Hirdetés

2020. január 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-01-11 17:49:51

LOGOUT.hu

1. CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
2. Ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje! Milyen módon és mikor vetted át a terméket? Hogyan és mikor fizetted ki? Mi volt a probléma (nem küldte el, hibás a termék, letiltották, stb.)? Mikor jelezted ezt a másik félnek és mit reagált rá?
3. Ha lehet, a Hardverapró "Jelentés" gombját használd, ide akkor írj, ha azt nem tudod (ha már jelentetted a Hardveraprón, itt nem kell)
4. Válaszunk a hozzászólásodban lesz.
5. Rendőrségi feljelentés menete 👮
6. Más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást.
7. Személyes adatok, privát üzenetek közzététele tilos (utóbbit nem látjuk).

Összefoglaló kinyitása ▼

(#851) Szten Márs válasza Kalandor (#850) üzenetére

Szten Márs
(nagyúr)

[link] - ez a nickje nincs bannolva.(Bár gondolom amíg nincs rendezve minden célszerűségi okokból van meghagyva, hogy tudjon kommunikálni PH-n keresztül is)
A szüleit ki tájékoztatta?

[ Szerkesztve ]

Nobody exists on purpose, nobody belongs anywhere, everybody's gonna die... come watch TV!

(#852) pok.tom

pok.tom
(aktív tag)

valaki törlné a hszt? thx

ok

[ Módosította: Kalandor ]

(#853) Szten Márs válasza pok.tom (#852) üzenetére

Szten Márs
(nagyúr)

Hozzátenném, nem ez az első topic, ahova beírja ezt. Én is töröltettem már ugyanezt a szemetelését, elmagyaráztam neki, hogy nyisson saját aprót, de úgy látszik, mintha a falnak... kéne neki szólni, hogy így azért mégse...

Nobody exists on purpose, nobody belongs anywhere, everybody's gonna die... come watch TV!

(#854) Norb3rto válasza 04ahgy (#836) üzenetére

Norb3rto
(senior tag)

Köszi az információt :R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#855) pok.tom válasza Szten Márs (#853) üzenetére

pok.tom
(aktív tag)

aki hülye haljon meg!
kéne neki szólni, hogy így azért mégse.. azzal nem leszek elöbbrébb ha szólok neki h. ne bazárba spamoljon, mert törölni már nemtudja v. modolni sem

(#856) pok.tom válasza pok.tom (#855) üzenetére

pok.tom
(aktív tag)

thx aki cselekedett :R

(#857) Cerebellum válasza zso73 (#848) üzenetére

Cerebellum
(őstag)

kopy33 esetében a papír nélküli garival sem lesz gondod

A harmonika nem hangszer. A harmonika egy életforma.

(#858) zso73 válasza Cerebellum (#857) üzenetére

zso73
(veterán)

Gondoltam, vagy inkább reméltem. :C

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#859) pink75 válasza zso73 (#848) üzenetére

pink75
(aktív tag)

nyugi:)
(sokszoros képzavar ON)
papírorientált világunkban is akadnak partizánok, akik magasabb rendű értékek nyomán pörgetik életük homokját

xxx

(#860) alexir válasza Kalandor (#850) üzenetére

alexir
(csendes tag)

Sziasztok! Vajon leküldte Attila134( pasatt14) a maradék pénzt vagy nem. A számlámra nem érkezet semmi. :(

Bicycle forever!

(#861) tibcsi0407 válasza alexir (#860) üzenetére

tibcsi0407
(félisten)

Szia!Még én sem kaptam meg!

OnePlus 7T Pro Mclaren edition

(#862) Oczu válasza pink75 (#859) üzenetére

Oczu
(senior tag)

Hallod Pink75, ez milyen költői : "akik magasabb rendű értékek nyomán pörgetik életük homokját"

:R :R :R

(#863) C64 válasza Oczu (#862) üzenetére

C64
(senior tag)

lol...nekem ez már magas :DD

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#864) Oczu válasza C64 (#863) üzenetére

Oczu
(senior tag)

eh, kukkants a betűk mögé :DD Jah, persze én sose tudnék ilyet kitalálni :Y

(#866) C64 válasza Oczu (#864) üzenetére

C64
(senior tag)

jó, benéztem...na és most?? nem látok itt semmit, csak egy rakás önelégült sznobot :DD
tele van velük a város :((

