Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) 2o1i válasza 2o1i (#150) üzenetére


2o1i
senior tag

Eladva a monitor.

(#152) elekesb


elekesb
tag

Hello 256 mb samsung ddr 400 memória eladó vagy cserélhető kisebb amd procra vagy kisebb winyóra !

06705873585

(#153) elekesb


elekesb
tag

Ha van valakinek eladó athlon xp-je az szóljon.

06705873585

(#154) Minstrel


Minstrel
senior tag

Chieftec ATX-410-212 Tápegység eladó! Új, 2 év garancia! 10k

Bővebben: link

(#156) koksz


koksz
csendes tag

6600gt érdekelne

(#157) elekesb


elekesb
tag

Hello mindenki vga-t vásárolnék vmi occsót 1-2K forintosat lényeg hogy 3d-s legyen

06705873585

(#158) 2o1i válasza 2o1i (#155) üzenetére


2o1i
senior tag

Eladva!

(#159) kovsol


kovsol
titán

Sziasztok!
eladó:
Abit SA6 i815EP (1 AGP 4x, 6 PCI, 4 USB, ATA 100, FSB 50től 250 Mhz ig egyesével változtatható)
Celeron 700Mhz
1*256+2*128MB PC133 SD RAM
10/100Mbit hálókártya
BBA Ati Radeon 8500
16x10x32 Samsung CD-RW de kérésre adhatok egy Toshiba 16X DVD-Rom -t
ház + táp (eredetileg 235W de kérésre rakhatok bele 300 vagy 400W ost is)
vinyó nincs hozzá (de ha kell oda tudom adni ami volt bent csak mind a kettő rossz :DDD Quantum fireball 4,3GB és egy quantum fireball lct20 40GB)
14'' monitor (800*600@75Hz, 1024*768@60Hz)

ha valakit érdekel az írjon egy levelet nekem
kovsol@mail.tvnet.hu és írja bele menyit érne meg neki

DDR400 as ramot esetleg beszámítok

[Szerkesztve]

May the Force be with you!

(#160) Brown


Brown
csendes tag

Geforce 4 Mx440 64MB 8x AGP TV out eladó.

Ár: 5k

(#161) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

helló

nincs valakinek egy fölös OP1-e Zalmanra?

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#162) SaNyEe18 válasza MUŁĐER (#161) üzenetére


SaNyEe18
tag

Eladó:

ATi Radeon 9600Pro 128MB + Zalman ZM80D-HP (passzív hűtés) 20.000Ft
Ha nagyon akarjátok akkor Zalman nélkül is eladó a cucc
de a magra bordát NEM tudok adni!
Memóriák 3.3nsak 660MHz-t viszik stabilan, külön tápot
nem igényel, GPU 520MHz-ig hajtottam, nemtom mennyi a vége.
Garancia nincs, helyben kipróbálható.

OP1-em nincs, de szobaventi RuLz:P:P

Vegetáriánus: régi indián szó. Jelentése: ''béna vadász'' :))

(#163) SaNyEe18 válasza SaNyEe18 (#162) üzenetére


SaNyEe18
tag

Holnaptól nem vagyok itthon, Mulderrel lehet beszélni ha valakit érdekel a kártya

Vegetáriánus: régi indián szó. Jelentése: ''béna vadász'' :))

(#164) WillChi


WillChi
senior tag

Na gyerekek, ma hazajöttem, bekapcsoltam a gépemet, és egy nagy sercegés volt hallható a monitoromból, azóta nuku kép. Úgy tűnik, elhalálozott szegény. Keresnék olcsón, de jó minőségű 15 v.. 17 collos moncsit.
Ha valami hülyeséget firkáltam volna ide, akkor bocs, de éppen monitor hiányában egy TV van a gépemen, és elég elolvasni, ami itt a képen van. Nos, ha lehet, egyből ide írhattok telszámot, mert ilyen körülmények között nem emilezek.

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#165) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

érdekelne 2,8-as vagy 3-as 478-as P4, ha van valakinek ne habozzon szólni

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#166) WillChi


WillChi
senior tag

Na, egy UP!, mert nagyon kellene egy moncsi! :O

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#167) MUŁĐER válasza MUŁĐER (#165) üzenetére


MUŁĐER
addikt

up

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#168) SaNyEe18 válasza SaNyEe18 (#162) üzenetére


SaNyEe18
tag

UP!

