Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Iskolai ''agyelszívás'' ... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Hellou!

Vmiféle érdekes dolgot figyeltem meg.. :DD
Szal arról van szó, hogy a mi sulink 8osztályos, és akik bejönnek a gimi részébe az utolsó 4 évre, és NEM nálunk tanultak addig azok vhogy testileg fizikailag és szellemi éretsségileg is sokkal fejlettebbek mint a ''mi'' gimiseink, szal vhogy mintha a suli leterhelné a diákokat, mineket és ezzel lassaban fejlődnénk mint azok akik nem 8 osztályosba járnak.

Nah ez most nemtom mennyire érthető így de ha esetleg vki kíváncsi rá mégegyszer nekifutok, ha kell.

Mondjuk azis nonszensz, hogy a bajövő 5ödikesek, szószerint akkorák mint én ülve, pedig nem vagyok egy extrém magas vki...

Üdv. Papa

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#2) Clark válasza Papa-Georgo (#1) üzenetére


Clark
tag

Igen, ezeket én is tapasztaltam :)

(#3) Tapsi válasza Papa-Georgo (#1) üzenetére


Tapsi
addikt

Értem mire gondolsz!
Igaz én infós szakközépbe járok(nincs 8 osztályos),de itt Esztergomban elég sok gimi van,és látom a 7-es Dobósokat,nagy nyuzgerek,a csajok + nagy deszkák.
Na,ilyenkor fogok padlót.

(#4) Clark válasza Tapsi (#3) üzenetére


Clark
tag

Melyik suliba jársz?

(#5) Clark válasza Clark (#4) üzenetére


Clark
tag

Bottyán?

(#6) VÁMpír válasza Papa-Georgo (#1) üzenetére


VÁMpír
aktív tag

Tudtommal a testmagasságot az öröklés a táplálkozás határozza meg (meg persze extrém fizikai behatás hatására is bekövetkezhet, de ezt nem ajánlom senkinek), nem hinném, hogy az iskola terhei rövidítenék meg a nebulókat a jól megérdemelt centiktől. Meg amúgy is, teher alatt nő a pálma.

Egyébként én meg azt észrevételeztem, hogy a mai fiataljaink elég hamar elérik a fiatalkori (felnőtt?) kinézetüket. Magyarul, nehéz valakiről megállapítani (csak külső alapján), hogy a [17-23] életpályája melyik szakaszán tart.

(#7) VÁMpír


VÁMpír
aktív tag

sorry, ezt akartam írni:
bekövetkezhet változás

(#8) Tapsi válasza Clark (#5) üzenetére


Tapsi
addikt

AHA!
Te is?

(#9) Clark válasza Tapsi (#8) üzenetére


Clark
tag

Én nem, de az egyik haverom.

(#10) Tapsi


Tapsi
addikt

Te hol koptatod a padokat?

(#11) Tapsi válasza Tapsi (#10) üzenetére


Tapsi
addikt

Dobó;István;Árpádházi;TH;Montágh;Keri????

(#12) Clark válasza Tapsi (#10) üzenetére


Clark
tag

Budapest, III. ker., Óbudai Gimnázium

(#13) bdav


bdav
őstag

magasság: most nálunk is van egy olyan elsős, aki nekem derékig ér (nem vicc!), és akkora hátizsákkal jár, hogy mindig azt nézzük mikor dől el... de az egész 1.-s évfolyam tök alacsony most. nemtom, lehet h. egyszerüen rossz évjárat :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#14) Tapsi


Tapsi
addikt

Én is szecska 1.-s vagyok.
175cm sztem elég.
A legyobb haverom,oszt társam + 155cm.
Tényleg vannak minik,de szekrény méretűek is.

(#15) Clark válasza bdav (#13) üzenetére


Clark
tag

Ez is megvan :))

(#16) Tapsi válasza Clark (#12) üzenetére


Tapsi
addikt

Ki a Bottyános ismerősöd?

(#17) Clark válasza Tapsi (#16) üzenetére


Clark
tag

3-os. Illyés Arthur
Ismered?