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#867) pink75 válasza Oczu (#862) üzenetére

pink75
(aktív tag)

[OFF]mint írtam, ez egy rakás képzavar:)

chaplin: :DD[/OFF]

[ Szerkesztve ]

xxx

(#868) fullextra

fullextra
(tag)

sziasztok!

mért van az ,hogy én egy általam meghatározott áron szeretném eladni ,nagyra becsült, tisztelt , nem mindennapi telefonomat itt
és a kis nyikhajok odamennek röhögcsélni,az árán ami szerintem nagyon reális, meg megkritizálják, hogy csak az az eredeti Nokia amitt finnországban gyártanak az enyém amit németországban csináltak az szerinte nem eredeti, bár csakúgy jelezném neki ,hogy ezt a telefont németországon kívül nem gyártották.
már szóltam a moderátort keresek c. topikban de még senki sem válaszolt.
nagyon megköszönném a segítségeteket ,hogy ilyenkor mit tudok tenni?
köszönöm!

(#869) Imperator999 válasza fullextra (#868) üzenetére

Imperator999
(aktív tag)

manókához már nekem is volt szerencsém összefutni, nagyon nyomott áron akarta az egyik telómat megvenni. :U

(#870) fullextra válasza Imperator999 (#869) üzenetére

fullextra
(tag)

köszönöm az egyetértést ;]
szegény nem tudja megérteni ,hogy Én 60eFt-ot szeretnék kapni érte és az Ő 50eFt-os ajánlata helyett ,inkább megtartom. :(
mostmár megoldottam a helyzetet: töröltem az apróhírdetést és csináltam egy újat. :))

[ Szerkesztve ]

(#871) fullextra

fullextra
(tag)

Tisztelt PH!

keresném az illetékest egy felhasználó kitiltásához: kelemenjani
tudom, hogy nem közölhetek privát üzeneteket, de csak így tudom igazolni:
egy eladó 8800-ás Nokia apróhirdetésében is okoskodott én ott írtam az eladónak és ezt a választ kaptam
privát üzenetek
ezt tilos

szóval kéretik neki valamiféle kitiltás ,hogy tanuljon egy kis modort is.
köszönöm

[ Módosította: Bog ]

(#872) Szten Márs válasza fullextra (#871) üzenetére

Szten Márs
(nagyúr)

Tiltsd le a fenébe a privátjait, nem kell az ilyesmivel foglalkozni, nincs szerintem az embernak annyi szabadideje, hogy minden bohócon felhúzza magát.
Privát üzenetet szerintem még a MOD időn belül töröld a hsz-edből, mint írtad, nem szabad kirakni. Moderációt ezért a hsz-ért kérhetsz az illetőre, ezt a közösben követte el: [link]
Sőt, megteszem én a modkerben most.

(#873) Ch4os

Ch4os
(aktív tag)

Ilyet most szabad, vagy sem?
Mert akkor én is nyitok egyet. :DDD

¤¤¤ Eladó az egész világ! ¤¤¤

(#874) Cerebellum

Cerebellum
(őstag)

Előre mondom: nem akarok kötözködni, csak észrevételt közlök.

A topic a csalók jelentéséről szól, ennek ellenére kezd elmenni, "Moderátort keresek" irányba.

A harmonika nem hangszer. A harmonika egy életforma.

(#875) Lortech válasza Cerebellum (#874) üzenetére

Lortech
(addikt)

Én sem kötözködésből, de csekkold az első hozzászólást, elég világosan írja Kalandor, hogy mindenféle üzletrontással, apróhirdetések szemetelésével kapcsolatos moderálnivalót is vár.

Hujikolp meg talán csak tesztelni akar valamit, bár beírhatott volna valami értelmeset. Nekem is van két -mostmár csak- tesztelésre fenntartott topikom, lásd aláírásom.

szerk: off.

[ Szerkesztve ]

(#876) alexir válasza tibcsi0407 (#861) üzenetére

alexir
(csendes tag)

Sziasztok ! Van valami hír az Attila134( pasatt14) -ügyben . A számlámra nem érkezet semmi :(

Bicycle forever!

