Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) várnarancs


várnarancs
addikt

Hali mindenkinek!
Nah azért indítottam ezt a totyikot, mert ilyen még nincs, és nagyon érdekes dolgokat lehet vele megtudni a rendszerről, kimenő, bemenő jelekről, az adott userekről, stb. Elég sok ilyen program van, nem fogunk belőple egyhamar kifogyni:d Mindegyiknél meg lehet vitatni, h mire jó, miben rossz, ki mit ért el vele!
Az én egyik kedvenc progim az Etherneal, mindent figyel, még akkor is ha nem vagy rákapcsolódva a hálózatra. Pl.: védett W-Lan hálózatot is figyel, meg lehet vele tekinteni az illető milyen honlapokat nézett meg, milyen msn partnerei vannak, miket írt msnen, stb. Ti is írjatok bátran!

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#2) tkazmer válasza várnarancs (#1) üzenetére


tkazmer
addikt

Szerintem a topic címáből kikerülhetne az ''interneted'', pláne, mert nincs is semmi értelme:D. Amúgy a kimenő, bemenő jelekről helyett írhattál volna csomagokat, az helyesebb, és szakszerűbb.
Na mindegy, ez az Ethereal tényleg nagyon jó progi, de én senkit nem akarok buzdítani vele illegális tevékenység végzésére(tulajdonképpen csak arra jó:D )

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3) várnarancs válasza tkazmer (#2) üzenetére


várnarancs
addikt

Azért nem csak arra öreg úr:D De mi arra használjuk, amit nem szabadna!:DD Te tudsz még ilyeneket? (Amúgy szar a Cs keylogger:DD)

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#4) norbiphu válasza várnarancs (#3) üzenetére


norbiphu
senior tag

most akkor felrakom a laptopomra bekapcsolom a wirelesst és elkap minden jelet, vagy hogy is van ez? :U

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#5) tkazmer válasza norbiphu (#4) üzenetére


tkazmer
addikt

Hát ő, nagyjából így, de azért előbb még kell keresned egy wlan hálózatot, és annak azt mondani, hogy csatlakozás. Ha rőgtön nem utasít el, akkor gyak nyert ügyed van, azzal nem kell foglalkozni, hogy '' akapcsolat nem jött létrer, v korlátozott'' Amúgy minden csomagot elkap

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#6) várnarancs válasza norbiphu (#4) üzenetére


várnarancs
addikt

Hát. Felrakod, befogsz egy W-lan hálózatot, arra megpróbálsz rácsatlakozni, nem megy, felrakod a progit, fogod a kimenő jeleit, meg ilyenek:DD

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#7) tkazmer válasza várnarancs (#6) üzenetére


tkazmer
addikt

Nem akarlak égetni, de mivel te még egyedül ilyet nem nagyon csináltál, azért nem tudhatod, hogy pontosan hogy is van ez. A lényeg, hogy nem ilyen egyszerű az egész, de mondjuk nagyon nagy vonalakban ennyi

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#8) várnarancs válasza tkazmer (#7) üzenetére


várnarancs
addikt

Csináltam de Linuxon:DD Vagyis azon volt a linuyra integrálva egy 98 oszt azzal:d De nem volt vmi nagy a forgalom reggel negyed 8kor a suliban :( És nem kellett hozzá W-LAN volt ott kábeles net, ami uolyan:DD Ha akarod azt is leírom, h mire kattints!:DD

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#9) tkazmer válasza várnarancs (#8) üzenetére


tkazmer
addikt

Lehet, hogy azt nem neked kéne leírnod, hogy mire kattintsak, mivel 1. én szerztem meg( gyak neked is) a progot, vmint én tanítottalak meg, hogy hogyan kell használni, na mindegy, ha annyira akarsz taníts csak, majd ha vhol tévedsz, vagy vmi bonyolultabb verzióját tálalod egy dolognak, akkor helyesbítek

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#10) várnarancs válasza tkazmer (#9) üzenetére


várnarancs
addikt

Ok, de én már régóta használom: mielőtt még átmentem volna hozzád. Csak addig a saját rendszeremen nem sok értelmét láttam, úgyis tom mit írok! Holnap lesz számtech óra, majd megnézem, h mit tud LINUXon:DD (mondjuk az egy kicsit macerásabb lesz, mert tz-t írunk, de meg lehet oldani:D

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#11) várnarancs


várnarancs
addikt

Senki? Nemcsak 1 ilyen progi van!

