Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pr7310


pr7310
csendes tag

Az ip 68 üdvözlendő,de szerintem megint a pro lesz a jobb vétel.

(#2) Luck Dragon

Előre tippelek , hogy 13 variáns lesz belőle . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

Az SoC nem lesz rossz.

(#4) rosieposie válasza pr7310 (#1) üzenetére


rosieposie
kezdő

Szerintem is, meg egyébként jobban is néz ki :D

(#5) joey04


joey04
titán

És, mintegy mellesleg megemlítették, hogy az egész élő közvetítés a Redmi Note 13 Pro+ 200 megapixeles, 1/1,4” méretű, optikailag stabilizált Samsung ISOCELL HP3-as kamerájával készült.

Ezek nem tudnak felhagyni a szokásaikkal. :)

(#6) #61872278


#61872278
törölt tag

Én lennék a legboldogabb ha a gyártók abbahagynák ezt a csillió telefont évente nem létezne....aztán meg a szoftveres támogatás a béka feneke alatt lesz....az új készülékek árai se lesznek olcsók. Majd mindenki hitelre megveszi kivéve újgazdagék.....nagyon rossz írányba megyünk.....

(#7) mdraco


mdraco
őstag

Szeptembertől januárig.... Azért ez elég hátrányos megkülönböztetés a xiaomi részéről..
Legalább az apple és samsung globálisan indul nagyjából.

Volt pár telefonom ettől a gyártótól de mára nem lett szimpatikus, gyenge szoftver support, sok modell stb.
Galaxy A széria elég versenyképes lett.

(#8) Mishita


Mishita
tag

Következő generáció de az előző még mindig nem kapot új android verziót. :U

[ Szerkesztve ]

(#9) cs.zs. válasza Mishita (#8) üzenetére


cs.zs.
addikt

Alice !!
Utolsó sornál 1 billentyűvel véletlenül mellényúltál, vagy tényleg 612 GB tárhely lesz?

...itt kérem mindenki!

(#10) Ricardo


Ricardo
félisten

16 Giga ram? Minek? A MIUI agresszív ramkezelését ismerve,ha
4- et kihasznál belőle már jó. :D

(#11) djtörök89


djtörök89
kezdő

Jó vétel lenne, ha kapna legalább 3 főverzió frissítést.
Az a legnagyobb baj, hogy eleve nem a legfrissebb főverzióval kerülnek piacra, így az ígért 2 frissítés is gyakorlatilag csak egy. Pl. A RN 12 pro android 12-vel jött ki, így 14-nél meg is áll. Elégé megúszósan tolja ezt a xiaomi.

(#12) rosieposie válasza djtörök89 (#11) üzenetére


rosieposie
kezdő

Rendben van, de mindent nem lehet tőlük sem elvárni a pénzért amit kérnek
Valahol kompromisszumot kell kötni. Vagy hardver, vagy szoftver - ők a szoftvert, ezen belül is a támogatást vélték kevésbé mérvadónak, és ez valahol érthető. A vásárlók nagyrészét kicsit sem izgatja a szoftveres támogatottság, hanem inkább a hardveres előnyökre fókuszálnak: jó kamera, kijelző, töltéssebesség + egyéb funkciók
Gyártók, mint a Realme, Infinix, Tecno is ezzel a hozzáállással tud egyre jobb eladási számokat produkálni, szóval ez mindenképp működik

(#13) cs.zs. válasza rosieposie (#12) üzenetére


cs.zs.
addikt

És tedd hozzá hogy pikkpakk eltelik 3 év, és megunjuk, és kijön valami új addigra ami megtetszik, és már meg is vettük.

...itt kérem mindenki!

(#14) rosieposie válasza cs.zs. (#13) üzenetére


rosieposie
kezdő

Ez meg a másik, a többség 2-3 évente cserél,
Persze van aki 29292 évig használ egy telefont, ami nagyszerű, de az ilyen gyártóknál nem ők a célközönség amikor a középkategóriáról van szó

(#15) floratm válasza mdraco (#7) üzenetére


floratm
senior tag

"Galaxy A széria elég versenyképes lett"

Aki drágán akar gyenge hardvert az ne is keressen tovább

[ Szerkesztve ]

(#16) mdraco válasza floratm (#15) üzenetére


mdraco
őstag

Lehet hogy általában processzorban többet kapsz xiaominál, de kamera minőség, szoftver support stb általában gyengébb.

(#17) cs.zs. válasza mdraco (#16) üzenetére


cs.zs.
addikt

Ez nem csak a Xiaomira igaz, hanem az almás és a samu után a legtöbb egyébre.
Mindenki mérlegel igény szerint, és az jön ki, hogy mindnek van piaca.

...itt kérem mindenki!

(#18) floratm válasza mdraco (#16) üzenetére


floratm
senior tag

Azonos összegért legalább olyan jo kamerát adnak xiaomiék, de az is előfordul hogy jobbat. A + reklámköltséget köll megfizetni a samunál

[ Szerkesztve ]

(#19) Ricardo válasza floratm (#18) üzenetére


Ricardo
félisten

"A + reklámköltséget köll megfizetni a samunál"

Meg a normális supportot.

