Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Joey (a sorozat)

Hozzászólások

(#1) Chandler


Chandler
senior tag

szoval megneztem 1 angol reszt bar annyira nem ertek angolul ezert nem ertettem belole sokat :DDD de a hangulata nagyon mas mint a Jóbarátoké.
nektek mi a velemenyetek rola? ja es meg annyit hogy ugyhallottam a jobaratokat es a joey-t is David Schwimmer rendezi meg meg valaki. ez igaz vagy rosszul tudom?

(#2) attilam válasza Chandler (#1) üzenetére


attilam
őstag

Én néztem egy-két Joey részt. Az első 2 vagy 3 rész az tényleg elég light-os, de aztán nagyon is beindul. Szerintem nagyon cool.:DD
Azt nem tudom, hogy ki rendezi.

(#3) Chandler válasza attilam (#2) üzenetére


Chandler
senior tag

ez biztato :)
most olvastam a neten hogy február 5.-én vetitik az elso reszt az HBO-n (gondolom szinkronizalva)

(#4) LOTR válasza Chandler (#1) üzenetére


LOTR
addikt

David Schwimmer is rendezett néhány Jóbarátok részt(és producerként is vállalt munkát), bár nem ő volt a ''főrendező''
Marta Kauffmann, Kevin S. Bright, David Crane - ők az írók, habár asszem producerek és rendezők is voltak pár résznél, bár egy ilyen hosszú sorozatnak sokkal több rendezője és producere volt

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#5) PeliScan


PeliScan
addikt

Milyen forrásokból lehet mexerezni a Dzsoji (:D) részeket? DC++on fellelhető? Hub?

(#6) Trak válasza PeliScan (#5) üzenetére


Trak
addikt

Igen, akármelyik nagyobb hubon... Vagy kissebb spéciken is:)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#7) LOTR válasza PeliScan (#5) üzenetére


LOTR
addikt

nálunk belső hálón mind fent van(tv-ről felvett verzió asszem), ha nagyon kell majd letöltöm és msn-en átküldöm

One Ring to rule them all

(#8) LOTR


LOTR
addikt

hát, asszem ezzel a linkkel kellett volna kezdeni a topicot :)

Bővebben: link

One Ring to rule them all

(#9) Angie™


Angie™
addikt

az első 13 rész megvan nekem, felirattal együtt. Zenész hubon szoktam lenni ..:)

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#10) YoungOld


YoungOld
tag

Én láttam eddig az első 13-at feliratosan. Kicsit más a szerkezete, mint a Jóbarinak, tekintve, hogy ott volt 6 egyenrangú szereplő, itt meg van a Dzsóji, alatta a húga:DDD, meg annak a fia, ő alattuk meg a házmester csirke, az alatt meg a szeretethiányos kövérkés lakója a háznak. Szóval másabb. De hamar megszoktam és már ennek is rajongója vagyok...

Nincs aláírásom. Majd kitalálok valamit. Nem kell elsietni...

(#11) YoungOld válasza Chandler (#3) üzenetére


YoungOld
tag

Én úgy olvastam, hogy az angoloktól is irdatlan pénzösszeget kértek az egyes epizódokért, azt nem tom, hogy végül megvették-e, de szerintem necces a február 5-i magyar bemutató... Lehet, hiszen HBO, de én pesszimista vok...

Nincs aláírásom. Majd kitalálok valamit. Nem kell elsietni...

(#12) PeliScan válasza Angie™ (#9) üzenetére


PeliScan
addikt

Asszem benézek vizsgák után (>csüt) kösz ia tippet! :)

(#13) e-biza


e-biza
őstag

nekem is nagyon tetszik a sorozat, van már 14ik rész is;]

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#14) YoungOld válasza e-biza (#13) üzenetére


YoungOld
tag

Csak felirat nincs még:( De innen is köszönöm szépen a fordítóknak az eddigieket is!

[Szerkesztve]

Nincs aláírásom. Majd kitalálok valamit. Nem kell elsietni...

(#15) e-biza válasza YoungOld (#14) üzenetére


e-biza
őstag

szintúgy köszönöm a forditásokat, szerencésre szinkron nicns, sok poén nem jön ki jol magyarul.

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#16) bullseye válasza YoungOld (#14) üzenetére


bullseye
addikt

eddig mindhez készült (unairedhez is), és 14ből is van már angol, csak napok kérdése...

de ha valaki talál Greg the bunny-t, akár angolul is, az szóljon pls!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#17) YoungOld válasza bullseye (#16) üzenetére


YoungOld
tag

azt tudom, azokat láttam is, csak a 14-eshez nincs még, de ma már néztem vagy 10x:B

Nincs aláírásom. Majd kitalálok valamit. Nem kell elsietni...

(#18) PeliScan


PeliScan
addikt

Élvezhető minőségűek vagy nagyon TV rip szagúak?