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#12) tkazmer válasza várnarancs (#10) üzenetére


tkazmer
addikt

Abban vhogy biztos vok, hogy nem régebben, mint én:D Az meg, hogy nem használtad egy ideig, csak abban erősít meg, hogy te még eléggé taőasztalt lehetsz benne...nekem meg már volot vele émi eredményem.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#13) várnarancs válasza tkazmer (#12) üzenetére


várnarancs
addikt

Nem sikerült Linuxon, mert nem tudta megnyitni:(( Majd akkor laptoppal, ha meg tom szerezni apu vmelyikét! (Lesztek holnap?)

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#14) chicken válasza tkazmer (#2) üzenetére


chicken
senior tag

egyáltalán nem csak arra való, mi rengeteget használjuk voip problémáknál... sokminden kiderül belőle, miért mit csinál valami a hálózaton, meg lehet érteni belőle a protokollok működésést pl csinálj egy sima ftp sessiont és mindjárt látod, hogy működik az ftp.

Screamm: felrakod, megnyitod, Capture menü és ott kiválasztani az Interfacek közül a wifi kártyát, meg h melyik fileba mentse, stb.

[Szerkesztve]

mens sana in campari soda

(#15) várnarancs válasza chicken (#14) üzenetére


várnarancs
addikt

Hát jah. Mondjuk én nem nagyon vagyok közelebbi kapcsolatban az FTP-kkel ilyen szinten.

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#16) tkazmer válasza chicken (#14) üzenetére


tkazmer
addikt

Persze, ez az, ami miatt lehet saját weboldala, meg le lehet tölteni anélkül, hogy ezzel törvényt sértenénk...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#17) tkazmer válasza várnarancs (#15) üzenetére


tkazmer
addikt

Ja, pedig nem ártana, ha használnád az ftp-t, mert tőlem is mindig mindent e-mailban kérsz, ahelyett, hogy letöltenéd a szerveremről...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#18) norbiphu válasza tkazmer (#17) üzenetére


norbiphu
senior tag

ti szomszédok vagytok vagy vmilyen közeli ismerősök és itt beszélitek meg a dolgaitokat, jól látom? :DDD

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#19) tkazmer válasza norbiphu (#18) üzenetére


tkazmer
addikt

Eltaláltad, szomszédok, és közeli ismerősök is vagyunk:D:D

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#20) várnarancs válasza tkazmer (#17) üzenetére


várnarancs
addikt

Hát jah:d De így egyszerűbb:D te csak átküldöd és kész:d Szted nem lehetne az Evolution of Dance-t megfigyelni vele, és kinyomozni a forrásfájlját?

Jah:D Szomszédok:d És én ajánlottam neki a PH!-t

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#21) tkazmer válasza várnarancs (#20) üzenetére


tkazmer
addikt

Sztem nem igazán, bár lehet, hogy ezt a funkciót még nem fedeztem fel benne...úgy tom, hogy ezzel adatforgalmat lehet figyelni :F

Ja,te ajánlottad....de a topic témájáról semmit se tudnál, ha én nem árultam volna el neked a prog nevét...Sztem mondjuk ezt majd megbeszéljük msn-en, mert lehet, hogy egy kicsit már off...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#22) tkazmer válasza chicken (#14) üzenetére


tkazmer
addikt

Milyen voip problémákhoz jó? A skype-ot fel se ismeri...és gondolom a többi voip telefon is használ vmi titkosítást.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#23) várnarancs válasza tkazmer (#21) üzenetére


várnarancs
addikt

ok. De ha én nem adtam volna egy halom codecet neked... akkor nem igazán néznél sok DVD-t:D de ha azt is figyeled amit te csinálsz akkor talán

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#24) tkazmer válasza várnarancs (#23) üzenetére


tkazmer
addikt

nem is tudtam, hogy adtál már nekem akármilyen codecet...na mindegy, biztos az öcsémnek adtad:D

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#25) várnarancs válasza tkazmer (#24) üzenetére


várnarancs
addikt

Jah. De nem rosszak. Most próbáltam volna az Etherneal-t Linuxos winen, de nem ment:((

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#26) clayman válasza várnarancs (#25) üzenetére


clayman
aktív tag

Ugyan a google okos, de még mielőtt akárki is panaszkodna, a program neve Ethereal, nem pedig Etherneal.

(#27) zsoi válasza várnarancs (#25) üzenetére


zsoi
senior tag

'' próbáltam volna az Etherneal-t Linuxos winen,'' .... ??? (=winemu?)
Miért nem a linuxos változatot használod linux alatt?

