Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Iriver flash mp3 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) handair


handair
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék memóriakártyás mp3 lejátszót venni (min.256 MB). Miután átböngésztem a topikokat rákattantam az iRiver lejátszókra... Szerintetek melyik jobb: iFP-390T (62.000), vagy az újabb iFP 590T (68.900). Végül még egy kérdés, hogy esetleg ismertek hasonló, de olcsóbb és/vagy cserélhető memóriakártyás lejátszókat? Előre köszi a segítséget!

na.

(#2) handair


handair
csendes tag

up

na.

(#3) handair válasza handair (#2) üzenetére


handair
csendes tag

Egy utolsó próba...

na.

(#4) kbalage2


kbalage2
aktív tag

Imho jó választás az iRiver, bár nagyon drága de jó minőség erősen. A két modell között van pár különbség: más a formája a kettőnek, a 390T elemes, az 590T aksis amit USBn tölthecc, utóbbi fémházas, elvileg tovább is bírja energiával. Szal szerintem megéri az 590T nagyon tehetséges példány. Ha lenne rá keret én is ilyet vennék :D

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#5) handair válasza kbalage2 (#4) üzenetére


handair
csendes tag

Köszi a hozzászólást! Egyébként nekem is tetszik, csak hát azért is indítottam ezt a topicot, hogy hátha valaki tud mondani valami olcsóbb alternatívát... Az iriver kb. másfélszeresébe kerül az ''átlag'' cuccoknak.. :(

na.

(#6) kbalage2 válasza handair (#5) üzenetére


kbalage2
aktív tag

Hát igen, sajnos nálunk ennyibe kerül :O Néztem amerikai árlistákat kb 30-40%-al olcsóbb kint... ''Élőben'' még nem láttam egyébként ilyet de amiket olvastam róla az mind pozitív volt. Jah és ugye a Sennheiser fülhallgató amit adnak hozzá az se a gagyi kategória.

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#7) Dworkyll válasza handair (#1) üzenetére


Dworkyll
tag

190T az ebayen. nekem ez van, ultrakiller :)

http://ekonyvolvaso.blog.hu

(#8) Dworkyll válasza handair (#1) üzenetére


Dworkyll
tag

190T az ebayen. nekem ez van, ultrakiller :)

http://ekonyvolvaso.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Iriver flash mp3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.