Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Ismeretlen telefonon zaklatott (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) fps8


fps8
senior tag

Helló mindenki!Most egy számomra nagyon fontos dologról lenne szó!
Az a helyzet hogy a céges telómra(vezetékes) jött egy személyes NÉVTELEN sértő hívás!
És igaz hogy rég volt de nagyon ki szeretném deríteni hogy mi volt az a szám amiről hívtak!Mert aszthiszem jövök egy kis elbeszélgetéssel a személynek!
Szóval hogyan tudom kideríteni azt hogy xy-időközben ami egy tíz perces időköz dátum szerint meghatározva ki hívta azt a telefonszámot!Szóval ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném!Minden lehetséges ötlet érdekel!Kipróbálom mindet és ha elkapom az illetőt....nos hát :[[[

"War... war never changes"

(#3) fps8 válasza Kalandor (#2) üzenetére


fps8
senior tag

Oké mindenesetre kössz.Az a baj hogy rendőrségi ügyet nem nagyon akarok belőle,csak el akarpm kapni az illetőt.Na majd csak lessz valahogy! :(

"War... war never changes"

(#4) Bass_2 válasza fps8 (#1) üzenetére


Bass_2
tag

Hát mostanság engem is ''zaklattak'' egy párszor. Múltkor például bepróbált egy csávó, h mennyiért ..nám le őt. Elküldtem meleg éghajlatokra, aztán kinyomtam. Nem tulajdonítok nagyobb jelentőséget az ilyesfajta hívásoknak. Max röhögök, hogy mennyire hülye emberek vannak.

(#5) twollah válasza Bass_2 (#4) üzenetére


twollah
nagyúr

Érdekes hívásaid vannak az 100%.

(#6) Loha válasza fps8 (#1) üzenetére


Loha
veterán

Sehonnan sem tudod kideríteni, csak ha feljelented a rendőrségen...

(#7) Bass_2 válasza twollah (#5) üzenetére


Bass_2
tag

Hát ja. Remélem azért mostanában megkímélnek az ilyesfajta ''vicces'' emberek.

(#8) Intelligencs

Van egy szolgáltatás a MATÁV-nál, amire ha előfizetsz, akkor a zaklató telefonhívás után csak fel kell hívnod egy speciális számot, és megmondja, hogy milyen számról hívtak Téged. Csak ezt előre meg kell rendelni. Szóval ha még várható ilyen affér, akkor érdemes ezt megrendelni.

The Amiga, Born a Champion

(#9) bizi990 válasza Intelligencs (#8) üzenetére


bizi990
senior tag

Tudomásom szerint ez régen volt.
Most asszem jelezni lehet, hogy ilyen problémád van és ha szólsz 'rögtön' kikeresik és továbbítják a rendőrségnek, de neked nem. Igaz ez kb 3 éves infó :)
bizi

(#10) detri válasza Bass_2 (#4) üzenetére


detri
aktív tag

Szerintem félreérthetted, csak be akart vágódni Nálad valaki, mert le akarja nyúlni a F-417 -esedet. :DDD

(#11) Male válasza fps8 (#1) üzenetére


Male
nagyúr

Próbálkozz a telefontársaságnál, lehet, hogy hajlandóak lesznek elárulni (meg tudják nézni, csak nem biztos, hogy el is árulják).
Amúgy jó megoldás, ha olyan telefont használsz, ami kiírja a hívó telefonszámát (bár azthiszem, hogy azt hívás előtt le lehet tiltani vezetékes telefon esetén is).

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Ismeretlen telefonon zaklatott (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.