(#20) cs.zs. válasza Ricardo (#19) üzenetére


cs.zs.
addikt

Van A54 a családunkban, 19 éves egyetemista gyermekem használja. Szerencsére egy hibátlan darab, Telekomtól.
Előtte Z-Flip 3 5G volt, ugyanaz volt a baja, mint most sok A54 tulajnak: nem frissült. Amikor bevittem a központi Samu szervizbe (Oktogon) elhajtottak a f szba, mert a számlámon az volt, hogy 24 hónap bolti garancia. Vigyem a boltba, és majd a bolt fogja szervizbe vinni. Jónevű boltban vettem, első tulaj, én nevemre szólt a számla, stb.
A telefon megérezte, hogy közel került az eltaposáshoz, másnap befrissült (közel 1 év után!).
Ekkor adtuk el.
Sokmindent lehet erre mondani, csak azt nem hogy normális support, egy gigacégtől.

...itt kérem mindenki!

(#21) Mishita válasza cs.zs. (#20) üzenetére


Mishita
tag

Én iphone használó voltam több mint öt évig. Egy biztos sok problémám volt vele a zárdságával kapcsolatban ,de a suport az mondhatni tökéletes a többihez képest. Most egy egy éve át váltottam androidra én is. Persze mindig volt a közelébmbe aktuális csúcs Androidos telefon Galaxy S3 óta.Mindig mostohán volt kezelve a friss rendszer Android téren, és ez most sincs máshogy szerintem. Persze a Samsung-nál már történt változás ezzel kapcsolatban de valahogy az se az igazi. Így hogy ilyen széles közönsége próbál lőni mindenki nem is lehet szerintem meg oldani. És ilyenkor történek az ilyenek amit te is tapasztaltál.

(#22) floratm válasza Ricardo (#19) üzenetére


floratm
senior tag

"Meg a normális supportot."

Az már igaz. Samsung usernek nagy valószínűség szerint szüksége lesz a szervizre.

(#23) Ricardo válasza cs.zs. (#20) üzenetére


Ricardo
félisten

Az S21-emen (2021 januári széria) jelenleg android 14 van. A Mi 11 (2020december) Milyen android verzió fut jelenleg ?

(#24) Ricardo válasza floratm (#22) üzenetére


Ricardo
félisten

Volt/van pár darab saját (galaxy S, S2, S3, S6, S10, S21), és most a közvetlen családban is van (két A53). Egyik sem járt még szervizben.
A Redmi Note 9 pro kamerája viszont porosodott belül.

(#25) floratm válasza Ricardo (#23) üzenetére


floratm
senior tag

Exynos hulladékot tettek bele de legalább azt frissitették.

(#26) floratm válasza Ricardo (#24) üzenetére


floratm
senior tag

Micsoda egy szubjektív lista ez már.
Sokan itt a mobilarénán el sem mernek képzelni egy külföldi telefonrendelést, mert a népléleknek samsungos tapasztalata van és tudja a szerviz cimét, nem véletlenül.

(#27) Ricardo


Ricardo
félisten

Ezek csak a Samsungok. Volt sok más is.
Itt csak arra reagáltam miszerint a "Samsung usernek nagy valószínűség szerint szüksége lesz a szervizre."

(#28) floratm válasza Ricardo (#27) üzenetére


floratm
senior tag

Ez igy is van. Samsungot pl sose mernék kinábol rendelni mig más tipussal ez rendszeres.

(#29) Ricardo válasza floratm (#28) üzenetére


Ricardo
félisten

Szerencsére azt nem is kell, mert van itt is rendes forgalmazás, és támogatás.

(#30) floratm válasza Ricardo (#29) üzenetére


floratm
senior tag

A csodát! Ahogy az elmúlt hetekbe néztem 160 ezerért lehetett rendelni eu raktáras xiaomi 13T ből.
Nemtudom Samsungbol ennek mi a hardveres megfelelője de biztos hogy joval többe kerül. Aki rendesen körbenéz már nem veszi be támogatásként a tulárazást

[ Szerkesztve ]

(#31) Luck Dragon válasza floratm (#30) üzenetére

13T esetében milyen támogatásról lenne szó ? Mert csak ígéret érkezett , de még ebből nem láttunk semmit . :F

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#32) floratm


floratm
senior tag

Ha jol emlékszem 5 évet igértek. Te most az elkövetkező évekbeni támogatást kéred számon rajtam?

(#33) Luck Dragon válasza floratm (#32) üzenetére

Semmit nem kérek tőled , túl gondolod a dolgot. :N

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#34) borix válasza cs.zs. (#20) üzenetére


borix
őstag

Öregem összehordtok itt mindenféle f@szságot.
Azzal sem vagy tisztában, hogy nem hivatalos viszonteladótól vetted a telót azért hajtottak el, hogy vidd oda ahol vetted.

pikkpakk eltelik 3 év, és megunjuk, és kijön valami új addigra ami megtetszik, és már meg is vettük.
Ki a családod? Az lehet.

A Xiaomival nem szokott baj lenni a Samsung meg mindig baj van.
Akkor miért van az, hogy a Xiaomit is sokan csak hivatalos helyről hajlandók venni...

Drága túlárazott a Samsung meg a reklámot fizetjük meg stb...
Redmi Note 12 Pro 5G 128GB 6GB és a Galaxy A34 5G 128GB 6GB között jelenleg nincs nagy különbség hivatalos viszonteladótól véve árban, sem felszereltségben.
A Samsung 25w-al tölt és venni kell hozzá töltőt ha nincs.
A Xiaomi gyorsan tölt, 3 év biztonsági frissítést ad amiből már eltelik lassan egy év szóval 2 maradt, a Samsung-nál meg a duplája.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.