(#19) YoungOld válasza PeliScan (#18) üzenetére


YoungOld
tag

Teljesen korrekt, szinte DVD rip minőségűek. Kép méretre is jók, minőségre is. Sokkal jobb, mint a DVD ripes jóbarik többsége.

Nincs aláírásom. Majd kitalálok valamit. Nem kell elsietni...

(#20) bullseye válasza YoungOld (#19) üzenetére


bullseye
addikt

hát ugyi HDTV adást rippelnek ha jól sejtem. Az kicsit jó :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#21) YoungOld válasza bullseye (#20) üzenetére


YoungOld
tag

a HDTV mit jelent? Egyébként tényleg nagyon jó minőségűek.

Nincs aláírásom. Majd kitalálok valamit. Nem kell elsietni...

(#22) Trak


Trak
addikt

A mai TV-RIP sorozatok már majdnem mind HDTV-sek. Ha nem lenne rajta a csatorna logója+nem lennének kivágva a reklámok, akkor nehéz lenne megkülönböztetni. Szerencsénkre:) Nálunk sosem lesz HDTV...

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#23) bullseye válasza YoungOld (#21) üzenetére


bullseye
addikt

izé, High Definition TV, nagyobb felbontás (asszem 1080x720 a minimum), dolby hang, hasonlók... kint már divat, azért kell Blu-ray, hogy ilyen minőségben is lehessen majd full filmeket korongra tenni, mert ahogy hallottam egy picikét tárhelyigényes a kódolása...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#24) Hypp


Hypp
tag

Úgy hallottam, hogy a kinti szeptemberi első - nagysikerű - epizód után erősen csökken a Joey népszerűsége. Egyesek szerint már az sem biztos, hogy lesz második évad... Sajnálnám, bár maga a sorozat nem üt akkorát, de Joey marhaságait nézni jó móka:D

Bite my shiny metal ass!

(#25) YoungOld válasza Hypp (#24) üzenetére


YoungOld
tag

Nagyon remélem, hogy lesz folytatás is bőven! Nekem kell:O
Épp elég trauma volt megnézni az utolsó Jóbarikat, nehogy megint ez legyen, neee

Nincs aláírásom. Majd kitalálok valamit. Nem kell elsietni...

(#26) bullseye válasza Hypp (#24) üzenetére


bullseye
addikt

ilyen vészhelyzetben ajánlom az Arrested Developmentet pl.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#27) strike-force válasza Hypp (#24) üzenetére


strike-force
őstag

én meg ugy tudom, hogy most írtak alá még 10 részre decemberben.... sztem amugy ultraLOL a sorozat, nekem már Joey volt a kedvencem a FRIENDS-ben is. de hogy a hugával 1ütt mekkora hülyék! :DD
én mondjuk szigrúan angolul angol felirattal nézem, ugy jön ki a sava-borsa. :D a lazannyás rész meg nagyon kész van.... Lucy Liu a kényszer-cselekvős főnök, ''Stifler mamája'' meg a nagypofájú manager. Komolyan nagyon ottvan a sorozat.

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#28) #90996736


#90996736
törölt tag

ajánlom nektek a topicot :))

Bővebben: link

van benne pár link HDTV videókról (MSN) ... durva a gépigényük ...

zenészhubon meg is van osztva nálam pár darab (neonize és többiek) ha arra jártok keressetek rá(m) (HDTV) ...

(#29) Trak válasza #90996736 (#28) üzenetére


Trak
addikt

Csak nem MGZS néven?:)

[Szerkesztve]

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#30) #90996736 válasza Trak (#29) üzenetére


#90996736
törölt tag

lol :DDD de(hogy)! :))

(#31) Hypp


Hypp
tag

Amúgy itt egy cikk Bővebben: link, erős idegzetűeknek nem ajánlom! :Y:O

Bite my shiny metal ass!

(#32) Trak válasza Hypp (#31) üzenetére


Trak
addikt

Húbazz:(( így nagyon nehéz lehet ilyen szerepet játszani...

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#33) Hypp válasza Hypp (#31) üzenetére


Hypp
tag

Javítás a #31-hez!
CSAK erős idegzetűeknek...

Szóval igen, így tényleg nem lehet könnyű színészkedni... Nem szoktam mások baján-kárán siránkozni, de ez mellbe vágott:O

Bite my shiny metal ass!

(#34) LOTR válasza YoungOld (#11) üzenetére


LOTR
addikt

hogyan lenne necces, hiszen halálra reklámozza HBO, tutira lesz, majd 2 hét múlva, mivel most lett vége a Jóbarátok ismétlésének

jó kis bőgős résszel megint :(

One Ring to rule them all

(#35) DigitXT válasza LOTR (#34) üzenetére


DigitXT
félisten

tutira lesz, majd 2 hét múlva
És DVD-n? (Na jó, ez még korai.:DDD) Remélem tetszeni fog, elvégre Joey...;)

Szerk: és jobbra fel, a fejlemények követéséért!:))

[Szerkesztve]

(#36) bullseye


bullseye
addikt

Azért kevésbé bulvár helyeken van folytatása is a történetnek. Nem happy end, de azért reménykeltő.