Vegetáriánus: régi indián szó. Jelentése: ''béna vadász'' :))

(#169) Ivicc válasza WillChi (#166) üzenetére


Ivicc
csendes tag

5 k-ért tudok egy monitort 15collos osd-s de csak jövő hétvégére lesz meg.
Ha érdekel hívj.Tel sz. az adataimnál.

(#170) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

na , jövő héttől eladó lesz:

Dobozos AMD64 2800+ 2533 Mhz-en ment alapfeszen, 285-ös FSB, de huzamosabban 260-assal járattam mert a ramom csak ennyit bírt:DDD Amúgy húzva ment 2-3 hetet, aztán visszaraktam alapra. 20e
Bővebben: link Februárig garris (AMD64 matrica még megvan a dobozban, nem nyúltam hozzá:) )

DFI Nforce 3-250 Gb Lanparty UT 18e
Legjobb Nf3-as tuninglap, UV reagensz slotok, elég brutális látvány tud lenni. 2 év garisan vettem februárban. Ergó még van rá bőven.
Bővebben: link

Cheftech 360w -os táp, két 12 V-os ág, 6800GT-vel a rendszert akár húzva is gond nélkül vitte. 6e Februárig garis

Casetek 1026-A Ház, Légcsővel, elől hátul 12 Cm-eres ventihelyekkel, szuper szellőzésű ház. Csavarnélkül rögzítés, a kábeleke nagyon fazsán el lehet vezetni benne. Van belevaló 2 db 12 CM-eres ventim is akár, egy Coolink meg egy Chieftech. (chief-hez van poti) Februárig garis.
Bővebben: link 6e, ventikkel 8e.

Egyben egy űberbrutál játékgép alap;)

[Szerkesztve]

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#171) MUŁĐER válasza MUŁĐER (#170) üzenetére


MUŁĐER
addikt

up

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#172) ronaldo válasza MUŁĐER (#170) üzenetére


ronaldo
őstag

ha jól érzékelem a szitut, ram és vga kell még bele.
különben cipelésre készen összerakod? (a dobozokat meg ami még ilyen, azt meg egy nagyszabású teszkósszatyorban)

(50k lenne ventik nélkül, ha mindent megbeszélek mindenkivel akkor 49.990ért el is viszem :D)

(#173) MUŁĐER válasza ronaldo (#172) üzenetére


MUŁĐER
addikt

ram,vga,hdd, meg optikaik (bár egy LG 52X-es cd olvasót tudok hozzá adni) kell bele:) asszem a ház doboza lennvan a tárolóban.
Ha elviszed egybe ajándékba adom a ventiket:)
Keress meg mélben ha komolyan érdekel.

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#174) ronaldo válasza MUŁĐER (#173) üzenetére


ronaldo
őstag

hdd és optikai adott, ezért bátorkodtam csak az első kettőt felhozni mint hiánycikket :)
nagyon érdekel a dolog, mert pont egy ilyent akartam, csak nem boltban mert ott kicsit még el vannak tájolódva. koli-gép lenne, de ehhez el kell adni jóáron az aktuálist. ezért jöhet kapóra az hogy csak a jövő héttől eladó. amint elsózom azt a gépet jelentkezem.

(#175) MUŁĐER válasza ronaldo (#174) üzenetére


MUŁĐER
addikt

ok, majd szólj...

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#176) kovsol


kovsol
titán

Inno 6600GT 128MB DDR3 samsung 2.0 rammal + Zalman VF700CU eladó ki menyit ad érte ? 1,5 hónapos és 1 év gari volt rá

May the Force be with you!

(#177) MUŁĐER válasza ronaldo (#174) üzenetére


MUŁĐER
addikt

hali, dobj meg méllel, mert akkor ne fórumba rendezzük, de mél címedet meg nem írtad ki szval:)

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#178) kovsol válasza MUŁĐER (#177) üzenetére


kovsol
titán

Szia! Tudtommal te is a PTE-Pmmk ra jösz müszaki infó szakra esetleg beszélhetnénk a dologról MSN en multkor találkoztam a Foresttel mondta, hogy ismer téged.
cimem kovsol@hotmail.com

May the Force be with you!

