény alja) rendesen megcsapoltam. reggel úgy ébredtem, mint akit leosztottak nullával...

na én L alud.

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#18) MarKoo válasza anulu (#17) üzenetére


MarKoo
őstag

Írtam neked a miniteszttel kapcsolatban. ;]
Amúgy szenteste gépezni. :U Ejnye bejnye. :P Azthiszem az egyetlen nap, amikor még nem gépeztem. :DD

(#19) TexT-BoY válasza MarKoo (#18) üzenetére


TexT-BoY
addikt

nálatok szenteste egész nap van?:DDD

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#20) winamp


winamp
tag

Tolom majd a q3at! :D Karácsony alkalmaként 1x 2x hagyom magam! :D

(#21) MarKoo válasza TexT-BoY (#19) üzenetére


MarKoo
őstag

Nem, de nincs időm meg nem is nagyon szoktam olyankor napközben bekapcsolni, de most hogy így gondolkodok, lehet már kapcsoltam be aznap. :B :DD

(#22) Trak


Trak
addikt

Nem fogok multizni, mert nem a gépem mellett leszek, hanem a családdal, ott meg csak
olyan gép van, amivel nem szívesen játszom multit:)
A családi dolgok estig tartanak, 22-23-ig max, de én hajnali 1-2-ig úgyis fent vagyok, ezért simán tudnék még játszani:) De ha itthon lennék, szerintem akkor is filmet néznék, vagy olvasnék inkább.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#23) ftc


ftc
nagyúr

Á ilyenkor semmi game.Kaja után nem tudok koncentrálni.Marad a filmezés.

(#24) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Én is szerintem megnézek valami filmet. Le kéne már tesztelni a karácsonyi 5.1-es divx szettet. ;]

I am having fun staying poor.

(#25) MarKoo válasza Drizzt (#24) üzenetére


MarKoo
őstag

Én is inkább filmet fpgpl nézni. :) 5.1-es DivX szett? Jól hangzik. ;]

(#26) _az


_az
senior tag

én karácsony este gépet akarok összerakni ;] ;] ;]

az

(#27) MarKoo válasza _az (#26) üzenetére


MarKoo
őstag

Ha minden jól megy én is az A64-es konfigom rakom össze, ha addigra megjön. :U ;]

(#28) I_Am


I_Am
veterán

Újabb IQblaster topic! ;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#29) MarKoo válasza I_Am (#28) üzenetére


MarKoo
őstag

Az, mert szerintem se szép dolog Karácsony este gépezni, főleg nem multizni, de azért a gép összerakásbelefér. ;]

(#30) strike-force


strike-force
őstag

mi éjféli mise helyett tiplizünk el otthonról, yol beb@xni. most nyugodtan meg lehet kövezni, de nincs kedvem otthon ülni. :D

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#31) slapec


slapec
tag

Asszem nekem nem fog túl jól menni a szentestém... gépet nem kaphattam (nemszámít... :) ) ill. egy M65-ös mobil volt beigérve (egy rakat gamet leszedtem, javás mp3 lejátszót meg mindent :) ) De sajnos nem fog karácsonyra ideéírni (nemszámít....) úgyhogy nemtom milesz... valszeg kaja (mamánál) utána... marad a gépezés. Demivel olyan lassú szegény netem (gprs... de korlátlan :) ) és még a gépem is lassú, marad a csetelés (ha föntlesz valaki) Vagy nem.

Ennyi a terv.

Ettől eltekintve multiznék, nfsu-val, postallal, vagy doommal (jDoom :) )

[Szerkesztve]

(#32) ptiboy válasza slapec (#31) üzenetére


ptiboy
senior tag

sajnállak
én azt se tudom h. mindenre lesz-e időm a 3 nap alatt
tavaj is csak rohantunk mindenhova

gépet abba a 3 napba nem látok :(

:)

(#33) MarKoo válasza ptiboy (#32) üzenetére


MarKoo
őstag

Bocsi, de a tavaly az ly. :)

(#34) Drizzt válasza strike-force (#30) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hehe, jó ötlet. ! Én szerintem csak majd 25-én... :D

I am having fun staying poor.

(#35) Drizzt válasza ptiboy (#32) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Azt ne mond, hogy za gond. Örülj neki. Jó néha kiszakadni a gép vonzáskörzetéből... :D

I am having fun staying poor.

(#36) Finwe


Finwe
őstag

Red Alert 2 -nekem ez a karácsonyi játék:D

(az 1 nem megy sajna xp alatt)

[Szerkesztve]

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#37) duracell89 válasza I_Am (#28) üzenetére


duracell89
senior tag

twollah eltűtnt kicsit? ilyen magas labdát kihagyni :( ;]

(#38) I_Am válasza duracell89 (#37) üzenetére


I_Am
veterán

De most öszintén mi a francnak egy ilyen totyik?

Be is ajánlom törlésre vagy zárásra.

[Szerkesztve]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#39) winamp válasza I_Am (#38) üzenetére


winamp
tag

:DD Úr isten... Mintha vmi oviban lennénk! :(

(#40) I_Am válasza winamp (#39) üzenetére


I_Am
veterán

Na ezt most nem értem...Figyi ez nem chat, menj oda ha beszélgetni ha van kedved.
Adjak linket esetleg?;]

[Szerkesztve]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#41) Nyuf


Nyuf
senior tag

Én a családdal multizom majd a karifaalatt:))
Nagyon ütös grafikája van:D

Debian amd64 sarge

(#42) VladimirR válasza I_Am (#28) üzenetére


VladimirR
nagyúr

es lesz is meg par - tegnap-tregnapelott legalabb 3 karacsonyi topic-ot upoltak, most nyitnak ujakat, hogy jovore mar 10-et lehessen upolni

(#43) winamp válasza I_Am (#40) üzenetére


winamp
tag

Fórum attól még nem chat, hogy vannak ilyen topikok! De őszintén kit zavar? Jó ha mondjuk tényleg az 5 milliomodik, akkor elismerem.

(#44) VladimirR válasza Finwe (#36) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ezt nezd meg: Bővebben: link

(#45) Bash


Bash
őstag

A topic-ot zártam, mostanában kezdenek elharapózni ezek az újkeletű off topic-ok.

http://bashtravel.com/

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Karácsony este multizol valamivel? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.