Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Magnetika

Magnetika
újonc

Repülőgépek helyfoglalási rendszerével foglalkozó partnercégünkhöz keresünk új kollégát, akik az IT piac meghatározó szolgáltatója az IT infrastruktúra üzemeltetés területén.

Feladatok:
Helyfoglalási rendszer üzemeltetése
Üzleti ügyfelekkel való kapcsolattartás
Ügyfelek és az alkalmazás szállítója közötti közvetítés
Ügyféligények elemzése
Az üzemeltetett alkalmazások új igényeinek dokumentálása, specifikációja
Megvalósíthatósági tervezet készítése
Projektvezetés
Ügyféltesztelések támogatása

Elvárások:
MS SQL tudás
Alkalmazás üzemeltetésben szerzett legalább 2 éves gyakorlat
Erős analitikus és strukturált gondolkodásmód, szóban és írásban is jó kifejező készség
Folyamatszervezési tapasztalat
Jó prezentációs készség
Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:
Szakirányú műszaki végzettség
Business Analyst tapasztalat
BI tool ismeret
Szoftverfejlesztési, tervezési módszertan ismerete

Ha felkeltettem érdeklődésedet, jelentkezni az agnes.szabo@kellyservices.hu e-mail címen tudsz!
Bármilyen kérdés esetén keress bizalommal!