(#18) Veron


Veron
őstag

Lehet hogy en jarok rosz suliba de 4-es letemre az elsősök elleni focimecsen ugy lefejeltek minket hogy öröm volt nézni! Volt aki azt hitte hogy ők a negyedikesek! Arra készültünk hogy most végre nyerhetünk a testi előnyünkből kifolylag de ezt buktuk!

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#19) bdav válasza Tapsi (#14) üzenetére


bdav
őstag

ellenpélda: van egy oszt.társam, aki már 1.ben is 190 feletti magas volt :) (bár mi meg relativ magas évfolyam vagyunk amugy is)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#20) Tapsi válasza Clark (#17) üzenetére


Tapsi
addikt

Lehet,rossz a névmemóriám.
Milyen szakra jár?

(#21) Clark válasza Tapsi (#20) üzenetére


Clark
tag

Könnyebbet :)

(#22) Tapsi válasza bdav (#19) üzenetére


Tapsi
addikt

A fejét gyakran beverte az ajtófélfába?

(#23) Tapsi válasza Clark (#21) üzenetére


Tapsi
addikt

Tollpihe.
Az könnyebb.

(#24) Clark válasza Tapsi (#23) üzenetére


Clark
tag

Milyen szakok vannak?

(#25) Tapsi válasza Clark (#24) üzenetére


Tapsi
addikt

INFO rulez.
Elektro
Gépész

(#26) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Háát én továbbra sem tudom, sztem azért ebben vaan vmi, mert mégis csak hat éve járok ide és mindig ugyanez van hogy akik bejönnek azok mindig érettebek vhogy és ezt nem csak én vélem így és nem csak ebben a suliban..
Nah mindegy lehet hogy csak képzekődök..

Üdv. Papa

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#27) Clark válasza Tapsi (#25) üzenetére


Clark
tag

Akkor info.

(#28) Papa-Georgo válasza Clark (#27) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Ne haragudj, de talán ha lehetne ezt nem itt kéne megbeszélni, mert nem ezzel indítottam a topickot, hanem szeretnék vmi infót begyűjteni a továbtanulásról, bár lehet hogy ez titeket nem izgat...

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#29) JulWCZar


JulWCZar
senior tag

Én a Sztalinvároban székló Szecsóba járok,hetedik éve. A városban a 8 osztályos képzésben résztvevőket utálják legjobban, főleg mert azt hiszik:

-beképzeltek, elitnek tartják magukat : ezt inkább a tanáraink mondják rólunk
-zűllöttek, drogoznak, orgiákat rendeznek: ki nem? :)
-mindegyiknek millás szülei vannak, és bevásárolták őket

Aztán megismerkednek velünk és minden ok. :)

Hülye város ez annyi szent.

(#30) Papa-Georgo válasza Papa-Georgo (#28) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

OHH, bocsika, de ez rossz helyre ment .... :(
Nem neked szántam... nah mindegy remélem megérted...
de mindegy
inkább törölni kellene..

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#31) bdav válasza Tapsi (#22) üzenetére


bdav
őstag

Nem mert szép nagy házba van a sulink (3+ méter magasban a mennyezet, etc.)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#32) hungeek


hungeek
senior tag

én detto ugyan ezt érzem (Ciszterci Rend Budai Szent Imre Gimnázium)......
én a 4 osztályos ''Normál'' gimibe járok (matek szak :)) )
és akik a 8 osztályos részbe járnak és évfolyamtársaim olyan éretlenek...... mind testi, mind agyi értelemben (mondjuk van köztük pár norm gyerek azé)

(#33) hungeek válasza Papa-Georgo (#26) üzenetére


hungeek
senior tag

nem képzelődsz :))

komolyan lehet vlm pszihikai (helyesírás rulzz) hatása a dolognak ami hatással van mind az emberek agyi és testi fejlődésére.......

(#34) kretenallat


kretenallat
senior tag

humm... én aprosag vagyok, alig szazkilencvenöt centi, és egyik csajnak az occse velunk jar egy suliba (en nyolcosztalyosban nyomom miskolcon iden vegzek es en is kolyokkepu vagyok a 4 osztalyosokhoz kepest) szal a csaj occse 13 eves es 197 centi... mellesleg 9 evig birkoztam :))

van sok fura ember... alig fer be az ajton...

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Iskolai ''agyelszívás'' ... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.