(#877) RoyalFlush válasza alexir (#876) üzenetére

RoyalFlush
(őstag)

A srác attila134 nick néven több mint 10 napja nem látogatta a PH!-t. A másik pedig ugye ~ 5 napja ban-olva lett. Nem tudom hol, hogyan tartja a kapcsolatot az "üzletfeleivel" .. és azt sem tudom miben bízik vagy mit remél addig amíg nem kártalanított mindenkit :U

[ Szerkesztve ]

"Imagination is more important than knowledge." - Albert Einstein

(#878) zso73 válasza Oczu (#862) üzenetére

zso73
(veterán)

Ne izgulj, én is csak lestem. :U De leesett. :C

És miért nem úgy kezdődik a tagfelvételi olvasmány, hogy " Teljes büntetőjogi...... Ha valamit eladok,veszek......." Vagy, aki aprózni akar, külön reg. Előfizetéses telószám.....
És persze min 18 éves.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#879) C64 válasza RoyalFlush (#877) üzenetére

C64
(senior tag)

Nem fogtok pénzhez jutni, ha nem tesztek végre lééseket. A fenyegetéssel eddig jutottatok. Sajna... :(

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#880) zso73 válasza C64 (#879) üzenetére

zso73
(veterán)

És van valami cím,elérhetőség, ami után meg lehet találni a kölköt? Mert a valószínű, hogy ő az,az kevés. /iwiw link./

[ Szerkesztve ]

(#881) RoyalFlush válasza C64 (#879) üzenetére

RoyalFlush
(őstag)

Én ettől tovább nem megyek el másokért, nem vagyok a PH! alkalmazottja és mint magánember sem vagyok érintett az ügyben semmilyen módon. Minden adatát, elérhetőségét tudják az érintettek: címét, tel.számát, korát, hogyan néz ki, stb. Ha ennyi adattal és bizonyítékkal kezükben nem tudnak elindulni és meggyőzni valamilyen módon, akkor sehogy. Állítólag a szülei is tudnak az esetről, nem értem miért nem vették kezükbe az ügyet, ha ilyen megbízhatatlan, csaló, pitiáner kis bűnöző palántájuk van :U

[ Szerkesztve ]

(#882) zso73 válasza RoyalFlush (#881) üzenetére

zso73
(veterán)

Mert nem büntethető a gyerek. És i tudja, hogy mit csinált a gyerek a címekkel. Lehet, hogy törölte, amikor bebukott....Akkor meg az apja sem tud mit kezdeni./Nem védeni akarom.../

(#883) RoyalFlush válasza zso73 (#882) üzenetére

RoyalFlush
(őstag)

Az okozott kárt a bizonyítékok alapján valakinek mindenféleképpen meg kell téríteni és vállalni a felelősséget. A mai világban én elgondolkodnék azon, milyen ismeretlen tagokat húzok le több ezer, netán tízezer forinttal .. elég rizikós "vállalkozásnak" tartanám főleg 14 évesen.

[ Szerkesztve ]

(#884) Ősember

Ősember
(őstag)

a srác listája tul sok részletben egyezik gianniéval. rá kellene nézni...

mod: 1 honapos téma, de akkor is... uppolta most.

[ Szerkesztve ]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#885) vikcsi

vikcsi
(aktív tag)

Ő volt az, akitől vettem volna egy vga-t. megalkudtam rá, rendben is lett volna minden, csak kérdeztem pár dolgot, meg volt amit (miután a képeket láttam a kártyáról ) felajánlott, hogy megkérdezi az előző tulajt(látszott, hogy a gyári hűtő le volt véve, és hiányosan volt visszatéve, de elvileg egy hétig használta), hiszen gari sem volt rajta és nem egy olcsó darabról van szó. erre visszaír, hogy miylen **** vagyok, szid össze-vissza meg vacakolok. jelzem hétvége volt, utalni sem tudtam volna, posta sem lett volna, hogy tudta volna küldeni. pedig azt hittem, hogy révbe értem, másik kártya volt függőben, amit lemondtam emiatt. most kártya nélkül vagyok :(
lehet kapott egy jobb ajánlatot, de akkor sem így kellett volna a tudtomra adnia! Senkinek sem ajánlom ha valaki úgy akar tőle venni valamit tőle, hogy kérdez a termékről! :W

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#886) old gray válasza Ősember (#884) üzenetére

old gray
(addikt)

Nézd csak, ilyen Gianni klón volt már......

