Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  írt dvd film probléma! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) [Kovi]


[Kovi]
tag

A probléma a következő: Nero vision Expressel csináltam egy divx-es aviból DVD-t.. meg is lett az imahe.. 6.3-as nero-val ki is sütöttem Princo-ra. Számítógép simán viszi, de asztali lejátszóban nem megy, mert azt írja ki hogy no disc. A srác ugyan ilyen írt princocat (azokat nem én írtam de ugyan úgy 2szeresen voltak csak nem nero-val hanem vmi linuxos progival) simán lejátszotta asztalija szal nemtudom mi lehet a baj, de nem hiszem hogy a lemez. Most adott egy oylan princo-t amit visz asztalija és megnéztem media info-t, DVDInfoPro-val.. a másik lemez is nero val lett írva.. az egyetlen különbség hogy annál amelyiket nem viszi olvaso a book, és a media type: DVD-ROM, annál amelyiket viszi pedig: DVD-R ... nemtudom mi lehet a gond. segítsetek !!

Szabadság, szerelem, Ext2 kell nekem.

(#2) I_Am válasza [Kovi] (#1) üzenetére


I_Am
veterán

Megválaszoltad a kérdésed a hozzászólás végén. Rom-ként nem tudja azonosítani az asztali lejátszó.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3) [Kovi] válasza I_Am (#2) üzenetére


[Kovi]
tag

Nah igen de én hol tudom állítani hogy ne úgy írja hanem DVD-R ként? Mert nerovision express csinált egy image-t és utána azt neroval kisütöm és nem láttam olyan opciót ahol ezt lehetett volna állítani..

Szabadság, szerelem, Ext2 kell nekem.

(#4) [Kovi] válasza [Kovi] (#3) üzenetére


[Kovi]
tag

Közben rájöttem.. csak egy pipát kellett kivenni neroban írás előtt..

Szabadság, szerelem, Ext2 kell nekem.

(#5) Tonyo válasza [Kovi] (#1) üzenetére


Tonyo
őstag

hogy csinálsz divx-ből dvd-t?

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  írt dvd film probléma! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.