(#179) MUŁĐER válasza kovsol (#178) üzenetére


MUŁĐER
addikt

jaja, ok

[Szerkesztve]

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#180) WillChi válasza Ivicc (#169) üzenetére


WillChi
senior tag

Köszönöm szépen! Időközben sikerült monitort találnom. :)

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#181) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

érdeklődésképp lenne-e valakinek eladó kisebb socket A procija? 1600+ vagy ilyesmi

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#182) Thomas1 válasza MUŁĐER (#181) üzenetére


Thomas1
őstag

MULDER: elvitték a procidat már? Mert lehet, hogy továbbra is érdekelne, ha még mindíg aktuális.

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#183) MUŁĐER válasza Thomas1 (#182) üzenetére


MUŁĐER
addikt

még megvan,de elvileg hétvégén viszik.

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#184) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

512 MB Kingmax 466-os ram eladó. Gari 9 napja járt le. 520-at ment 2,7 V-on. 12e

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#185) Thomas1 válasza MUŁĐER (#183) üzenetére


Thomas1
őstag

Rendben, köszi.

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#186) Ivicc


Ivicc
csendes tag

Eladnám a köv.cuccokat:

Medion 19-collos monitor 20e
Philips 15 collos 5e
Mindegyik osd-s,hibátlan.
Philips 100Hz-es 72 cm-es sztereó tv eredeti távval 50e.

(#187) kovsol


kovsol
titán

érdekelne vinyó 5-10e Ft között min 60GB

May the Force be with you!

(#188) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

eladó 2X 512Mb 466-os Kingmax 520-at ment 2,7 v-on
Van vele egy kis trükk..Amióta bennvolt egy Asus Intel lapban:((( (soha többet nem veszek asus-t ,soha) azóta nem minden alaplapban megy.. a szervizben mindkettő ment szépn dualban, de nálam, csak sípol a gép. Szval ha valakinek kell és megy a gépébe viheti, ha nem természetesen visszaadom a pénzt.
Asus-nak köszönhetően legyen 17e.
Gari 9 napja járt le:(((

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#189) #00809728


#00809728
törölt tag

Kaposváron lenne cd ill dvd akkor azt valakit érdekelne?

(#190) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

keresnék olcsó félgépet ( Proci+alaplap+ház+táp)

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#191) Forest_roby válasza MUŁĐER (#190) üzenetére


Forest_roby
őstag

Én meg 3000+ Barthon-t!

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#192) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

Lehet lesz egy eladó ASUS S-Presso Barebone. Egyenlőre érdeklődésképp érdekelne valakit?
PH! teszt: Bővebben: link
Kimerítő angol teszt: Bővebben: link

nem ez a változat lenne hanem az olcsóbb, LCD kijelzős nélküli. Meg nincs hozzá tuner.. de feleannyiba kerül ;)

Zsír új, 3 év garos

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#193) Brown


Brown
csendes tag

...

(#194) kovsol


kovsol
titán

senkinek nincs eladó vinyója ?

May the Force be with you!

(#195) MUŁĐER válasza MUŁĐER (#192) üzenetére


MUŁĐER
addikt

up

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#196) acer_ válasza #00809728 (#189) üzenetére


acer_
aktív tag

Elkepzelheto... :U
Mikor valosulhat meg?

(#197) acer_


acer_
aktív tag

Van vki kvarrol, akinek p3-as notija van, es segitene nekem kicsit?
Egy 256os ramot kellene kiprobalni (memtest), hogy csak az enyemben szorakozik-e..
5 perc az egesz, mivel rogton a legelejen elkezdi szorni a hibakat, ha nem megy :)
Kerem, ha akad jelentkezo, irjon egy mailt az adataimnal levo cimre. Koszonom.

(#198) elekesb


elekesb
tag

Helo!

Keresnék kisebb procit alaplappal rammal és házzal olyan 500 - 600 mhz körülit.

Ha van vkinek eladó lécci szóljon sürgős lenne.

06705873585

(#199) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

vennék usb-s nyomtatót

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#200) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

eladó

P4 3 Ghz Socket 478 Northwood mag, előző tulaj szerint alapfeszen 3,5 Ghz-en nézte, én nem húztam, nem rég múlt 1 éves, nincs gari, de adok rá egy hetet. 27e
[kép]

Abit Ti4200 128 Mb, Thermaltake G4 hűtővel, kék ledes, meg van hozzá egy Zalman -HP80C, de azt rá kell szerelni, 12e mindennel.Egy hét gari.
[kép]

ilyen az egész csak a VGA kék nyákos.

ha sürgős keressetek telefonon

[Szerkesztve]

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.