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#887) Eddie141

Eddie141
(senior tag)

Csáó mindenki.
Jelentenék egy üzletrontót. Sikerült 2 hirdetésbe is belekontárkodnia. Teljesen jogtalanul[17 ember véleménye és az enyém is]
2nap alatt sikerült rendesen elrontani a kártyámnak a hírét :) Köszönöm neki.Linkek a bizonyításért:
Én hirdetésem
Ismerős hirdetése
Szóban forgó egyed :) "Vegtor"
Kedves. 38 napja van fenn, és egyből minket, G80 tulajokat nézett ki magának! :)
Segítségeteket előre is köszönöm. Véleményem szerint azért meg kellene értetni vele kissé a szabályzatot. Túl durva büntetést azért ne kapjon, hisz még kezdő :) és nekem sem esik nehezemre igazán, hogy ujra feltegyem a hirdetésem, csak azért mégsem esett jól. Ha valaki mindent végig olvasva nem ért velem eggyet, az tiltakozzon :)

(#888) pisti88+ válasza Eddie141 (#887) üzenetére

pisti88+
(senior tag)

LOL mik vannak bátor ember én nemtagadom voltam már banban üzletrontásért és megtanultam a véleménynyilvánítás esetenként neméri meg ... :R :R ( tegyük hozzá hogy most a 120k-s ultráján bukik vagy 70et) :C :C :C

Pisti -(*_*)-™

(#889) Eddie141 válasza pisti88+ (#888) üzenetére

Eddie141
(senior tag)

Ezzel eggyet értek. Énis nagyon örülnék, ha mondjuk 2/3napra lebannolnák, és kapna +ba egy Moderátortól egy privit, hogy ejnye/bejnye :)
[mellesleg, én hála istennek úgy néz ki, hogy sokat nem buktam a GTS-men :) ,bár nem is látom létszükségletnek az eladását.Max GTX-re cserélném le :) ] :R

(#892) pisti88+ válasza Eddie141 (#889) üzenetére

pisti88+
(senior tag)

Inkább g92 gts de magánvélemény!!! :R

Pisti -(*_*)-™

(#893) pisti88+

pisti88+
(senior tag)

http://prohardver.hu/apro/7900_gt_artic_cooling_kinek_mennyit_er/hsz_1-50.html
A hirdetésben a bővebben link alatt egy privát üzenet bújik meg ugye joltudom hogy az alapszabájban levan szögezve hogy PRIVÁT ÜZENETET NEM OSZTUNK MEG MÁSOKKAL!!! Kérlek szolj neki :R :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#894) BirdPC

BirdPC
(csendes tag)

ezt kéne törölni, köszönöm

Bird Computer, Ahol Az Alacsony Árak Fészkelnek! ----- www.birdpc.hu ----- 1123. Budapest Nagyenyed utca 6. ----- 06-1-356-3864 ----- info@birdpc.hu

(#895) herrflick

herrflick
(újonc)

http://prohardver.hu/apro/igo_8_haromdimenzios_legujabb/hsz_1-50.html

szabad ilyet?
miért akar mindenki más munkájából meggazdagodni?

(#896) herrflick

herrflick
(újonc)

ez is névvel-címmel
legalább nem lesz nehéz megtalálni

http://prohardver.hu/apro/igo_2006_teljes_europa_terkep_2/hsz_1-50.html

(#897) aram01 válasza herrflick (#895) üzenetére

aram01
(nagyúr)

írtam neki megkérdeztem hogy ugye gyári? :)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#898) Eddie141

Eddie141
(senior tag)

Sziasztok! Az utolsó bejelentésem óta nem szál le róllam. Azt gondoltam, abból tanul, ha figyelmeztetjük...Úgytűnik nem :)
Megkérnék egy igen tisztelt Moderátort, hogy ha csak lehetséges törölje a regisztációját Vegtor-nak. Köszönöm! :R

(#899) Imperator999 válasza Eddie141 (#898) üzenetére

Imperator999
(aktív tag)

Sajnos ha törlik azzal még nem biztos h vége van, csinál egy új reget.
Viszont ha IP vagy MAC cim szerint kapna egy ban-t annak már több értelme van. Nemtom mik a lehetőségek?
(anno, dc++ xyz hubon, vkit 300évre tiltottak ki, nagyon nevettem rajta:))

(#900) aram01

aram01
(nagyúr)

[link]

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.