[Szerkesztve]

A PC olyan mint a nő: nem lehet kiszámitani hogy reagál 5 perc múlva... :)

(#28) várnarancs válasza zsoi (#27) üzenetére


várnarancs
addikt

Mittom én miért nem. Mert aszittem, hogy menni fog egy olyan winen ami egy Linuxba van beleintegrálva

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#29) zsoi válasza várnarancs (#28) üzenetére


zsoi
senior tag

Akkor próbáld meg a linuxos progit.
Egyébként milyen linux?

A PC olyan mint a nő: nem lehet kiszámitani hogy reagál 5 perc múlva... :)

(#30) várnarancs válasza zsoi (#29) üzenetére


várnarancs
addikt

SUSE 9.2 vagy 9.3. Nemtom melyik, de majd megkérdem.

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#31) Kicker válasza várnarancs (#6) üzenetére


Kicker
senior tag

pontosan hogy is megy ez?? egy jelszavas (64bites wep kódolású) wlan-ra betudsz lépni a progi segítségével? vagy mi fene?
egyébként nekem olyan progi kéne, ami mutatja, hogy kik csatlakoznak a wlanra...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#32) várnarancs válasza Kicker (#31) üzenetére


várnarancs
addikt

Valami hasonló. De leaglább lehet vele minden be- és kimenő netforgalmat figyelni. És sztem lehet vele aztis, amit te akarsz. Nekünk eddig msn címeket, msn üziket, meg honlapokat sikerült kiszednünk. Utána olyan pofátlanok voltunk, hogy felvettük msn-re:DD És belinkeltü neki, hogy mit msnezett a barátjával:DD

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#33) Kicker válasza várnarancs (#32) üzenetére


Kicker
senior tag

az kemény... de a netjét így tudod ''lopni'' is? vagy csak lecsípsz már csomagot...

amire én gondolok: tehát látod azt , hogy hány gép akaszkodik a routerre? esetleg nevet is tudnék adni a gépeknek? így ha látomhogy ismeretlen genyó van akkor máris fogom a puskát, és szétnézek 100m-es körzetben... :DDD

[Szerkesztve]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#34) várnarancs válasza Kicker (#33) üzenetére


várnarancs
addikt

Hát:D Olyat csak az osztálytársam (ő is PH!-s) csinált. Kirakta a W-lan hálózatot fogó antennát az ablakba, befogott vele nem védett hálózatot, és azt használta. De amúgy ezzel amire gondolsz azt nem lehet megcsinálni, szerintem akkor a saját routerednek a progija, vagy ilyesmi kellene. Jah, mint ahogy észrevehetted csak ritkán jutok el idáig, de ha vmi kérdésed lenne akkor msn (balazskala@hotmail.com) vagy tel délutánonként.

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#35) várnarancs


várnarancs
addikt

Upp!

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#36) tkazmer válasza Kicker (#31) üzenetére


tkazmer
addikt

Elvileg, azt, h kik csatlakoznak a wlanodra, a routerből is meg lehet nézni...legalábbis az enyémből igen

Amúgy nem tudsz belépni egy 64 bites wep kódolású hálózatra a proggal, csak tudod figyelni az adatforgalmat, ami alapján egy bizonyos adaforgalom felett meg tudod fejteni a kódolást, innentől meg már ugye nem nehéz csatlakozni ;]

[Szerkesztve]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#37) tkazmer válasza Kicker (#33) üzenetére


tkazmer
addikt

Lehet lopni a netét, az adatforgalom alapján ki lehet keresni a különböző adatokat(ip, dns stb) és utána már nem nagy probléma egy védtelen hálózat netét használni, csak a megfelelő helyekre kell beírni a kapott adatokat

[Szerkesztve]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#38) Dexter68


Dexter68
addikt

Nem vagyok egy nagy hálózati májer, de erősen kezd érdekelni, hogy hogyan lehet védekezni az ellen, hogy lopják a netemet?
Mellesleg első körben szétröhögtem magam a „Szomszédok”-on… Tisztára, mint a Napsugár fiúk (ha valaki látta a filmet, tudja – alapmű, 40 felett meg egyenesen kötelezővé tenném) :D Ilyet csak egyszer láttam a PH!-n, amikor valaki úgy válaszolt egy kérdezőnek, hogy: kelj fel, gyere át az asztalomhoz, megmutatom :)

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#39) tkazmer válasza Dexter68 (#38) üzenetére


tkazmer
addikt

Ez erősen függ attól, h milyen a ruotered. Pl egyes routereknél be lehet állítani, h csak bizonyos mac címeknek osszon netet, a többinek nem oszt

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.