Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Duck663


Duck663
őstag

Frissült az AFMF meghajtó! [AFMF]

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#2) Meteorhead


Meteorhead
aktív tag

Helyes döntés.

(#3) makkmarce


makkmarce
őstag

vicces, hogy a steamlinket mondja alternatívának, amit a steam vezetett ki pár éve.

okoskodom, tehát vagyok

(#4) Abu85 válasza makkmarce (#3) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Steam Link az egy szoftver, máig beszerezhető és támogatott. [link]

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5) makkmarce válasza Abu85 (#4) üzenetére


makkmarce
őstag

nekem van hw, hát az sajnos már jó ideje nem támogatott. Pedig nagyon örülnék, ha valamivel le tudnám varázsolni a pc képét a projectorra úgy, hogy közben van USB portom is az egér/bill-hez, de jelen esetben ezt sajnos semmi se tudja normálisan csak a direkt UTP-s kapcsolat.

okoskodom, tehát vagyok

(#6) kriszpontaz válasza makkmarce (#5) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Hogyhogy nem támogatott? Vagy 3 hónapja még működött.

(#7) makkmarce válasza kriszpontaz (#6) üzenetére


makkmarce
őstag

Működni működik, de a gyártást már rég leállították és sajnos a minősége elég gyatra, rendszeresen zajos/kockás a kép sajnos, ha kicsit több minden mozdul. Nem azt mondom hogy pocsék, hanem azt, hogy a kb 10 évvel ezelőtti szinthez van belőve, és azóta nem tűnik úgy, hogy túl sokat fejlesztettek rajta. Aztán lehet csak azért gondolom így, mert gyenge maga a steamlink hw, és nem tudja dekódolni még a 1080p-t se normálisan, nem tudom.

https://futurefive.co.nz/story/valve-stops-steam-link-hardware-sales-promotes-android-app-instead

[ Szerkesztve ]

okoskodom, tehát vagyok

(#8) Abu85 válasza makkmarce (#7) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ezért írtam, hogy a Steam Link szoftver lett. Hagyd a hardvert, töltsd le a szoftvert, azt támogatja a Valve.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#9) makkmarce válasza Abu85 (#8) üzenetére


makkmarce
őstag

Nem igazán találtam XBOX-ra :( a projector meg nem okos. Ezért vettem a linket anno.

okoskodom, tehát vagyok

(#10) Abu85 válasza makkmarce (#9) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Arra van a Microsoftnak saját Appja.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#11) ttamas válasza makkmarce (#5) üzenetére


ttamas
tag

Vegyel egy amazon firetvt, azon van bt, xbox kontrollereles siman tudod nyomni a projektoron a játékokat.
Ja, nvidia vga kell hozzá

[ Szerkesztve ]

(#12) makkmarce válasza Abu85 (#10) üzenetére


makkmarce
őstag

sajnos csak a fordítottját találtam, hogy xbox-ot tükrözzek pc-re :(

okoskodom, tehát vagyok

(#13) makkmarce válasza ttamas (#11) üzenetére


makkmarce
őstag

nvidia az nincs, és előreláthatólag nem is lesz

okoskodom, tehát vagyok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.