However, Matt and Melissa - who has two children from a previous relationship - are hopeful their daughter can go on to lead a healthy and fulfilling life. The friend added: ''Experts say there is plenty of hope for children with this condition. Matt and Melissa are staying strong for Marina.

''Right now they are just praying that everything goes OK with Marina. The condition can be treated - and Matt and Melissa have high hopes that Marina will have an active and fulfilling life.''

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#37) Hypp válasza bullseye (#36) üzenetére


Hypp
tag

Köszi! Utána akartam nézni, de sajnos lehalt a külföldi (!) internetem, úgyhogy a google-nek lőttek... Köszönöm, kedves HDSnet:(((

Bite my shiny metal ass!

(#38) YoungOld


YoungOld
tag

Van felirat a 14-eshez, jessz. Nem lövök le konkrét poénokat, de nekem nagyon bejött, ütős rész. Van benne híresség, meg minden finomság. Bejöööön!:C
Ha ilyen részek után nem lesz 1-2 évadnál több, hát nagyot néznék.

Nincs aláírásom. Majd kitalálok valamit. Nem kell elsietni...

(#39) Chandler


Chandler
senior tag

ti honnan szedidek a reszeket? a dc++ rol?

(#40) Chandler


Chandler
senior tag

hupsz, 2x ment el

[Szerkesztve]

(#41) Trak válasza Chandler (#39) üzenetére


Trak
addikt

Onnan

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#42) radirpetya válasza Chandler (#39) üzenetére


radirpetya
tag

Torrents. Most néztem meg a 14. részt. Marha jó volt.Remélem nem kamu, hogy februártól adja a HBO.

hófehér félfamentes A4-s rajzlapomat hasonló típusú Audira cserélném

(#43) LOTR válasza radirpetya (#42) üzenetére


LOTR
addikt

nem értem, hogy többen is miért mondják, hogy esetleg csak kamu

ha végiggondolja vki akkor egyből rájön, hogy ilyet az HBO nem csinálhat, ergo nem kamu

One Ring to rule them all

(#44) radirpetya válasza LOTR (#43) üzenetére


radirpetya
tag

Már mért ne csinálhatna? Azt csinál amit akar. Amúgy meg mindegy, hogy leadják e csak kíváncsi leszek szinkronnal, bár biztos nem lesz olyan jó mint eredetiben.

hófehér félfamentes A4-s rajzlapomat hasonló típusú Audira cserélném

(#45) LOTR válasza radirpetya (#44) üzenetére


LOTR
addikt

gyakorlatilag persze, hogy megcsinálhatja, de gondold végig, ez kb olyan, hogy a Volvo elkezd préseltfa kasztnis autókat csinálni, mert megtehetné(persze ez egy nagyon rossz példa) :)

One Ring to rule them all

(#46) YoungOld


YoungOld
tag

Szerintem felesleges ezen többet rágódni, mivel konkrét és bennfentes infónk nincs. Nem kell sokat várni, hogy kiderüljön. Én speciel kíváncsi leszek, hogy az angol nyelvű, nyelvspecifikus poénokat hogyan oldják meg a fordítók. Félek, sehogy...

Nincs aláírásom. Majd kitalálok valamit. Nem kell elsietni...

(#47) radirpetya válasza YoungOld (#46) üzenetére


radirpetya
tag

Teljesen egyetértek. Ha csak olyan jó lesz a szinkronja mint a jóbarátoknak már meg leszek elégedve.:)

hófehér félfamentes A4-s rajzlapomat hasonló típusú Audira cserélném

(#48) YoungOld válasza radirpetya (#47) üzenetére


YoungOld
tag

Jaja, szerintem a Jóbarihoz hasonlóan nem a fordítás lesz az erősség, én bízok benne, hogy jól lesznek viszont kiválasztva a szinkron színészek. Az ilyesmi nálam feledtetni tudja a fordítási bakikat (amik persze nem bakik, hanem kényszerű megoldások néha).

Nincs aláírásom. Majd kitalálok valamit. Nem kell elsietni...

(#49) radirpetya válasza YoungOld (#48) üzenetére


radirpetya
tag

A szinkront itthon mindíg jól megoldják, remélem most is. De már nagyon várom, remélem kijön majd dvd-n is.
:C

hófehér félfamentes A4-s rajzlapomat hasonló típusú Audira cserélném

(#50) YoungOld válasza radirpetya (#49) üzenetére


YoungOld
tag

Hát, ha azt vesszük, az első Jóbarátok évad a bemutatás után 10 évvel jelent meg, akkor azt mondom, lehet, hogy a Joey nem DVD-n, hanem BlueRay-en, vagy mittomén milyen anyámkínján jelenik meg. Na jó, ez erős poén volt, sorry.

Nincs aláírásom. Majd kitalálok valamit. Nem kell elsietni...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Joey (a sorozat)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.